Ehitusinsener: kontsentratsioon varjatud elektri- ja arvutisüsteemide

Üldine

Programmi kirjeldus

Missioon ja eesmärk

Missioon School of Engineering on koolitada õpilasi mitmekesine ja multikultuurse elanikkonna saada produktiivne liikmed elukutse ja ühiskonna vahel.

SFSU

Kohustuslikud kursused (12 ühikut)

Course List Kood Nimetus Ühikud

  • ENGR 800 Engineering Side 3
  • ENGR 801 Engineering Management 3
  • ENGR 844 Embedded Systems 3
  • ENGR 852 Täpsem Digital Design 3

Kogusumma kursusi, mis hõlmavad tuumaks kontsentratsioon eesmärk on anda õpilastele laia aluse üldiselt valdkondades ehitusprojektide juhtimise ja inseneri side ja manussüsteemid. Need kursused on mõeldud, et pakkuda meie õpilastele võimalusi karjäärile oma erialal.

Sissepääs programm

Kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi inseneri või tihedalt seotud distsipliini, mille minimaalne GPA 3,0 ülemises jagunemine põhiklassist, kui lisaks üldisele ülikooli nõuetele kraadiõppe seistes. School of Engineering on vaja ka kaks soovituskirja isikute tuttav õpilase eelmise akadeemilise töö või professionaalse saavutusi. Graduate Record eksam (GRE) hinded viimase kolme aasta jooksul on ka vaja. Vähemalt skoor 550 paberil eksami või 213 arvuti-põhine TOEFL on vaja koolilõpetaja taotlejatele, kelle ettevalmistav haridus oli peamiselt mingis muus kui inglise keeles.

Kõrgemasse kandidatuuri

Taotleja on arenenud kandidatuuri, kui tõusta Kandideerimine (ATC) on allkirjastatud ja kinnitab dekaan Graduate Division.

Kirjalik inglise keele nõuded

Level One

Selle preadmission nõue, peab taotleja olema veendunud üks järgmistest:

  • skoor vähemalt 4.0 / 6.0 GRE või GMAT Analytic kirjutamine hindamine;
  • skoor vähemalt 4.5 / 6.0 kohta essee katse paberil [PBT] TOEFL (minimaalne punktisumma 24/30 kohta kirjutamine osa Interneti-põhine test [iBT] TOEFL);
  • skoor vähemalt 6.5 / 9.0 kohta IELTS kirjalikult test, või haakuva skoor Pearson Test inglise.

Taotleja, kes ei vasta eespool nimetatud nõue võib tinglikult programmi vastuvõtmist, kuid peab täitma SCI 614 esimese aasta jooksul käimist SF riik, et rahuldada Level One nõue. SCI 614 ei lähe 30 ühiku MS muidugi töö nõuet.

Level Two

Tase Kaks inglise keele nõue täidetuks lõpetamist kirjaliku lõputöö (ENGR 898) või uurimisprojekti (ENGR 895).

Õppekava

Ehitusinsener põhineb 30 semester ühikut, millest vähemalt 21 ühikut tuleb teenitud kõrgkoolides kursusi. Me eeldame, et lõpetaja koordinaator teeb tihedat koostööd üksikute õpilastel arendada õppekava kava, mis tagab akadeemilise ranguse samal ajal vastavad vajadustele üliõpilane. Õppekava sisaldab 12 ühikut vaja inseneri kursused ning vähemalt 6 ühikut valikainete inseneri kursused. Maksimaalselt 6 ühikut valikainete mitte-inseneri kursused võib kohaldada ulatuse nõuded nõusolekul lõpetaja koordinaator, kui need on kooskõlas õpilase üldist karjääri eesmärgid nagu on ette nähtud õppetöö. On kaks võimalust lõpeb kogemus. Üks võimalus on kõigepealt 3-ühiku uurimistöö käigus (ENGR 897) ja seejärel 3-ühiku väitekirja muidugi (ENGR 898). Teine võimalus on võtta 3-unit rakendusuuringud projekti käigus (ENGR 895).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Loe edasi

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Näita vähem