Kas see programm on teie jaoks õige?

Disaini magistriõpe (Urban Environment Design) põhineb tänapäeva Hongkongi / Hiina linnakogemusel, pakkudes ainulaadset kraadiõpet linnaruumi disainis. Kooskõlas kooli inimkeskse kriitilise lähenemisviisiga keskkonna disainile ühendab see stuudiopõhine eriala linnakeskkonna mitmekesiste skaalade ja tüpoloogiate kujunduse. Linnakeskkondade disain keskendub hübriidse ja kombineeritud sisekeskkonna analüüsile ja kujundusele, linnapiirkondade avalikele ruumidele ning linnasisüsteemidele ja -strateegiatele.

Taotluse ajakava - september 2019 sissekanne

 • Taotlused algavad: 27. september 2018
 • Esimese vooru läbivaatamise tähtaeg: 14. detsember 2018
 • Avalduse esitamise tähtaeg: 30. aprill 2019
See disainikoolis hostitud programm on vastuolus arhitektuurilise haridusega. / PolyU Design


Programmi eesmärgid

See täistööajaga rahvusvaheline magistriprogramm vastab Hong Kongis ja Hiinas viimastel aastakümnetel toimunud enneolematutele linna ümberkujundamisele. Linnakeskkondade disaini eesmärk on arendada kõrgel tasemel intellektuaalset ja praktilist meediat piirkonnas mitmekesise linnakeskkonna analüüsimiseks ja kujundamiseks, millel on laiem mõju linnakeskkonnale kogu maailmas. Urban Environment Designi lähenemisviis põhineb arusaamal regionaalkontekstide sotsiaal-kultuurilisest dünaamikast, mis on üle viidud uutesse disainstrateegiatesse ja disaini sektsioonidesse.

Hongkong: koht, kus uuritakse linnakeskkonna mitmekesiste skaalade ja tüpoloogiate kujundamist / Mathilde Gattegno (klass 2018)


Programmi eesmärgid

Selle eriala eesmärk on ühendada praktilised lähenemisviisid linnastrateegiatega linnastrateegiatele, kus linnakeskkonna kujunduse vormilised aspektid on järgmised:

 • reaalse projekti arendamine
 • meeskonnatöö lähenemine probleemide lahendamiseks
 • sotsiaal-kultuurilised ja esteetilised kaalutlused
 • peegeldades kriitiliselt ja analüütiliselt linnakeskkonna väärtuse kujunemist linnakeskkonnas
 • kriitiline arusaam kaasaegsetest linnamuutustest Hiinas
 • linnakeskkonna kujundamise strateegiliste lähenemisviiside määratlemine
Õpilased osalesid näituseprojekti PolyU Design ja kaasaegse kunsti muuseumi (MoMA) / PolyU Design / Map Office


Programmi struktuur

Pärast sissejuhatavat seminari, mis algatab õpilaste eetris ja lähenemisviisis linnakeskkonda, on programmi esimene aasta struktureeritud kolme pool semestri stuudiosuuringute teemadel, millest igaüks on seotud seminarivahendiga, mis annab vastava stuudiumi teadmistebaasi . Iga projekt viiakse ellu koostöös avaliku või erasektori partneriga, tegeledes partneri reaalmaailma toimingute ja institutsionaalse kultuuriga seotud ruumilise disaini väljakutsetega. Viimane semester keskendub üliõpilaspetsiifilise nurgakivi disaini projektile, mis sünteesib programmi õppimist.

Üliõpilane, kes kasutab toiduga kindlustatuse mudelit globaalsetes ja turupõhistes majandusmudelites / PolyU Design


1,5-aastase täiskohaga ülikoolilõppes magistrikraad

Seminarid ja töötoad toimuvad tavaliselt päevade ajal tööpäeviti. Valikained toimetatakse nädalavahetustel. Iga nädalavahetuse teemaks on kolm nädalavahetust, mis ulatuvad üle 4-5 nädala. Spetsialismi lõpetamiseks kulub tavaliselt 1,5 aastat.


Kes saavad taotleda?

Nõutav on bakalaureusekraad ruumilise disaini valdkonnas või sellega seotud erialal (nt sisekujundus, keskkonna disain, maastikuarhitektuur, linnaplaneerimine). Kolmanda taseme kolmanda taseme kandidaate, kellel on oluline oluline töökogemus, võetakse arvesse iga üksikjuhtumi puhul eraldi.

Abikõlblikkus: ruumilise disaini või sellega seotud distsipliini / PolyU Design taustaga õpilased


Täielik rakendus hõlmab ka

 • Avalduse vorm
 • Kavatsuste protokoll
 • Kolm soovituskirja (akadeemiline / erialane)
 • Akadeemilise kvalifikatsiooni tõendid, st ametlikud täisversioonid ja kraadiõend
 • Portfell (vt KKK nõudeid ja esitamist)
 • IELTS / TOEFL aruanne *

* Kui te ei ole inglise keele emakeel ja teie bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon antakse asutustele, kus õppevahend ei ole inglise keel, siis eeldatakse, et täidate järgmise ingliskeelse miinimumnõude vastuvõtmise eesmärgil: inglise keele testi võõrkeele (TOEFL) skoor 80 internetipõhise testi jaoks või 550 paberkandjal; VÕI Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) on üldine bändskoor vähemalt 6-st.


Vastuvõtmise protsess: intervjuu

Kõik sissekanded peavad läbima intervjuu. Läbirääkimisi hankijad kutsutakse osalema intervjuus isiklikult (kohalike taotlejate jaoks) või interneti videokõnesid (mitte-kohalikele taotlejatele).


Finantsabi

Stipendiumi mitte-kohalikele õpilastele ei lubata 2019./20. A. Kohalike elanike jaoks on valitsuse õpilaspangandusbüroo kaudu saadaval kaks liiki rahalist abi: (1) jätkuv haridusfond ja (2) laiendatud mittevaraliste testetatud laenude skeem (ENLS).

Mõned MDes-skeemi teemad on lisatud kohalike elanike hüvitatavate kursuste täiendõppe fondi (CEF) nimekirja. Lisateabe saamiseks CEF-i või hüvitatavate kursuste nimekirja leiate CEF-i ametlikust veebisaidilt. Laiendatud mittesobivuselt testitud laenude skeem (ENLS) pakub õppelaenu katmiseks tingimustele vastavatele üliõpilastele intressi kandvaid laene. Kava üksikasjad leiate valitsuse veebisaidilt.

VISA tüüp (rahvusvahelistele õpilastele)

Hiina Rahvavabariik ja välismaalased võivad osaleda täiskoormusega programmis tingimusel, et nad taotlevad ja saavad õpilase VISA-d , või võivad nad osaleda osalise tööajaga programmis, kui neil on kehtiv Hongkongi tööluba või VISA Halduspiirkonna immigratsiooniosakond. Disainikool pakub sellega seoses abi.

Õppereis: Oslo Arhitektuur Triennaal / PolyU Design / Foto Mathilde Gattegno
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust HK PolyU School of Designis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1.5 aastat
Päevane õpe
Price
183,600 HKD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
dets 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
dets 31, 2020