Oletage digitaalse turunduse strateegia kõigi aspektide ekspert ja kujundage ettevõtte tulevik

ESEI digitaalse turunduse magister annab teile praktilisi oskusi ja teadmisi, mida vajavad alustajad ja ettevõtted üle kogu maailma. Ideaalne tulemustele orienteeritud loomingulistele spetsialistidele , see kvalifikatsioon valmistab teid edukaks online-turunduse väga konkurentsilises valdkonnas .

ESEI digitaalse turunduse magistriprogramm asub Barcelonas , maailma tuntud aruka linna ja Euroopa parima 5-st käivitamiskeskusest koos Google'i ametliku partneriga Click360formacion, kus pakutakse ettevõtlusalaseid asjatundjaid ja reaalse tööstuse ülevaate .

Liituge programmiga, et saada digitaalse turunduse valdkonna juht ja tegema elukestvahelisi sidemeid meie rahvusvahelise üliõpilasbaasi , juhendajate ja õppejõududega. Pakume teile võimalust ehitada tugeva võrgustiku linn, kus elab ettevõtlus ja rahvusvahelised investeeringud.

Programmi eesmärgid ja ülesehitus

Suur pilditurundus

ESEI magistriõpe digitaalse turunduse programmis õpetab sind lähenema elukutsele suure pildi vaatevinklist. Sa saad sügava arusaamise sellest, kuidas digitaalturundustegevused mõjutavad ja moodustavad osa laiemast äristrateegist .

Otsing ja analüüs

Õppige ja arendage välja täiustatud otsingumootori optimeerimise strateegiad ja kasutage tööstuslikku veebis positsioneerimistehnoloogiat . Lisaks muutute Google Analyticsi eksperdiks ja õpiksite veebiliikluse analüüsimist ja tõlgendamist.

Sotsiaalmeedia

Arendage sotsiaalse meedia branding strateegiaid ja õppige, kuidas integreerida mahepõllumajanduslikke ja tasulisi reklaamikampaaniaid terviklikuks äri turunduskavaks.

Branding

Õppige, kuidas arendada turundusprojektide ikonograafiat ja graafikat ning õppida, kuidas luua veebi turundusstrateegia raames audiovisuaalseid montaaži .

Saada turundusstrateegia

Saate kvalifitseeritud e-turundajaks ja õppida, kuidas optimeeritud e-posti kampaaniaid luua ja tulemusi tõhusalt analüüsida ja tõlgendada.

Kasutaja kogemus

Vaadake, kuidas vaadata toodet või teenust kasutaja vaatenurgast ja arendada kindlat kasutuskogemust (UX) optimeerimist .

Võrgundus

Ühendage oma klassikaaslastega, juhendajate, õppejõudude ja tööstuse ekspertidega ning looge tugev võrgustik , mis on tulevase äri edukuse oluline element.

Master in Digital Marketing on täistööajaga magistriõppekava, mida õpetatakse täiesti inglise keeles ja toimub üle kahe akadeemilise semestri. Saate programmi igal aastal oktoobris käivitada ja võtta igal semestril järgmised moodulid:

Vaja teada

 • Alguskuupäev - iga aasta oktoober
 • 100% inglise keele õpetamine
 • Segatud õpe
 • Õpperežiim - täistööaeg
 • Kestus - 1 õppeaasta
 • Töökoormus - 60 ECTS
 • Klassikaart - tööpäevadel kell 18.30 kuni 21.30
 • Eriõpe saadaval Hispaania klassides

Vastuvõtutingimused

ESEIs kasutame valikul terviklikku lähenemisviisi, vaadates teie rakenduse kõiki elemente ja ennekõike oma motivatsiooni ja kirge karjääri tegemisel teie valitud valdkonnas. Taotluse alustamiseks vajalikud dokumendid on järgmised:

 1. Täidetud veebipõhine taotlusvorm
 2. Bakalaureusekraad ja akadeemilised ärakirjad
 3. Eesmärkide avaldus
 4. Inglise keele oskuse tõestus - TOEFL 85 / IELTS 6.0 / ESEI online test / Tõend inglise keele õpetamise kohta vähemalt kolm aastat.
 5. Üks akadeemiline / kutsealane viide
 6. Uuendatud CV
 7. Kehtiva passi / ID-kaardi koopia

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 5 kursust ESEI International Business School Barcelonais »

Viimati uuendatud Oktoober 2, 2018
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,300 EUR
Täistööaasta makse 9300 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date