Dual Master of Arts konflikti lahendamisel ja Vahemere julgeolek

Üldine

Programmi kirjeldus

See kahekordne õppekava ühendab kahe tuntud haridusasutuse teaduskonnad: George Masoni konfliktianalüüsi ja resolutsiooni instituudi , vanima ja suurima Ameerika Ühendriikide lõpetajate konfliktiuuringute programmi ja University of Malta diplomaatiliste uuringute akadeemia , mis on viimasel kahekümnel aastal pakkunud kõrgharidust diplomaatia ja Euroopa, Põhja-Aafrika ja Lähis-Ida vaheliste sidemete loomisel.

ICAR ja MEDAC jagavad selles programmis õpetuskohustusi. Õpilased, kes edukalt lõpetavad selle koostööprogrammi, teenivad kaks magistrikraadi: MSc Konfliktide analüüs ja resolutsioon George Masoni Ülikoolist ning MA Konfliktide lahendamine ja Vahemere julgeolek University of Malta . Programmi eesmärk on anda õpilastele hulgaliselt teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, mis võimaldavad neil:

  1. Jätkata süstemaatilist ja pidevat uurimist konfliktide olemuse, päritolu ja tüüpide kohta;
  2. Analüüsida Vahemere rahvusvaheliste suhete ja julgeoleku stsenaariume ning eelkõige piirkonna konfliktide olemust, liike ja päritolu;
  3. Töötada välja vajalikud protsessid ja tingimused konfliktide tootlikuks lahendamiseks, \ t
  4. Rakendage teooriaid, oskusi, protsesse ja tehnikaid empiirilistele juhtumiuuringutele, mis keskenduvad Vahemerele.

Vastuvõtmise ja edenemise nõuded

Kursus on avatud taotlejatele, kellel on esimese klassi kraam, mis on saadud teise klassi auhindadega või parema klassifikatsiooni või samaväärse klassifikatsiooniga. Vastuvõtu nõudeid kohaldatakse kursuste suhtes, mis algavad 2018. aasta oktoobris.

MSc konfliktide analüüs ja lahendamine

Selle programmi peamine eesmärk on pakkuda õpilastele erinevaid teoreetilisi ja praktilisi vahendeid, mis võimaldavad neil tõhusalt tegeleda konfliktidega mikro- ja makrotasandil. Samuti pööratakse erilist tähelepanu Vahemere piirkonnale kui piirkonnale, kus need oskused on eriti kasulikud.

Õpilased, kes edukalt lõpetavad selle koostööalase kraadiõppe programmi, saavad kaks magistrikraadi:

MS Konflikti analüüs ja resolutsioon George Masoni ülikoolist ja MA konfliktide lahendamine ja Vahemere julgeolek University of Malta .

Kursuse kohaletoimetamine algab iga uue õppeaastaga septembri lõpus. Kursuse kestus pikeneb kaheteistkümne kuuga järgmise kalendriaasta septembrini. See on jagatud kolmeks semestriks, kusjuures kaks esimest semestrit on pühendatud kursuse aineõppele, viimasel kolmas semester on pühendatud sõltumatutele üliõpilasuuringutele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... Loe edasi

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. Näita vähem