• Kestus (aastad): 1,5 aastat
 • Kvalifikatsioon auhinnatud: digitaalne kunst ja disain - kontsentratsioonid: 1. graafiline disain, 2. interaktiivne multimeedia disain (MA, 1,5 aastat või 3 semestrit)
 • Kvalifikatsiooni tase: 2. tsükkel (magistriõpe)
 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Õppetöö: täistööaeg / osaline tööaeg
 • ECTSi minimaalsed krediitide arv: 90

Programmi profiil

Kursus pakub eriala, professionaalselt keskendunud õppevaldkonda, mis annab üliõpilastele võimaluse uurida digitaalse kunsti ja disaini dünaamilist interdistsiplinaarset valdkonda. Sellel on tugev õppetund, mis on integreeritud ajaloo, teooria ja tehnoloogiaga seotud õpingutega. Õpilased võivad osaleda mitmesugustes kunsti- ja disainivalikutes, sealhulgas kuraatori- ja haridusuuringutes, interdistsiplinaarsetes stuudiotes ja kunsti- ja disainiuuringutega seotud paigutustes. Õpilased arendavad loomingulise digitaalse kunsti oskusi ja kujundamispraktikat professionaalsele standardile ning laiendavad õppimist ja süvendavad arusaamist visuaalkeelsete mõistete ja süsteemide kohta. Programm võimaldab arendada oskusi keerukate probleemide lahendamiseks ning andmete kogumiseks, analüüsimiseks ja tõlgendamiseks. Teete tõhusalt koostööd multidistsiplinaarsete meeskondade vahel ning katsetate ja kohandate uuenduslikke ja loomingulisi uusi kunsti ja disaini lähenemisviise, mis näitavad digitaalse kunsti ja disaini kaasaegse teooria ja praktika kriitilist mõistmist. Õpilased omandavad ka professionaalseid oskusi, mis on vajalikud maailmaturul kunsti- ja disainikonverentsil osalemiseks. Nad saavad aru eetilisest vastutusest ja selle töö mõjust ühiskondlikus, kultuurilises ja keskkonnaalases kontekstis.

Karjääri väljavaated

 • Kunst: muuseumid, galeriid, digitaalse kunstirakendused avalikus ja / või erasektoris.
 • Commerce: uued meediumiprojektide juhtimine, IT-tööstus, kommunikatsioonitehnoloogia, veebidisain, sotsiaalmeedia, interaktiivne meediumitootmine, digitaalne fotograafia ja visualiseerimine, elektrooniline kirjastamine, mängud, reklaamiagentuurid, digitaalne disain, reklaami- ja infofirmad, muuseumid, galeriid.
 • Haridus: õpetada IT- ja disainitööstuse ettevõtteid, avalik-õiguslike ja / või erasektori keskkoolides ja ülikoolides.

Juurdepääs edasistele uuringutele

Ei ole

Hindamine

Kursuse hindamine koosneb põhjalikust lõpueksamilt ja pidevast hinnangust. Jätkuv hindamine võib muu hulgas sisaldada keskmiste perioodide, projektide ja klasside osalemist.

Kirjade klassid arvutatakse lõpliku eksami ja pideva hindamise põhjal ning nende kahe hindamiskomponendi käigus saadud tegelike numbritega. Kursuste alusel arvutatakse õpilase semestri hindeks keskmine (GPA) ja kumulatiivne punkti keskmine (CPA).

Lõpetamisnõuded

Üliõpilane peab täitma 90 ECTS ja kõik programmi nõuded. Minimaalne kumulatiivne hinne punkti keskmine (CPA) on 2,0.

Õpitulemused

Selle programmi edukaks lõpetamiseks peaksid õpilased olema võimelised:

 1. Kriitiliselt hinnake oma valdkonna tööd, sealhulgas oma tööd, kasutades erialast terminoloogiat.
 2. Kombineerige loomingulisi ja uuenduslikke oskusi, et luua oma valitud kunsti- ja disainivaldkonnas võimaluste otsimiseks sobivat tööd ning vastutama oma professionaalse ja akadeemilise arengu eest.
 3. Näidake loominguliste probleemide lahendamiseks vajalikke teadmisi, iseseisvaid oskusi ja pädevust ning tegelege keerukate projekteerimisprotsessidega.
 4. Tunnista ja hinnake eetilistest väljakutsetest ja olulisemate ajalooliste ja kaasaegsete kultuurisuundumuste mõju kunsti- ja disainiartiklitele.
 5. Tehke tehniliselt ja esteetiliselt kvaliteetset tööd, mis põhineks huvitavatel mõistetel, mis näitavad digitaalse kunsti ja disaini põhimõtete mõistmist.
 6. Suhtlege teistega disainiga seotud arendusprotsessides, nende enda valdkonnas ja väljaspool.

Stipendiumid - rahaline abi

Ülikool pakub stipendiume ja rahalist abi täiskoormusega üliõpilastele akadeemiliste stipendiumide, rahalise abi, spordialaste stipendiumide ja ülikoolilinnakute õppekavade vormis.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

Viimati uuendatud November 22, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,590 EUR
Kohalike / ELi üliõpilaste aastased õpingud; 13 860 eurot rahvusvaheline üliõpilaste iga-aastane õppemaks
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school