Digitaaltehnoloogia juhtimise magister - asjade Internet

Üldine

Programmi kirjeldus

Digitaalne ümberkujundamine muudab põhjalikult kaasaegsete ettevõtete korralduse ja nende juhtimisstruktuuri. Kaasaegsed uuenduslikud ettevõtted vajavad kõrgelt kvalifitseeritud juhte, kellel on nii tehnilised pädevused uute digitaaltehnoloogiate juhtimiseks kui ka otsustusprotsesside jaoks vajalike juhtimisoskuste jaoks.

Digitaaltehnoloogia juhtimise magister pakub mõlemat pädevust kaheastmelise lähenemisviisi abil: esimese tsükli jooksul õpetatakse kõigile osalejatele klassikalisi juhtimiskursusi ning spetsiaalseid kursusi digitaalse ümberkujundamise juhtimiseks, samas kui teine tsükkel annab spetsiifilise tehnilise koosseisu. tehisintellekti spetsialiseerumise eest. Kursused hõlmavad kõige värskemaid tehnikaid ja vahendeid ning nende tööstuslikke rakendusi, keskendudes uutele ärivõimalustele ja neist tulenevatele väljakutsetele.

See rahvusvaheline programm koos üliõpilastega üle kogu maailma ja professorite, juhtide ja ettevõtjatega moodustatud teaduskond leiab aset 16. sajandist pärit villa ainulaadses atmosfääris Bologna ümbritsevates mägedes. Tänu projekti töödele, ettevõtte projektidele ja meistrikursustele, saavad õpilased digitaalajastu võtmesõpradega ühendust võtta.

STRUKTUUR

Master in Digital Technology Management / asjade Internet on täistööajaga programm, mida õpetatakse inglise keeles ja mis on struktureeritud 1500 tundi õppetegevust üle 12 kuu kestva õppetöö, mis on jagatud 360 tunniks õppetööks, hinnanguliselt 540 tundi iseseisvat uuringut ja 500 internatuuri tundi.

Klassiruumide osalemine on umbes 30 tundi nädalas, et võimaldada aega rühmadesse tööle, jättes tähelepanuta üksikute õpilaste fookuse ja inimestevaheliste suhete juhtimise.

CAREER DEVELOPMENT

Ettevõtete integreerimine on kõigi Bologna Business School programmide prioriteet ja pidev osa, seega ka digitaalse tehnoloogia juhtimise magistrikraad / kunstlik intelligents.

Kool on täielikult pühendunud tööalase konkurentsivõime loomisele süstemaatilise karjääriteenuse meetme abil, keskendudes pidevalt õpilaste professionaalsete projektide sobitamisele kõige paremini vajadustele vastavate ettevõtetega.

Praktika on erakordne hüppelaud, piisab, kui öelda, et kuus kuud pärast Bologna Business School täisajaga meistrite lõppu töötab keskmiselt 90% õpilastest.

BBS karjääriteenistus aitab ja toetab üliõpilasi juba algusest peale, samuti koolituse ja ametialase arengu teel. See saavutatakse, korraldades mitmeid õpikodasid, mille eesmärk on pakkuda tööturule sobivaks ettevalmistamiseks vajalikke põhivahendeid ja ressursse.

FINANTSABI

Bologna Business School mõistame rahalise abi tähtsust meie õpilaste haridusalaste eesmärkide saavutamiseks. Oleme teadlikud, et arenenud kõrgekvaliteediline koolitusviis võib olla märkimisväärne pühendumus, kuid me usume ka, et oma tulevikku investeerimine maksab alati tagasi. Bologna Business School pakub hea meelega osalisi stipendiume enim teenitud õpilastele.

Tänu Bologna Business School ja Intesa Sanpaolo vahelisele kokkuleppele võivad osalejad taotleda pikaajalist ja madala intressiga auhinna laenu „PerTe Prestito Con Lode”.

Peamised omadused:

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

BBS (est. in 2000) is the business school of the University of Bologna (est. A.D. 1088). BBS ranks among the most innovative business schools in Europe and is one of the most reputable institutions in ... Loe edasi

BBS (est. in 2000) is the business school of the University of Bologna (est. A.D. 1088). BBS ranks among the most innovative business schools in Europe and is one of the most reputable institutions in Italy. Näita vähem