Diplom ja magister edasijõudnute Euroopa õpingutes

Üldine

Programmi kirjeldus

Diplom ja magistrikraad arenenud Euroopa riikides 120238_AdvancedEuropeanStudies01.jpg Uuringud

Teie maailmatasemel karjäär algab Parmas

Parma Fondi Euroopa Kolledž

Fondi Parma Euroopa Kolledž on kraadiõppe instituut, mis on juba üle 30 aasta tegutsenud Euroopa kõrghariduse valdkonnas.

Kursuse eesmärgid

Diplom ja ülikooli magistrikraad kõrgtasemel Euroopa õpingutes on mõeldud hüppelauaks oma pädevuste suurendamisel Euroopa Liidu õiguse, majanduse ja poliitika valdkonnas, et anda vahendeid rahvusvahelise karjääri loomiseks.

Selle interdistsiplinaarse ja mitmekeelse õppeprogrammi eesmärk on anda erioskusi Euroopa Liidu struktuuri ja toimimise ning selle poliitikate kohta.

Karjääriarendus

Parma Euroopa Kolledž valib ja korraldab oma lõpetanutele praktikakohti organisatsioonides, erialaliitudes, advokaadibüroodes, ettevõtetes jne riiklikul ja Euroopa tasandil.

DAESi lõpetajad annavad tavaliselt teada edukatest töökogemustest ja karjääri kujundamisest institutsioonides, organisatsioonides, esindustes jne, mis tegelevad EL-i asjade, poliitikate rakendamise, EL-i projektijuhtimisega jne. Märkimisväärne arv lõpetajaid on õnnestunud Euroopa Personalivaliku amet (EPSO).

Teaduskond

Akadeemilisse personali kuuluvad Euroopa institutsioonide tippametnikud, ülikooliprofessorid ning Euroopa ja rahvusvaheliste suhete ning poliitika eksperdid. Selline dünaamiline ja rahvusvaheline õppejõud annavad programmile praktilise, õppides toimiva lähenemise, kus professorid annavad õpilastele oma praktilise kogemuse.

Struktuur

Kursus hõlmab ühte õppeaastat täiskoormusega. See ei hõlma mitte ainult loenguid ja Lectiones Magistrales, vaid ka õppekülastusi Euroopa institutsioonidesse, juhtivatesse ettevõtetesse ja erasektori organisatsioonidesse, samuti arutelusid, töötubasid ja rühmategevusi. Kursused ja akadeemilised tegevused viiakse läbi kolmes keeles: inglise, prantsuse ja itaalia keeles, töökeeleks on inglise keel.

Stipendiumid

Tavaliselt on saadaval osaline stipendiumiprogramm. Vastav teave on saadaval veebisaidil. Palun küsige lähemalt.

Meist

Päringud: info@collegioeuropeo.it

Kuidas taotleda: href = "https://www.europeancollege.it/en/enrolment/

120239_AdvancedEuropeanStudies02.jpg

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

European College of Parma Foundation is a higher education organization that has been active for thirty years in the field of post-graduate education on EU law, economics and policies. Education is ge ... Loe edasi

European College of Parma Foundation is a higher education organization that has been active for thirty years in the field of post-graduate education on EU law, economics and policies. Education is geared to train students for careers in EU, national and local institutions, professional associations, the corporate world, and private practices. One of the College objectives is to build up professional skills for students to have an insight into European policies and participate in their implementation. Näita vähem