ITESi magistriprogrammi eesmärk on kujundada professionaalid, kellel on spetsiifilised keeleoskused kirjaliku ja kirjaliku tõlke ja kirjaliku tõlke valdkonnas, mis võimaldab neil kasutada abistava tõlke informaatikaid ja -vahendeid. Õppekeel on standardne hiina keel koos hiina-inglise ja hiina-itaalia kombinatsioonidega; lisaks on nõutav ka kantoni põhikogemuse mõistmine. Tõlkimise uurimused, mida ei tõlgendata mitte ainult suhtlemisena, vaid ka peamise vahendusena, seisavad silmitsi kõige erinevamate keeleliste / kirjanduslike ja sotsiaalkultuuriliste teemadega kultuuridevahelisest ja võrdlevast vaatepunktist.

Õppekava raames õpivad õpilased analüüsima ja tõlkima sektori, kirjanduse ja toimetusliku teksti tekste hiina / itaalia keeles; multimeediumitekstide tõlkimine (veebisait, audiovisuaalsed subtiitrid, asukoha määramine jne); läbirääkimiste, ettevõtete külastuste, läbirääkimiste jne kaudu seotud tegevustega, mis on seotud suulise tõlke, järjestikuse ja sosistatud suulise tõlkega

Lisaks arendavad nad kommunikatiivseid oskusi, mille eesmärk on keerukate suhete haldamine rahvusvahelistes kutsealastes kontekstides: suulise tõlke tehnoloogiate mõistmise süvendamine ja erinevad teoreetilised lähenemised tõlkele: nad juhivad teadusuuringuid valdkondade tõlgendamisel ja õige deontoloogilise lähenemise omandamiseks elukutse. Üldiselt õpivad nad, kuidas juhtida keerukaid tehno-professionaalseid tegevusi ja projekte ning mõista kultuuridevahelist ja interlinguaalse dünaamikat, milles nad tegutsevad nii professionaalses kui akadeemilises keskkonnas.

Kättesaadavad keeled: hiina ja kantoni keeled.

Õppekava kohta

Nõuded ja rakendus

Kvalifikatsiooni tase

Magistriõpe programm

Keeleõpetus

Itaalia keel

Tööprofiilid

Teise tsükli lõpetajate võib kasutada

  • erialased tõlkijad
  • tõlkijad (vabakutseliste või tõlkebüroode jaoks), rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonide ametnikud.

Neid võib palgata ka järgmistes sektorites:

  • ristlingvistiline suhtlemine
  • redigeerimine
  • multimeedia.

Juurdepääs edasistele uuringutele

Professional Master programmid (1. ja 2. tase) ja PhD programmide

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hiina
Itaalia

Vaata veel 12 kursust Ca' Foscari University of Veniceis »

Viimati uuendatud December 19, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
- Sõltuvalt rahvusest on tasud vahemikus 700 kuni 2100 eurot.

Ca’ Foscari University of Venice: OPEN TO THE WORLD