Divisiooniprogramm / jumalikkuse kapten pikendamise teel

Üldine

Programmi kirjeldus

PROGRAMMI ÜLEVAADE

Magistriõpe ja jumalikkuse magister on laiendusega seotud kraadiõppeprogrammid neile, kes otsivad akadeemilist programmi praktiliste rakendustega, mille abil uurida nende usu sügavust ja valmistuda erinevatele avalikele ja pastoraalsetele ministeeriumidele. VST magistriõpetuse programm on aktsepteeritud ordineerimiseks Anglikaani, Ameerika ja Presbyteri nimede poolt Kanadas ja Ameerika Ühendriikide Presbüteri kirikus. Paljud muud nimiväärtused aktsepteerivad kogu õppekava või osa sellest, ehkki mõned neist nõuavad vähemalt nendes denominatsioonikoolides. Õpilased peaksid spetsiaalsete kooskõlastusnõuete järgi kontrollima oma nime.

VST-i MDiv-programmi lõpetaja on varustatud ja valmis Jumala rahvuste õitsengu teenimiseks teoloogilise stipendiumi kutsesse:

Enese- ja kontekstuaalsed teadmised

 • Loomad kriitilisi teadmisi enese, oma konfüütsus- või usutraditsioonist ning kaasaegsetest kultuuridest, kogukondadest ja kontekstidest nii kohalikul kui ka kogu maailmas

Piibel, jutlustamine ja Jumalateenistus

 • Näidake teadmisi piibellistest tekstidest ja nende kontekstist, et integreerida piibellik nägemus kaasaegse reaalsusega erinevates väljendusvormingutes, nagu jutlustamine, õpetamine ja sotsiaalministeerium, mis tunnistavad tõhusalt kiriku missiooni
 • Näidake teoreetilisi ja praktilisi teadmisi kummardamise traditsioonidest ja juhatage jumalateenistusi, mis tõlgivad jumalateenistusi ja hoidke ruumi, kus Jumal ja inimesed kohtuvad

Pastoriline ja avalik juhtkond

 • Tõendid vaimse küpsuse kohta, et hoolitseda tõhusalt üksikisikute, koguduste või kogukondade pastoraalse ja vaimse heaolu eest
 • Näidake sügavat moodustamist üliõpilase enda denominatsiooni traditsioonis
 • Harjuta tõhusat juhtimist pastoraalses ja avalikus olukorras muutuste õhkkonnas, mis on Kristuse kohaloleku tunnus, kasutades ära ja võib-olla minna kaugemale praegustest ministeeriumi mudelitest

Põlisrahvaste ja religioonidevahelised uuringud

 • Näidake teadlikkust mitmesugustest põlisrahvaste teed ja tundmistest ning näidake üles valmisolekut osaleda põlisrahvaste kogukonnas kohalikul tasandil ja toetada põlisrahvaste küsimusi kogu maailmas.
 • Näidake teadmisi ja tundlikkust muude kui omaenda usuliste traditsioonide suhtes ning näita võime määratleda ja osaleda maailma kattumise kattuvate konsensuse valdkondades

Teoloogia ja ajalugu

 • Näidake teoloogia ja ajaloo tundmist kiriku õitsengu teenistuses

Integratsioon

 • Näidake pühakirjast, ajaloost ja teoloogiast saadud teadmiste integreerimist vaimsete ja praktiliste teadmistega, et analüüsida ja reageerida kujutlusvõimeliselt tänapäeva väljakutsetele ministeeriumi praktikas

PROGRAMMI PIKKUS

See 90-krediidi tund kraadi võib täita kolme aasta jooksul täiskoormusega õpe või see võib olla lõpetatud osalise tööajaga. Alguskuupäevast kuni selle kraadi lõpuni on seitse aastat piiratud.

VÄLISÕIGUSE UURING JA RIIGI NÕUDED

VST peamine platvorm väljaspool kohti asuvate klasside kaudu on Adobe Connect ja Moodle. M.Div üliõpilased võivad täita kuni 2/3 oma kraadinõuet Adobe Connect klasside kaudu. Kõik off-site võimalusi on klassid õpetatakse sünkroonselt kohapeal. Off-site'i üliõpilased võivad valida, kas ühendada Adobe Connectiga samaaegselt kohapealse klassi ajaga (soovitatav) või vaadata klassi video- / helisalvestisi samal nädalal mõnel hiljem. Väljapoole suunatud üliõpilased peaksid järgima iganädalasi nõudeid ja ülesandeid.

M.Div kraadi programm nõuab samaväärse ühe täistööajaga õpinguid ülikoolilinnakus (30 krediidi tundi). Kohapealsed üliõpilased täidavad seda nõuet, rakendades igal aastal 3 kohapealset intensiivsust (5-päevased sügis- ja kevadised moodulid ning 2-nädalane vaheaeg jaanuar). Selles mudelis saavad üliõpilased väljaspool programmi M.Div programmi lõpetada kraadi nelja täiskoormusega aastas.

ÜLEVIIMISKREDIT

VST-l on suhe UBC klassikalise, Lähis-Ida ja usuõppe (CNRS) osakonnaga, mis võimaldab VST-i tudengitel sooritada selle osakonna valikained. Loendite loetelu ja üksikasjalikud kirjeldused leiate CNRSi osakonna veebisaidilt ( cnrs.ubc.ca ). Õpilased on samuti teretulnud Regent Collegei kursuste pakkumistega. Lisateabe saamiseks vaadake nende veebisaite ( regent-college.edu ).

INIMESED UURINGUD PÕLLUMAJANDUSE MASTER

PROGRAMMI ÜLEVAADE

Põlisrahvaste uuringute programm M.Div. laiendamine (ISP-M.Div) on ainus kraadi programm isikutele, kes tegelevad ministeeriumiga Esimeste kogukondade poolt, mille on akrediteerinud Kanada ja Ameerika Ühendriikide teoloogikoolide ühendus. Praegu sisaldab programm ingliskeelsete, presbütürristiide ja Ameerika kirikute õpilasi Kanadas ja mitut Ameerika Ühendriikide nimiväärtust.

PARTNERLUS ESIMESE INIMESED INIMESED JA KIRIKUD

See uuenduslik õppekava töötati välja koostöös First Nations inimeste seas. Õppimise peamine asukoht ja kontekst on ühendus, kus õpilane elab ja teenib. See kontekst on ülioluline, et üliõpilane saaks tõhusalt osaleda Esimeste kogukondade sotsiaalsete, kultuuriliste, poliitiliste ja religioossete väärtustega. Denominatsioonivõimud on ka hädavajalikud partnerid. Nad nimetavad kandidaadid ja annavad vajaliku infrastruktuuri kraadiõppe programmi edastamiseks.

Õppurite registreerimisel jätkavad õpilased tavaliselt mõnda koguduse teenistust. Sel moel ei pea üliõpilased oma kultuurikontekstist lahkuma ja nende kogukondi ei jäetaks inimesi, kes juba koguduse juhtimisel annavad.

PROGRAMMI PIKKUS

Pikemaajaloo programmi lõpuleviimiseks toimub põliselanike õpingute programmi jumalikkuse kapten viie kuni seitsme aasta jooksul. Samuti eeldatakse, et õpilased osalevad põlisrahvaste ministeeriumide konsortsiumi suvekoolis.

ÕPPEKAVA

VST põliselanikuõppeprogrammi komitee, kuhu kuuluvad ka põlisrahvaste ministeeriumide konsortsiumi määratud liikmed, vastutab peamiselt M.Div. laiendamise programmiga.

Laienduste õppekava julgustab õpilasi mõtlema kultuurialale, kus evangeelium tulid oma rahvale ja kuidas evangeelium kehtib nende enda kultuuri kohta. Õpilased kajastavad teoloogiliselt kiriku loodust ja kutsumist ning evangeeliumi mõistmist ja tähendust oma traditsioonile ja oma rahva ajaloole. See peegeldus toimub õppekavas, mis kasutab erinevaid haridusvahendeid ja lähenemisviise, sealhulgas:

 • Audiovisuaalsed materjalid
 • Tekstid
 • Loengud
 • Iseseisvad projektid
 • Õpetaja-uuringud
 • Seminarid

See kursus toimub üliõpilaste enda kogukonnas, juhendajatel ja seminaridel, mida korraldavad juhendajad ja kooli alaliseks õppejõud piirkondlikel aladel, ning kursustel, mida õpetatakse iga-aastases põliselanikuõppe programmi suvekoolis.

Kooli alaliseks õppejõud pakuvad õppevahendeid, mis pakuvad vahendeid ajaloolisteks uuringuteks, piibellikuks tõlgenduseks, teoloogilisest mõtlemisest ja sotsiaalsest analüüsist. Nende vahenditega kasutavad õpilased, kes juurduvad ja elavad oma kogukonnas, oma teadmisi ja oskusi põlisrahvaste ministeeriumi jaoks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Vancouver School of Theology is called to educate and form thoughtful, engaged and generous Christian leaders.

The Vancouver School of Theology is called to educate and form thoughtful, engaged and generous Christian leaders. Näita vähem