Digitaalsete lahenduste arendamise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Mida ma õppin Masteri ajal?

Digitaalsete lahenduste arendamise magistriõppe üliõpilane omandab kõige nõudlikumaid digitaalseid ja ettevõtlusoskusi, mis vastavad digitaalse tööstuse paljudele töörollidele.

Master annab teile põhjaliku ülevaate kõige mõjukamatest teadmistest ja tehnoloogiatest, et saaksite digitaalseid lahendusi välja töötada.

Kestus / akrediteerimine:

Digitaalsete lahenduste arendamise magister on 9-kuuline programm, mis algab 2019. aasta oktoobris.

See on Magistriõpe akrediteeritud Barcelona Ülikool, esimene Hispaania ülikool vastavalt kõige olulisematele hariduse edetabelitele, mis pakub teile ülikooli akrediteerimist 60 ECTS.

BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL on rahvusvaheline institutsioon, mis on kõik programmid, mida õpetatakse inglise keeles ja Barcelona päikselises ja uuenduslikus linnas.

Metoodika:

Programmi peamine osa on projektipõhine õppimine, Masteri ajal saate luua ja arendada oma digitaalseid projekte ja lahendusi.

Magistriõppe sisu:

Veebiarendus

Agile

Mobiilside areng

Tarkvara viimistletud

Kasutaja kogemus

Digitaalne ja mobiilne ettevõte

Suured andmed

Loominguline tehnoloogia

Cloud Computing

Ettevõtlus

Ametialased võimalused:

Digitaalne ökosüsteem on pidevas kasvamises. Peamised digitaalsed ettevõtted otsivad teie andeid. BARCELONA TECHNOLOGY SCHOOL ühendab teie karjääri digitaaltööstusega. Tänu meie tipptehnoloogiafirmade kokkulepetele on teil võimalus oma õpingute ajal ja pärast õpinguid elada professionaalselt: tasustatud praktika ja võimalikud töövõimalused.

Kuidas saab taotleda programmi koha?

Kui olete tehnoloogiaga kirglik, sooviksite kasutada töövõimalusi, arendada välja parimad digitaalsed anded ja Barcelona meistriteos, mida me lihtsalt teie vajadusest läheme.

  1. Uuendatud CV.
  2. Motivatsioonikiri, milles selgitate: kuidas arvate, et digitaaltööstus läheb järgmise viie aasta jooksul ja kuidas saaksite kaasa aidata digitaalsele ümberkujundamisele.
  3. Inglise keele vahe- või kõrgtasemel on edukas õpitulemuste jälgimine vajalik. Saada meile inglise ametlik ametlik kinnitus või võta BTS inglise keele test.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The digital transformation is changing all the aspects of the human society, And it has just one limit, the imagination. The digital ecosystem has become the new status quo, it is changing entire indu ... Loe edasi

The digital transformation is changing all the aspects of the human society, And it has just one limit, the imagination. The digital ecosystem has become the new status quo, it is changing entire industries and business, relationships and any other aspect of our lifes. We believe in a better future with digital shape. But, in order to ensure it, we need talent ready to drive the digital transformation. Näita vähem