Miks õppida MA Ehted Futures Middlesex?

Kell Middlesex võtame väga praktiline ja kriitiline lähenemine Jewellery, mis tagab, et sa kulutad suurema osa oma kraadiõppesse uurides ja tegemisel. See kombinatsioon põhjalik analüüs ja praktiline kogemus võimaldab teil joonistada erinevaid teadmisi ja vahendeid, samal ajal kahtluse alla ja arendada oma praktikat tänapäeva kontekstis stimuleeriv ja edukas career.Based meie ülikooli £ 80 miljonit Art ja Design School, meie muidugi funktsioonid state-of-the-art rajatiste pühendatud stuudio ruumi iga meie magistrantidele et me rahuldada erinevaid huve ja ambitsioone. Mis võimalusi koostööks õpilastega kogu kool, siis saad osa on toetav ja interdistsiplinaarses keskkonnas kunstnikke, kes on tuleviku kujundamisel loomemajanduse maailma oma auhinnatud, uuenduslikke töö.

See kursus on paindlik eesmärk on panna teid keskmes oma õppimise kasutades erinevaid õpetamise ja hindamise lähenemisviiside arvestama oma individuaalseid huve, võimeid ja ambitsioone ehteid.

Kursuse juhid Helen Carnac ja Tim Carson praktiseerivad kunstnikud, kes on eksponeeritud rahvusvaheliselt tuntud ka arendada mõelnud uusi tavasid. Sul on julgustada vaadata ehted tava rohkem kui isoleeritud solo tegevus, arvestades antropoloogiline, sotsioloogiline, majanduslik, poliitiline ja geograafiline aspekte, mis mõjutavad valdkonnas. Sa uurib, kuidas ehted toetab ja võimaldab inimese sotsiaalsus, kaasamine ja koostöö, ja kuidas see jõuab mõjutada teiste õppeainetega.

Sa arendada oma tööd läbi üksikisiku ja interdistsiplinaarse projekti, kasutades täiel paljudest koostöö võimalusi Middlesex. Sa toetatakse ka mõned parimad vahendid ja seadmed riigis, kus tehnilise õppemaksu erinevaid kaasaegse ja traditsioonilise kunsti ja disaini tööriistu.

muidugi Tähtsündmused

  • Maailmatasemel õpetamise mõned Suurbritannia juhtivad kunstnikud, kuraatorid, praktikud, kes on piisavalt kogemusi hoone eduka karjääri oma kunsti andeid - Uudsed vahendid, mis võimaldavad teil eksperimenteerida ja arendada oma individuaalne lähenemine ehete kasutades erinevaid kaasaegseid ja traditsioonilise seadmed, ruumid ja tarkvara - näitus võimalused väljapoole luua võrgustiku võimalusi, ehitada tööstuse seoseid ning uurida uusi tööviise ning luua - Otsene juurdepääs Londoni kunsti ja käsitöö maailma väärtuslikke tööstuse seoseid erinevate galeriid, teravdatud loojad, raamatukogud ja kogud suurendada oma teadus- ja teavitab oma praktikas - paindlik moodul struktuuri vajaduste rahuldamiseks, ambitsioonide ja võimeid iga õpilane olenemata etapil teil on oma loomingulise karjääri - Juurdepääs koostöövõrgustike võimalusi, maailma juhtiv teadusuuringute ja teadmisi läbi Lansdown Keskus Electronic Arts (LCEA) ja Art & Design Research Institute (ADRI) loengusse - Kuna üliõpilane selle käigus saate tasuta elektroonilise õpiku iga mooduli.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 81 kursust Middlesex University Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,500 GBP
Rahvusvahelised lõivud £ 12,500
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date