Doktor kraadi Sacred teoloogia (STL)

Master135

Doktor kraadi Sacred Teoloogia on kraadiõppe programmi (MA Teoloogia). Nagu näiteks, teatud tasemel teadmised ja oskused alates eelmise uuringuga (bakalaureusekraad Sacred teoloogia (STB), magistrikraad jumalikkuse ja ekvivalendid) oodatakse. Õpilased keskenduda oma õpinguid konkreetse valdkonna huvi jooksul erinevates valdkondades katoliku teoloogia. Kursus on üles ehitatud vastavalt kaheaastase tsükliline plaani.

See aste annab õpilastele asjatundlikult tegeleda mis tahes küsimustega, mis on seotud oma spetsialisti valdkonnas. See on mõeldud sissejuhatuseks teadus, igas erialad, vastavalt teoloogiline metoodikat on vaja iga ala. Kursus keskendub eeskätt arendada arenenud teadmised katoliku õpetust, mis põhineb Pühakirja ja traditsiooni, et aidata tutvustada üha selgem arusaam Kristuse müsteeriumi, mis on kooskõlas kõige olulisem kaasaegse kultuuri liikumist. Õpilased hõlmab kõige eesrindlikumad ja interdistsiplinaarne teemadel, unustamata väärtus kristliku traditsiooni.

Sissepääs

Vastuvõtu tingimused:

Doktor kraadi kiriklik Studies (bakalaureusekraad teoloogia). Kuus aastat filosoofia-teoloogia õpinguid enne "Second-tsükli Entry eksam".

Välisüliõpilased kellel ei ole akadeemilisi väljastatud hispaania peab esitama DELE (diplom hispaania keele kui võõrkeele) B2 tasemel või kõrgem. Antakse Instituto Cervantes.

Õpilased, kes ei too nõutud DELE võtab keele test kinnitamiseks neil B2 tasemel või kõrgem.
Üliõpilastele, kes ei ole vaja DELE järgmised sammud selleks:

  • Õpilased tasemel A1 või A2 (algaja): täistööajaga eksklusiivse uuringu hispaania keelt, kuni ettenähtud tase.
  • Õpilased tase B (vahe): neli kuud Termin intensiivse hispaania keelt, kuni ettenähtud tase. Ülikooli kaudu Institute of Modern Languages, pakub intensiivset muidugi eriti kesktaseme üliõpilased, esimese nelja kuu pikkuse iga õppeaasta.

Õpilased teistest ülikoolidest:

Õpilased teistest ülikoolidest, kes soovivad taotleda doktor kraadi Sacred teoloogia (teine ​​aste), tuleb pöörduda Kantselei teaduskonna e-posti teel, rigarcia@comillas.edu ja selgitada oma praeguse akadeemilise olukorda ja miks nad tahavad õppida seda Ülikoolis. Nad on kursis taotlemise tähtaeg ja vajaliku dokumentatsiooni.

Sissepääs protsessi ja kriteeriumid:

Intervjuu dekaani

Toetused ja rahalist abi

Ülikool kui institutsioon katoliku kiriku pühendatud kõigile ühiskonna liikmetele, pakub erinevaid toetusi ja rahalist abi oma õpilastele, et aidata õppekulude ja tagada võrdsed võimalused põhineb individuaalsetele vajadustele igale õpilasele.

See abi on pärit otse ülikooli, alates panuseid Comillase-ICAI Ülikooli sihtasutuse fond of Church Toetused, mitteautonoomsed aluse kandidaadid preestriks ja muude organisatsioonide ja üksikisikute.

Õpilased Ülikooli on õigus saada samasuguseid hüvitisi kui teised Hispaania üliõpilased seoses kooli kindlustus, ametlikud ja muud toetused.

Karjäär ja akadeemilise väljavaated

Õppetöö seminarid, religioossed instituutide ja teiste keskuste teoloogiaõpinguis

preestrid: koordineerimine ja preestriks haridus ning hingehoiutöö koolitus

Usulised vennad ja õed: koolitust kõikidele hingehoiutöö (grupi tegevuse koordineerimine, usuõpetus, õpetamine katekismuse, vaimne taganema koordineerimine)

Ilmalik õpilased: usuõpetus, täiskasvanud Christian kohustusi avalikus elus, ning ühis- ja ilmalik ühing vastutus

Programmi õpetamise keel:
Hispaania

Vaata veel 35 kursust Universidad Pontificia Comillasis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi