Master of Digital Media on professionaalne programm rahvusvaheliselt tunnustatud ning tegeleb õpilaste reaalses projekte, kus nad saavad väärtuslikke kogemusi juhtimise, koolituse ja ühendused otse turul.

Digitaalse meedia on väga in-nõudlust turul üle maailma. Briti Columbia üksi on üle 600 ettevõtted digitaalse meedia ja meelelahutus seotud tehnoloogia (60% neist on koondunud Vancouver), mis annab tööd rohkem kui 16000 inimesele ja $ 2,3 miljardit aastatulu. Programm valmistab spetsialistide MDM kõrgemal tasemel karjääri tööstuses kui tootjad, loojad, projekteerijad, juhid ja ettevõtjad. Seal on rohkem videomäng arendajad elaniku Vancouver kui ükski teine ​​linn maailmas.

turupartnerite

Meie programm on juurdunud turul luua aidanud. Me partner erinevate kohalike ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, et luua erakordse õppe ja koostöö võimalusi. Nende hulka kuuluvad mõned maailma suurimad ettevõtted, sealhulgas Electronic Arts, Disney, Microsoft ja Autodesk. Meie partnerid pakkuda õpilastele töövõimalusi, praktikume, stipendiume, investeeringute ja rohkem.

VANCOUVER

Linna Vancouver, Kanada, on seas 20 tähtsamaid linnu maailmas, uuringu kohaselt vabastatakse Knight Frank Research Center palvel Citibank. Edetabeli võtab arvesse selliseid kriteeriume nagu majanduslik tähtsus, elukvaliteet, piirkondlik mõju ja poliitiline võim. Vancouver on suurejooneline linna, et ka seal üle 1100 digitaalse meedia firmad ja arvukad tööstuse juhid ja innovaatorite digitaalne film, televisioon, videomängud ja interaktiivse reklaami.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
55,609 CAD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi