Ehitusteaduse ja juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie programmi eesmärk on arendada õpilaste teadmisi ja mõistmist hoonete teadmistest ja ehitusprotsessi juhtimisest, et täita oma ametikohustusi meie ehitatud keskkonna loomiseks, täiustamiseks ja säilitamiseks. Selle eesmärk on anda üliõpilastele programm, mis võtab tervikliku ülevaate ehitusjuhtimisprotsessidest ja kaasaegse ehitustööstuse globaalsetest väljakutsetest.

See programm sobib ehitus- ja muude sellega seotud erialade hiljuti lõpetanutele, kes soovivad arendada tehnilisi teadmisi ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud ehitustööstuse kiireks karjääriks. See sobib ka kogenud ehitusprofessionaalidele, kes soovivad tippjuhtkonda Ühendkuningriigis ja välismaal. Lisaks sellele saavad teadmised ja oskused, mida õpilased sellel programmil saavad arendada, avada võimalused edendada MPhil / PhD teadustööd ehitusalased teadused, ehitustehnoloogia ja ehitusjuhtimine.

Programm on kavandatud Chartered Institute of Building (CIOB) haridusraamistiku ja õppekava on välja töötatud koostöös tööstuspartneritega. Programmi sisu on teavitatud Arhitektuurikooli ja Ehitatud keskkonna akadeemikute poolt läbiviidud tipptasemel teadustööst. Programmi pakutakse üheaastase täistööajaga modulaarse kursuse või kaheaastase paindliku modulaarse kursuse.

Kuidas sa õpid

See programm kasutab laia valikut õpetamismeetodeid, mis hõlmavad loengute, seminaride, juhendamiste, kohapealsete külastuste, välitreeningute ja tööstusspetsialistide töörühmade kombinatsiooni. Õpilased saavad kasu meie kooli akadeemilise personali aktiivsest meeskonnast, kellel on oma teadustöös osalemise ja varasema töökogemusega hästi tuntud sidemed tööstusega.

Kursuse ülesehitus hõlmab mitmeid mooduleid, mis hõlmavad CIOB poolt nõutavaid valdkondi:

Tähtaeg 1

 • Ehitusprotsesside juhtimine ja professionaalne tava
 • Projekti planeerimine ja juhtimine
 • Jätkusuutlik ehitusprojekt, ehitus ja jõudlus
 • Strateegiline juhtimine ja juhtimine

Tähtaeg 2

 • Täiustatud ehituse seadus
 • Arenenud ehitustehnoloogia ja innovatsioon
 • Laiendatud IKT ehitamiseks
 • Ehitusprojektide korraldamine ja juhtimine

Suvi

Kursus hõlmab ka uurimismeetodeid ja magistritöö moodulit, õppekava olulist uurimisobjekti. Selleks et üliõpilased saaksid edasi arendada teadustöö oskusi ülikoolide tasemel ja välja töötada uurimistöö ettepanekuid märkimisväärse kirjaliku uurimistöö projekti väitekirja kõikides valdkondades, mis on seotud ehitus teaduse ja juhtimise.

Interdistsiplinaarne struktuur

Arhitektuurikool ja looduskeskkond on uhked oma interdistsiplinaarse struktuuri üle ja ehitusteaduse ja -juhtimise üliõpilased töötavad tõenäoliselt koos teiste kraadiõppe üliõpilastega teistest erialadest, eriti arhitektuurist. Oleme uhked oma ehitustööstuse ühenduste üle, mis võimaldavad meil pakkuda üliõpilastele ehitusobjektide külastuste võimalusi ning töökohta ja kõrgharidusega töökohti.

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust programmi juhtkonnaga.

Kuidas teid hinnatakse

Selles programmis on kasutusel mitmeid erinevaid hindamismeetodeid, mis sõltuvad iga mooduli kohta. Meetodid võivad hõlmata järgmist:

 • Tehnilised aruanded
 • Praktilised harjutused
 • Esseed
 • Ettekanded
 • Ametlikud eksamid
 • Kriitilised arvustused

Hindamismeetodite mitmekesisus on välja töötatud selleks, et võimaldada kaasaegse ehitustööstuse spetsialistide poolt nõutavate oskuste edasiarendamist, sealhulgas kommunikatsiooni, juhtkonna, meeskonnatöö, kriitilise mõtlemise ja loomingulise probleemide lahendamise oskusi.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Ehitustööstuse teaduse ja juhtimise programme toetab kooli kutseline nõuandekogu (PAB), mis koosneb silmapaistvatest vanemprofessionaalidest ehitatud keskkonna tööstuses. Meie tootmisharuühendused võimaldavad meil tagada, et meie programmid on eesmärgipärased, tulevikku suunatud ja tööstusele olulised. See koostöökorraldus aitab meil pakkuda oma õpilastele võimalusi:

 • Ehitusobjektide külastused
 • Tööpraktika
 • Tööstusspetsialistide poolt väljastatud külalislektorid
 • Potentsiaalne lõpetaja tööhõive.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi tunnustab kraadi asjakohase teema ja soovitavalt kogemusi praktikas. Märkimisväärse tööstusliku kogemusega kandidaate kaalutakse ja kutsutakse intervjuule.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad IELTS 6.0-s inglise keele sertifitseerimist vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena. Lisateavet IELTS-i nõudmiste kohta leiate siit.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem