Loe ametlikku kirjeldust

MCI eesmärk on tugineda oma loomingulistele võrgustikele, tugevdada oma teadmisi rakendatud loomingulistest uuringutest, kriitilisest mõtlemisest ja laiendada oma praktikat oma valdkonna ekspertide juhendamisel. Need oskused on konkurentsivõimelise loometööstuse õnnestumiseks üliolulised - registreeruge koos meiega, et edasi minna ja edasi minna.

Kursuse struktuur

Loomemajanduse magistriõppekava mudel põhineb kolmel temaatilisel voogul. Need on (1) Ettevõtlus ja kommertsialiseerimine (2), rakendusuuringud ja (3) loominguline tegevus

MCI-le on kolm sisseehitatud väljumiskohta, mis on:

  • Loominguliste tööstuste magistriõpe - ettevõtlus ja turustamine (üks semester / 48 ainepunkti)
  • Loominguliste tööstuste diplom - ettevõtlus ja kommertsialiseerimine ja rakendusuuringud (kaks semestrit / 96 ainepunkti)
  • Loomemajanduse kapten - kõik ojad (kolm semestrit / 144 ainepunkti)

Mida ma pean tegema, et registreeruda?

MCI aktsepteerib kvalifitseeritud lõpetajaid või vastava kvalifikatsiooniga spetsialiste.

Eelteadmiste tunnustamine

Te võite pöörduda VÕTA poole, kus teie töö või kvalifikatsioon on arenenud ja seotud. Akadeemilist krediiti antakse iga juhtumi puhul eraldi vastavalt meie akadeemilise krediidi poliitikale ja sellega seotud protseduuridele. Akadeemilise krediidi taotlusi hindavad asjaomased Melbourne Polytechnic ja vajaduse korral tööstuse eksperdid.

Sissepääsu nõuded

Edukas lõpetamine bakalaureuse kraadi Creative Arts distsipliini või muu asjakohase ala, näiteks Arts Management, Arts Education, mille krediidikeskkonna antud tunnustatud ülikooli või TAFE. Lisateabe saamiseks kutsutakse taotlejaid osalema ühel Melbourne Polytechnic infoseansil.

Alternatiivina (potentsiaalsetele taotlejatele ilma lõpetatud bakalaureuse kraadita) - kandidaadid võivad siseneda Graduate Diploma või Graduate Certificate, näidates vähemalt viis aastat täistööajaga samaväärne töö või loominguline kogemus loomingulise ja etenduskunsti või tööstuse positsiooni seotud loominguline ja etenduskunstid.

Akadeemiline: bakalaureusekraad loomingulistes kunstides või mõni muu sobiv ala kunstis

Inglise keel: Akadeemiline IELTS 6.5, millel puudub alla 6,0-kohaline bänd, Pearson PTE Academic 58, millel puudub alla 50-aastane individuaalne suhtlusoskus, või Melbourne Polytechnic tunnustatud samaväärsus.

Alternatiivina (tulevaste taotlejate puhul, kellel puudub lõpetatud bakalaureuse kraad) - kandidaatidel peab olema vähemalt viis aastat täisajaga samaväärset tööd või loomingulist kogemust loomingulises ja esituskunstis või tööstuses, mis on seotud loomingulise ja etenduskunstiga.

Materjalid

Vajalike materjalide, raamatute ja sõiduplaanide loendid antakse kursuse sissejuhatavale või klassiõppimisele õppetoolis

Pathways täiendav õppimine

Kui olete lõpetanud loometööstuse magistrikraadi, võite minna edasi täiendavatele uuringutele, nagu näiteks doktorikraadi loomine kunstis või muus sellega seotud valdkonnas

karjääri Pathways

Leiad tööd loomingulise ettevõtte kaudu

  • kunsti professionaal
  • praktiseeriv kunstnik
  • füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsev ettevõtja
  • avalike teenuste sektoris
  • akadeemiline loominguline kunst
Programmi õpetamise keel:
Inglise
Melbourne Polytechnic

Vaata veel 1 kursust Melbourne Polytechnicis »

Viimati uuendatud January 12, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
20,436 AUD
aastas rahvusvahelised üliõpilased.
Deadline
Võta kooliga ühendust
Applications are accepted up until intakes commence.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications are accepted up until intakes commence.

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Applications are accepted up until intakes commence.
End Date