Ülevaade

Tänapäeva konkurentsivõimelises maailmas sõltub ettevõtte edu üha enam innovatsioonivõimest. Ettevõtete juhid tunnistavad juba seda, kui oluline on, kuidas loominguline praktika ja protsess suudavad tootestrateegia kujundamisel parandada toodete ja teenuste arengut ja disaini mõtlemist. See kursus ühendab maailmatasemel, disainipõhise innovatsiooni, juhtimis- ja uurimistegevuse ainulaadse õpetamismeetodi kaudu. Meie eesmärk on anda üliõpilastele ajakohased oskused karjääri jätkamiseks valitsuses, valitsusvälistes organisatsioonides, keskkonna- ja ärikonsultatsioonides ning avaliku sektori organisatsioonides. Kursus on loodud nii, et see sobiks loomingulistele isikutele, kes tunnevad äritegevuse teravust, kes tunnustavad loomingulise praktika ja protsessi tähtsust toodete ja teenuste arendamisel. Selle eesmärk on arendada loovaid disaini oskavaid insenere, teadlasi ja juhtkonna kraadiõpetajaid, pakkudes vahendeid ja tehnikaid keeruliste andmevoogude ja strateegiliste kommunikatsiooniprotsesside visualiseerimiseks. See sobib erinevate erialade lõpetajatele.

Kursuse ülesehitus

Design Thinking MDes koosneb kolmest komponendist: ametlik õpetatud komponent, mis koosneb viiest moodulist 40%, grupiprojektidest 20%, individuaalsest projektist 40%.

Näidismoodulid

MDes koosneb viiest hinnatud moodulist, mis annavad üliõpilastele ülevaate ja oskused disaini paljudes aspektides, keskendudes disainile, ettevõtlusele, tehnoloogiale ja juhtimisele.

Kohustuslik:

  • Tarbijate suundumused,
  • Disain, tehnoloogia ja prototüüpimine,
  • Terve süsteemi disain,
  • Loov ettevõtlus ja ettevõtlus,
  • Projektijuhtimise sissejuhatus.

Üksikprojekt

Neljakuulist individuaalset uurimisprojekti saab läbi viia tööstuse või akadeemiliste ringkondade piires. Osalise tööajaga kandidaadid võivad selle kursuse osa oma töökohas täita. Kursuse põhiosa pakub võimalust arendada oma teadustöö võimet, mõistmise sügavust ja võimet pakkuda reaalsetele probleemidele maailmatasemel lahendusi.

Grupiprojekt

Rühma projekti kogemust hindavad kõrgelt nii õpilased kui ka tulevased tööandjad. Õpilaste rühmad töötavad tööstusliku probleemi lahendamiseks. Projekt kasutab tehnilisi teadmisi ja pakub koolitust meeskonnatöös ja võimalust arendada õpetatava programmi mittetehnilisi aspekte. Osalise tööajaga õpilased saavad ette valmistada väitekirja kokkulepitud teema rühma projekti asemel.

Tulevik karjäär

Edukad õpilased töötavad välja valitsuste ministeeriumide, valitsusväliste organisatsioonide (NGO), keskkonna- ja ettevõtlusalaste konsultatsioonide, avaliku sektori organisatsioonide, näiteks keskkonnakaitse asutuste ning erasektori tootmis- ja teenindusvaldkondade mitmekesised ja rahuldust pakkuvad karjäärivõimalused.

Riiki sisenemise nõuded

Miinimumnõuded: UK esimese või teise klassi auhinnakraad asjaomases õppeaines; samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon; asjakohane töökogemus, mis on madalam kui teise klassi auhinnad. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei vasta meie ametlikele nõuetele.

ATAS sertifikaat

Õpilased, kes vajavad Suurbritannias õppimiseks viisat, võivad selle kursuse õppimiseks taotleda ATAS-tunnistust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
okt 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2020