Egüptoloogia / coptology kraadiõppe programmi

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Egüptoloogia / Coptology Graduate Program

Õppimine egüptoloogia / Coptology kõrgkoolides on ainulaadne võimalus õpilastele, ära on Egiptuses, millel võimalus saada praktilisi kogemusi, külastada mälestusmärke kontekstis, muuseumide ja omandada kogemusi. Egüptoloogia programm hõlmab paljusid aspekte; kultuuri iidse Egiptuse keele ja religiooni kunsti, arhitektuuri ja sotsiaalsete struktuuride üle ajavahemiku kohta 4600 aastat. Coptology programm pakub kursusi politoloogiat, religioon, kunst, ajalugu ja muud.

Osakonna egüptoloogia pakub kolme lugusid MA 1. Egüptoloogia: Art, arheoloogia-ja ajaloomuuseum 2. Egüptoloogia: filoloogia 3. Coptology Lisaks Archeological Field Training koostöös Vana-Egiptuse Research Associates (AERA) spetsiaalne programm algab jaanuari 2015.

Kes see on?

Programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad karjääri teadus egüptoloogia ja säilitamine ja haldamine Egiptuse pärand ja edasiste uuringute valdkonnas.

Eeliseid õppimise osakonna egüptoloogia

  • Asukoht Egiptuses võimaldab külastusi ja praktilisi kogemusi muuseumides või kohtades,
  • Programmide AUC järgima rahvusvahelisi suuniseid sarnane kraadi akrediteeritud asutused USAs.

Mida õppida

  • Omandada teadmised, tunnustust ja arusaamist iidse Egiptuse kultuuripärandi ja selle pärand maailma
  • Omandada meisterlikkust teadus tööriistad, mille karjääri egüptoloogia peab sõltuma, sealhulgas Vana-Egiptuse keel ja skriptid, samuti oskus väljakaevamine ja saidi analüüs
  • Valmista õigesti oletada eest hoolitsemisel, säilitamise ja Vana-Egiptuse unikaalse kultuuripärandi

Taotluse esitamise tähtaeg

Õpilased on tavaliselt lubatud magistrikraadi programm sügisel ainult. Eeldused egüptoloogia MA mõeldud neile, kellel ei ole mingit tausta on vaja.

Sest Kandideerimine

Küsida õppemaksu ja saada noteerimise taotluse ja nõutud tõendavad dokumendid, siis on vaja võtta ühendust Office of Graduate Studies ja teadusminister AUC.

Täpsemat informatsiooni sissepääs ülikooli, külasta lõpetaja Sisseastujale veebileht, kus saab ka alla laadida taotluse pack.

Viimati uuendatud juuli 2014

Teave kooli kohta

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber.

The American University in Cairo (AUC) is a premier English-language institution of higher learning. The university is committed to teaching and research of the highest caliber. Näita vähem
Kairos , Kairos , New York + 2 Rohkem Vähem