Disaini magister (MDes) linnakeskkonna disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Disainimise magister (linnakeskkonna disain) tugineb Hongkongi / Hiina kaasaegsele linnakogemusele, et pakkuda ainulaadset kraadiõpet linnaruumi kujundamisel. Kooskõlas kooli inimkeskse kriitilise lähenemisviisiga keskkonnakujundusele integreerib see stuudiopõhine spetsialiseerumine mitmekordse skaala ja linnakeskkondade tüpoloogia kujundamise.

Linnakeskkonna kujundamine keskendub hübriid- ja komposiitkeskkonna, linna avalike ruumide ning linnasüsteemide ja strateegiate analüüsile ja kujundamisele.

Rakenduse ajakava - septembri 2020 kanne

 • Kandideerimise periood: 26. september 2019 - 30. aprill 2020
 • Ülevaatuse tähtajad:
  • Varajane voor: 13. detsember 2019
  • 1. voor: 24. jaanuar 2020
  • 2. voor: 6. märts 2020
  • 3. voor: 30. aprill 2020
 • Kandideerimise tähtaeg: 30. aprill 2020
See disainikoolis hostitud programm on vastuolus arhitektuurilise haridusega. / PolyU Design


Programmi eesmärgid

See täistööajaga rahvusvaheline magistriprogramm vastab Hong Kongis ja Hiinas viimastel aastakümnetel toimunud enneolematutele linna ümberkujundamisele. Linnakeskkondade disaini eesmärk on arendada kõrgel tasemel intellektuaalset ja praktilist meediat piirkonnas mitmekesise linnakeskkonna analüüsimiseks ja kujundamiseks, millel on laiem mõju linnakeskkonnale kogu maailmas. Urban Environment Designi lähenemisviis põhineb arusaamal regionaalkontekstide sotsiaal-kultuurilisest dünaamikast, mis on üle viidud uutesse disainstrateegiatesse ja disaini sektsioonidesse.

Hongkong: koht, kus uuritakse linnakeskkonna mitmekesiste skaalade ja tüpoloogiate kujundamist / Mathilde Gattegno (klass 2018)


Programmi eesmärgid

Selle eriala eesmärk on ühendada praktilised lähenemisviisid linnastrateegiatega linnastrateegiatele, kus linnakeskkonna kujunduse vormilised aspektid on järgmised:

 • reaalse projekti arendamine
 • meeskonnatöö lähenemine probleemide lahendamiseks
 • sotsiaal-kultuurilised ja esteetilised kaalutlused
 • peegeldades kriitiliselt ja analüütiliselt linnakeskkonna väärtuse kujunemist linnakeskkonnas
 • kriitiline arusaam kaasaegsetest linnamuutustest Hiinas
 • linnakeskkonna kujundamise strateegiliste lähenemisviiside määratlemine
Õpilased osalesid näituseprojekti PolyU Design ja kaasaegse kunsti muuseumi (MoMA) / PolyU Design / Map Office


Programmi struktuur

Pärast sissejuhatavat seminari, mis algatab õpilaste eetris ja lähenemisviisis linnakeskkonda, on programmi esimene aasta struktureeritud kolme pool semestri stuudiosuuringute teemadel, millest igaüks on seotud seminarivahendiga, mis annab vastava stuudiumi teadmistebaasi . Iga projekt viiakse ellu koostöös avaliku või erasektori partneriga, tegeledes partneri reaalmaailma toimingute ja institutsionaalse kultuuriga seotud ruumilise disaini väljakutsetega. Viimane semester keskendub üliõpilaspetsiifilise nurgakivi disaini projektile, mis sünteesib programmi õppimist.

Üliõpilane, kes kasutab toiduga kindlustatuse mudelit globaalsetes ja turupõhistes majandusmudelites / PolyU Design

Klassi edastamise viis

Klassid toimuvad tavaliselt tööpäevadel päevas, välja arvatud kolm teemat, mis toimetatakse nädalavahetustel. Mõlemad nädalavahetuse teemad nõuavad kolme nädalavahetuse toimumist 4-5 nädala jooksul.

Spetsialismi läbimine võtab tavaliselt 1,5 aastat.

Abikõlblikkus: ruumilise disaini või sellega seotud distsipliini / PolyU Design taustaga õpilased

Taotlus

Sisenemise nõue

Eelistatud on bakalaureusekraad disainis või samaväärne disain ja disaini erialane töökogemus.

Täielik taotlus sisaldab
 • Avalduse vorm
 • Kavatsuste protokoll
 • Kolm soovituskirja (akadeemiline / erialane)
 • Akadeemilise kvalifikatsiooni tõendid, st ametlikud täisversioonid ja kraadiõend
 • Portfell (vt KKK nõudeid ja esitamist)
 • IELTS / TOEFL-i aruanne ^

^ Välja arvatud emakeelena kõnelejad, kelle bakalaureusekraadi (või samaväärse kvalifikatsiooni) annab tunnustatud ülikool, kus õppekeeleks on inglise keel. Vastasel juhul peate riiki lubamise osas täitma järgmised inglise keele miinimumnõuded: Inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL) skoor on 80 Interneti-põhise testi jaoks või 550 paberipõhise testi jaoks; VÕI Rahvusvahelise inglise keele testimissüsteemi (IELTS) üldine bändiskoor vähemalt 6. Kõiki inglise keele testide hindeid loetakse kehtivaks kaks aastat pärast testi kuupäeva.

Intervjuu

Kõik sissekanded peavad läbima intervjuu. Läbirääkimisi hankijad kutsutakse osalema intervjuus isiklikult (kohalike taotlejate jaoks) või interneti videokõnesid (mitte-kohalikele taotlejatele).

Kohalikud ja mitte-kohalikud Mandri-, Aasia ja teiste maailmaosade õpilased / PolyU Design

Finantsabi

PolyU Design BA lõpetajad saavad taotleda 15% -list õppemaksu kontsessiooni (eeldusel, et kinnitatakse), kui nad on edukalt õppinud ühte MDesi programmi septembris 2020. Seda soodustust haldab kool oma äranägemise järgi.

Kohalikele õppuritele 2020. aasta sisseastumiseks stipendiumi ei ole. Kohalike elanike jaoks on valitsuse üliõpilasfinantsbüroo kaudu saadaval kahte tüüpi rahalist abi: (1) täienduskoolitusfond ja (2) laiendatud mittevajalike vahendite kontrollitud laenuskeem (ENLS).

Mõned MDes-skeemi teemad on lisatud kohalike elanike hüvitatavate kursuste täiendõppe fondi (CEF) nimekirja. Lisateabe saamiseks CEF-i või hüvitatavate kursuste nimekirja leiate CEF-i ametlikust veebisaidilt. Laiendatud mittesobivuselt testitud laenude skeem (ENLS) pakub õppelaenu katmiseks tingimustele vastavatele üliõpilastele intressi kandvaid laene. Kava üksikasjad leiate valitsuse veebisaidilt.

VISA tüüp (rahvusvahelistele õpilastele)

Hiina Rahvavabariik ja välisriikide kodanikud ning need, kellel on kehtiv töö- või tööpuhkuse viisa / sisenemisluba, võivad seda programmi taotleda mittekohalikena. Non-kohalikega on vaja õpilase viisa kasutada täistööajaga programmi. Sõltuva viisa või IANG-i viisa omanikke peetakse ka mittekohalikeks, kuid nad ei vaja õpilasviisat. Viisataotlusi menetleb ja määrab kindlaks HK SARi valitsuse sisserändeosakond. Pärast kõigi nõutavate dokumentide saamist võtab protsess tavaliselt 8-10 nädalat.

Õppereis: Oslo Arhitektuur Triennaal / PolyU Design / Foto Mathilde Gattegno
Viimati uuendatud Oktoober 2019

Teave kooli kohta

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its studen ... Loe edasi

PolyU Design has been an important hub of design education and research for Hong Kong since 1964. The School thrives on its geographical position in bridging the East and the West, allowing its students to develop their design strengths with a uniquely international cultural awareness at both professional and social levels. Näita vähem