Master in Economics (MPhil)

Kaheaastane Research magistriõppesse majandusteaduses ideaalne programm üliõpilastele, kes soovivad jätkata doktoriõppe. Programm annab valige, kvaliteetse hariduse valdkonnas ökonoomika ja ökonomeetria. Kui teie ambitsioonid on keskendunud akadeemilise karjääri majandusteaduse, ökonomeetria või rahanduse, siis see Research Master 's sobib teile. Mitte ainult see õpetab läbi sõltumatud teadusuuringud, kuid see on ka suurepärane hüppelaud hea PhD positsioonid.

Spetsialiseerumise


See Research Master pakub kolme spetsialiseerumise:

  • ökonoomika
  • Ökonomeetria
  • rahandus

Ehitus tipptasemel kooli Economics


2005. aasta märtsis komisjoni juhtivate majandusteadlaste (sh Nobeli preemia laureaat Robert C. Merton) välja hindamisaruanne Tinbergen Instituut. Käesolev aruanne annab täpse kirjelduse Tinbergen Instituudi missioon: treenida lahendamata teadlased tulevikus. Me teeme seda rangete valikukriteeriumide ja tehes kõrgeid nõudmisi meie õpilastele.

Õpilased saavad palju vastutasuks: väikesemahulise haridus positiivses õhkkonnas, intensiivne järelevalve ja ainulaadne võimalus segada üliõpilaste, õppejõudude ja teadlaste üle kogu maailma.

Tinbergen Instituut


Programmi juhivad Tinbergen Instituut, teadus- koolis loodud ökonoomika teaduskondade juures Vrije Universiteit Amsterdam, Erasmus University Rotterdam ja Amsterdami ülikooli. Kuni kolmkümmend õpilasi kaasati programmi igal aastal umbes pooled neist pärit väljaspool Madalmaid (Lõuna-Aafrika Vabariik, India, Indoneesia, Hiina, Taiwan ja Kesk-, Ida- ja Lõuna-Euroopa).

Karjäärivõimalused


Teadus- magistrikraad majandusteaduses viib PhD teadusuuringute positsiooni. Nagu lõpetanud Research magistriõppesse majandusteaduses, siis on õppinud uusimaid teadmisi majandusteooriad, empiiriline ökonoomika ja ökonomeetrilise meetodeid ning teil on võimalik läbi sõltumatuid akadeemilisi uuringuid. Saamine PhD on seega teie esimene samm teel teadlaskarjääri ülikoolis, omavalitsuse organ, uuringute agentuuri või pank.

Hollandis PhD teadusuuringute seisukoht on tasustatud kolm aastat, mille jooksul sa peaksid täitma oma doktorantuuri. Õpilased, kes on lõpetanud magistriõppesse juures Tinbergen Instituut on anda nõu otsib sobivaid PhD seisukoha üks TI teaduskonda. Siiani iga lõpetaja soov jätkata PhD leidis sobiva asendi. PhD ei pruugi otsene eeldus leida hea töökoht ettevõtlussektoris, kuid see moodustab suurepärase ettevalmistamise äri karjääri.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 12,000 € Majanduspiirkonda mitte