Digitaalse turunduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Digitaalse turunduse magistriõppekava eesmärk on kasvatada juhtivate turundusspetsialistide uut põlvkonda - digitaalsed savvy spetsialistid, kes saavad kasu veebitehnoloogia plahvatuslikust kasvust, kasutades oma igapäevases töös kõige uuemaid ja uuenduslikke vahendeid.

Harbour.Space'i õpetamismetoodika ühendab ainulaadselt tugeva akadeemilise taustaga äriuuringutes, rahanduses, raamatupidamises, turunduses ja strateegias koos põhjaliku ja spetsiifilise digitaalse teadmisega online-video, mobiil-, viirus-, sotsiaalmeedia ja andmepõhisest turundusest. Sa oled igapäevane tunnistaja Google'i, Microsofti, Facebooki, Twitteri, Netflixi ja teiste suurimate tehnoloogiliste ettevõtete uusimatest uuendustest.

Meie professorid ei ole akadeemilised õpetajad - nad on saavutatud digitaalsed ja turundusspetsialistid, kes on käivitanud tuhandeid edukaid reklaamikampaaniaid ja teinud palju võitnud strateegilisi otsuseid.

Lõpetades Harbour.Space Master of Digital Marketing Õppekava, siis on hästi valmis töötama müügi- või turundusosakonnas suure kaubamärgi, reklaamiagentuuri või meedia või tehnoloogilise ettevõtte juures. Te teate, kuidas aidata kaubamärkidel tõhusalt suhelda oma sihtrühmadega, kasutades ära fantastilisi eeliseid, mida uued Interneti-tehnoloogiad on maailma toonud.

Programmi struktuur

See programm sisaldab palju reaalseid turundusjuhtumeid, mille kaudu õpilased saavad reaalse ettevõtte turundusosakonnas kindla arusaama otsustamisprotsessist.

Kõik kursused on tuumad, kuid soovitame üliõpilastel valida kursustel, mis on valitud valikainena, kuna nad selgitavad teadmisi seotud valdkondades. Kokku koosneb 1 aasta magistriõppes 15 moodulist, mis sisaldavad 1 seminari moodulit

Moodulid

Digitaalse turunduse tutvustus

Digital Marketing Concepts 1.0

Täiustatud digitaalne kliendikogemus Ettevõtte kommunikatsioon, PR

Piiramatu inimene,

Sisu strateegia

Andmetöötlus

Täiuslike SEO digitaalsete platvormide loomine

Digitaalne analüüs Google'i turundusplatvormi kasutades

Digitaalse turunduse meistriklass

Teaduspõhine disain globaalse perspektiiviga

Virtual Company Legal Environment PR

Digitaalne reklaam

Käivitamise jutuvestmine

Avaliku kõne oskused

Demo päev Bootcamp

Capstone'i projekt

Programmi juhtimine


alt = "Andy Crestodina
Orbit Media Studios kaasasutaja / strateegiline direktor

alt = "Andy Crestodina on auhinnatud 38-liikmelise Chicago disainibüroo Orbit Media kaasasutaja ja strateegiline juht.

Viimase 16 aasta jooksul on Andy andnud üle veebi strateegia ja nõu rohkem kui tuhandele ettevõttele. Andy on pühendanud ennast turundustegevuse õpetamisele kui riiklike konverentside kõrgeimale lugejale kõneleja ja kirjanik paljude suurimate blogide jaoks.

Andy on kirjutanud sadu artikleid sisustrateegia, otsingumootori optimeerimise, sotsiaalmeedia ja Analyticsi kohta.

  • Forbes 10 parimat veebiturunduse eksperti 2015. aastal
  • Entrepreneur Magazine Top 50 Marketing Impulencer 2016. aastal
  • Mentor 1871. aastal, # 1 inkubaator USAs
  • Loyola ülikooli dünaamilise turunduse professor

Stephanie Schwab

Crackerjack Marketingi tegevjuht
Sotsiaalmeedia, sisu turundus

Stephanie Schwab on Harbour.Space'i digitaalse turunduse programmi kaasdirektor. Ta on Crackerjack Marketingi, digitaalse turunduse agentuuri, mis on spetsialiseerunud sotsiaalmeediale, sisuturundusele ja turundusele. Oma 15-aastases kogemuses e-kaubanduses ja digitaalses meedias, kus viimased 11 keskendusid sotsiaalmeediale, on ta töötanud tuntud kaubamärkidega, nagu Target, Graco Baby, Pernod-Ricard, Citizen Watch ja Abbott. Stephanie meeskonnad on auhinnatud sotsiaalmeedia tööstuse auhindadega, sealhulgas Ragan PR Daily auhind, WOMMIE auhind, PRNews Platinum auhind ja OMMA auhind.

Stephanie töötas varem PR ja sotsiaalmeedia agentuurides Kaplow PR ja Converseon. Ta on olnud juhtimisstrateegia konsultant jaekaubandustegevuses nagu PricewaterhouseCoopers ja LakeWest Group, boutique jaemüügikonsultatsioon.

Stephanie on ka täiendav õppejõud Loyola ülikooli Quinlan School of Business'is Chicagos ja New School / Parsons School New Yorgis.

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. Näita vähem