Ehitusteaduste magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ehitusteaduste magister

Ülevaade

Hiina infrastruktuuri ehitamise investeeringud on tohutu. 西交利物浦大学 piirkonnas on ehitatud suur hulk projekte 西交利物浦大学 mis on ideaalne koht tulevaste inseneride erialaseks väljaõppeks. 西交利物浦大学 teaduse ja tehnoloogia magistri programm meelitab õpilasi üle kogu maailma, et luua rahvusvaheline õhkkond Hiina keskkonnas. See kombinatsioon Hiina ja Lääne pakub õpilastele väärtuslikku kultuuridevahelist kogemust.

Tsiviilehitustöö hõlmab kõiki arhitektuurse keskkonnatehnoloogia projekteerimise olulisi aspekte. Seetõttu annab see suur praktiline ja põhjalik koolitus tsiviilehituse teoorias ja praktikas struktuuri, keskkonna, geoloogilise inseneri, vedelate mehaanikute ja uute materjalide valdkonnas. Koolitusprogramm tutvustab modelleerimisanalüüsi meetodeid, et muuta ehituskeskkonna struktuur ja süsteemne ülesehitus efektiivseks ja jätkusuutlikuks. Lisaks sellele arendab programm ka õpilaste disainiprobleeme ja laiendab nende mõistmist aluspõhimõtete kohta säästvate materjalide mõistmiseks ja rakendamiseks.

18-kuulises täiskoormusega erialaspetsialistid õpetatakse esimesi kahte semestrit, sealhulgas kodutööd ja eksamid ning kolmanda semestri jaoks on kirjutatud lõputööks. Need, kes on juba töötanud asjaomases tööstusharus, võivad taotleda ka 36-kuulist osalise tööajaga programmi. Kõik kursused õpetatakse inglise keeles rahvusvaheliste õppejõudude spetsialiseerunud jätkusuutliku ja tsiviilehituse.

Lõpetajad selle suurte saavad magistrikraadi Liverpooli Ülikoolist, mille on kinnitanud Hiina Haridusministeerium.

Agentuuri sertifitseerimine

Magistriõpe on akrediteeritud moderaatorite ühisnõukogu (JBM) poolt. Professionaalne kursus vastab Ühendkuningriigi haritlaspetsialistide CEng sertifitseerimise taotlemiseks nõutavatele kursustele "Jätka õppimist" (taotlejad peavad esmalt omandama mõningaid CEng-sertifitseeritud bakalaureuse kursusi). Esimene aste)

Kliki konkreetsele teabele vastavale veebisaidile ja haridusinseneri CEng sertifikaadi täitmiseks vajaliku kursuse "Jätka õppimist".41715_Screen_Shot_2017-02-26_at_11.37.38_AM.png

Kursus

Kursus

 • Säästev tehnoloogia ja ehitusmaterjalid
 • Säästev äravoolusüsteem
 • Kriitilise seisundi mulla mehaanika
 • Täiustatud ehitusjuhtimine
 • Jätkusuutlike struktuuride süsteemide täiustatud simulatsioon
 • Puidu jätkusuutlik kasutamine
 • Keskkonnatehnika ja juhtimistavad
 • Täiustatud struktuurne disain
 • Essee kirjutamine
Täiendavad õppetegevused

Täiendavad õppetegevused on osa kraadiõppe lõpetamisest ja kraadi omandamisest. Täiendavate õppetegevuste tunnid eraldatakse keskmiselt semestri jooksul, tavaliselt 200 tundi semestri kohta. Täiendavad õppetööd osalise ajaga magistriõppe programmide puhul on üldjuhul 100 kuni 150 tundi semestris.

Tööhõive

See programm annab õpilastele piisava väljaõppe tööhõive valdkonnas tsiviilehitusega seotud tööstusharudes. Maailmas süvendatakse tsiviilehitust üha enam tähelepanu, kaasa arvatud ehitatud keskkonna projekteerimine, ehitamine ja järelkontroll. Sellise olulise valdkonna õpilased saavad selle tähtsa valdkonna vastavate ülesannete ja ametikohtade täitmise.

Kuna linnastumisprotsess jätkab süvenemist, suurenevad globaalsed investeeringud ehitusse ja infrastruktuuri ehitamisse, mis muudab tsiviilehituse oluliseks kasvupiirkonnaks. Disaini kohaselt on tsiviilehitus tihedalt seotud süsinikdioksiidi vähendamise, uue materjalikasutuse, kaasaegsete arvutite modelleerimise rakenduste ja simulatsioonitehnoloogia suundumustega. Tsiviilehitustööstuse uuendused võivad muuta projekteerimismeetodid ja projekteerimise tulemused tõhusamaks ja jätkusuutlikumaks.

tasu

Õppemaks

90 000 jüaani, täistööajaga 18 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureuseõppe peamised äriühingud on tsiviilehituse ja sellega seotud peamised äriühingud.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem