Digitaalse kommunikatsiooni kapten

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

 • Analüüsige ja looge andmepõhiseid kaalukaid lugusid erinevate sotsiaalmeedia platvormide kaudu (Facebook, Instagram, Twitter ja WeChat).
 • Arendada sügavat arusaamist digitaalsest loomemajandusest ning sellest, kuidas platvormid ja tehisintellekt muudab meedia- ja kommunikatsioonikeskkonda.
 • Siit saate teada, kuidas kasutada ja luua tööriistu täpsema andmete visualiseerimiseks ja vaatajaskonna käitumise analüüsimiseks.
 • Kujundada, rakendada ja hinnata teadusprojekti, mis integreerib ja rakendab arenenud teadmisi ja oskusi, mis on välja töötatud kogu kursuse jooksul akadeemilise või tööstusliku fookusega.
 • Kasutage kultuuridevahelist suhtlemisoskust, et lahendada probleeme meeskonnana häirivates ja muutlikes meediakeskkondades.

Miks valida see kursus?

Digitaalne ümberkujundamine mõjutab enneolematu tasemega ülemaailmset meedia ja kommunikatsiooni tootmist, levitamist ja tarbimist. Need andmed ja automaatika põhjustasid häireid üha enam personaalsete mobiilseadmete sisu edastamisel, avaldades survet traditsioonilistele institutsioonidele ja tekitades uusi ja esilekerkivaid sisu tootmise ja levitamise vorme.

Digitaalse kommunikatsiooni kapten arendab tulevikku suunatud spetsialiseeritud oskusi ja täiustatud teadmisi digitaalses kommunikatsioonis ning rakendab arusaama digitaalsest loomemajandusest ja sellest, kuidas digitaalsed platvormid globaalset meediakeskkonda muudavad.

Real-world learning

Kursus on korraldatud rõhuasetusega autentsele reaalsele õppimisele, mis valmistab teid loovalt ja tõhusalt tegelema mitmete globaalsete ja rahvusvaheliste väljakutsetega suhtlusstsenaariumidega. Te saate kasu otsesest vastavusest maailma juhtivate digitaalmeedia uuringutega QUT Digital Media Research Centerist.

Reaalse maailma õppimine on integreeritud valikainete, näiteks praktikate, reaalsete või tööstuslike projektide, õppereiside või ülikooliüleste valikainete kaudu. Kogu programmi jooksul toetatakse teid ja julgustatakse ehitama professionaalset digitaalset brändi mitmetel platvormidel.

Õpi parimast

QUT on maailma juhtiv digitaalse kommunikatsiooni, meedia ja ajakirjanduse alal. Selle uurimine ja õpetamine tõukavad piire ja arendavad uusi ideid kiirelt muutuvas globaalses loomemajanduses transdistsiplinaarse mõtlemise kaudu.

QUT kommunikatsioonikool on Austraalia juhtiv kommunikatsiooni- ja meediaõppekool ning maailma tippkoolide seas. 2019 QS World University edetabelis on QUT meedia ja kommunikatsioon maailmas esikohal Austraalias ja 16. kohal maailmas.

Digitaalse meedia uuringute keskus (DMRC) viib läbi maailma juhtivaid teadusuuringuid loomingulise, kaasava ja õiglase digitaalse meedia keskkonna loomiseks. DMRC pakub juurdepääsu põhjalikule teadustöö infrastruktuurile ja võimekusele digitaalsetes meetodites, näiteks sotsiaalmeedia analüüsis ja dünaamilises ja toetavas teaduskoolituse keskkonnas. QUT on ka ainuke ülikool Austraalias, mis on alates 2010. aastast saanud kõikides tipptasemel teadustööde Austraalia (ERA) vooru tipptasemel kommunikatsiooni ja meediaõppe.

114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg

Mida oodata

Tänane kommunikatsioonitöötaja peab omama oskusi ja teadmisi, et töötada uues ja häirivas digitaalse meedia keskkonnas, sest tuleviku digitaalsed sidetehnoloogiad võivad olla erinevad meie kasutatavatest tehnoloogiatest.

Selle programmi kaudu õpid uusi oskusi, sealhulgas sotsiaalmeedia jutuvestmist, andmeanalüüsi suhtlemiseks, tehisintellekti ja andmete visualiseerimist. Need teadmised ja kriitiline mõtlemine viivad teie karjääri järgmisele tasandile ja osutuvad hindamatuks tööandjatele tööstuses, mis tuginevad digitaalsele suhtlusele.

Soodustades valdkondadevahelist lähenemist koos erinevate valdkondade koostööga, süvendate oma teadmisi sellistes valdkondades nagu andmete analüüs, õigus ja poliitika uuringud, juhtimine või turundus.

Paindlik tarnimine

Kursust pakutakse koos tarnimisviisidega, mis sobivad teie hõivatud elustiiliga intensiivse kohaletoimetamise režiimi kaudu, pakkudes lühikese ja terava tarne tasakaalu, võimaldades samas paindlikkust töö, pere, õppe ja isiklike vajaduste tasakaalustamiseks. See lähenemine, sealhulgas eeltöö, interaktiivsed töökojad ja veebiseminarid ning edasine iseseisev õppimine, võimaldab teil õppida omal tempos.

Karjääri tulemused

Lõpetajad meie kursustel on edukad karjääri valitsuses, tööstuses ja kogukonna sektoris. Digitaalse kommunikatsiooni kapten avab põnevaid ja loovaid meedia- ja kommunikatsioonirolle mitmetes tööstussektorites, kus on globaalselt ülekantavad oskused, mis võimaldavad tööhõivet kõikjal maailmas.

Teie võimalusi laiendatakse valdkondadevaheliste valikainete abil, mis võimaldavad süvendada oma oskusi sellises valdkonnas nagu andmeteadus, õigus, juhtimine või turundus.

Võimalikud karjäärivõimalused

 • Digitaaljuhataja
 • Digitaalse kommunikatsiooni spetsialist
 • Digitaalse sisu disainer
 • Digitaalse sisu tootja
 • Digitaalne copywriter
 • Digitaalse majanduse jurist
 • Digitaalne etnograaf
 • Digitaalne ajakirjanik
 • Digital Performance Analyst
 • Digitaalse strateegi
 • Meediateadlane
 • Senior Professional
 • Vanem poliitikaametnik

114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Tasud

Teie tegelikud tasud võivad erineda sõltuvalt valitud üksustest. Me vaatame tasud igal aastal üle ja neid võidakse suurendada.

2019: 29 000 dollarit aastas täistööajaga (96 ainepunkti)

2020: 30 300 dollarit aastas täistööajaga (96 ainepunkti)

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Loe edasi

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Näita vähem
Brisbane , Kelvin Grove + 1 Rohkem Vähem