Elektri- ja arvutitehnikate magister

Arendame homse tehnoloogia. Cornell Tech elektripliit

Master of Engineering in Electrical

Masinal õppimise, anduritehnoloogia ning signaali ja kujutise töötlemise põnevad arengud loovad uusi võimalusi inseneride ja arvutiteadlaste jaoks, kellel on arenenud tehnilised oskused ja ettevõtlik mõtteviis, et muuta need arengud uuteks toodeteks ja teenustena. Cornell Tech magister

Õppimine tipptasemel oskusi käivituskultuuris

Kõige edukamad uued tehnoloogiad ja käivitusprotsessid arenevad, kui tehnoloogiaid, disainereid ja ettevõtjaid teeb koostööd. Cornell Tech on võtnud selle tootearenduse koostöömudeli ja kasutas seda meie õppekavadele. Teie klassiruumis töötavad kursused, mida õpetavad ekspertteadlased, kellel on sügav tööstusharu kogemus, täiendavad projektipõhiseid kogemusi, mille abil saate töötada meeskonnas Cornell Tech teiste tehniliste õppekavade õpilastega, samuti meie LLM-i ja MBA programmidega. Te arendate oma ettevõtmist Startup Studio'is ja loote uuenduslikke lahendusi tõeliste äriklientide jaoks tooteartikli osana. Selle protsessi käigus saate välja töötada ärikvaliteedi, suhtlemisoskused ja erakordselt tehnilise võime, mis tuleb meelitada tähelepanu maailma kõige innovaatilisematele ettevõtetele ja ambitsioonikatele alustavatele ettevõtetele.

MASTERTECH101

Kes peaks taotlema?

Sa peaksid kandideerima Cornell Tech elektrijuhile

Teemad on hõlmatud

 • Signaali töötlemine
 • Masinõpe
 • Tagasiside süsteemid
 • Füüsiline arvuti
 • Sensing
 • Andmeteadus
 • Otsuse teooria
 • Masinaõpetus ja arvutusvahendid

TÄIENDAVAD KURSUSED

Tagasiside süsteemid ja tugevdamine õppimine

Krediidid 3.00

See ECE põhikursus hõlmab digitaalseid juhtimissüsteeme, Markovi otsustusprotsesse ja õppetöö algoritme. Kursuse esimene pool hõlmab kaasaegsete digitaalsete juhtimissüsteemide põhialuseid, sealhulgas kosmosemudeleid ja nende analüüsi, riigi muutuva tagasiside ja süsteemi identifitseerimise aluseid. Kursuse teine ​​pool käsitleb Markovi otsustusprotsesside rakendusi sotsiaalse sensing ja kommunikatsioonisüsteemides. Kaetud teemad hõlmavad stohhastilisi dünaamilisi programmeerimisi, simulatsioonipõhist optimeerimist ja tugevdamise õppimisalgoritme. Kogu kursuse käigus rõhutatakse rakendusi diskreetsete sündmuste süsteemides ja masinõpetuses.

Signaal ja andmetöötlus

Krediidid 3.00

See põhiline ECE kursus hõlmab signaali töötlemise ja andmete analüüsi aluseid. Kursuse esimene pool hõlmab signaalide ja süsteemide põhialuseid, kaasa arvatud diskreetne Fourier transformatsioon, ülekandefunktsioonid, adaptiivne filtreerimine ja rakendused müra summutamise ja sidesüsteemides. Teine pool hõlmab tõenäosuslike mudelite põhitõdesid, Stochastilist simulatsiooni Markovi protsesse ja Bayesi järeldust. Lõpuks on kaetud suuremahulise signaalitöötluse teemad, sealhulgas mudeli valik, hõre signaali töötlemine ja põhikomponentide analüüs. Kogu kursuse käigus rõhutatakse kommunikatsioonisüsteemide, sensorsüsteemide ja masinõppe rakendusi.

Karjäärivõimalused valdkonnas

 • Andmeteadlane.
 • Financial Modeler.
 • Startup asutaja või CTO.
 • Teadustöö insener.
 • Sotsiaalvõrgu analüütik.

Õppekava

sisaldab erinevaid ranged kursused, mis annavad teile täiustatud oskused masin õppe, signaalide töötlemine, arvuti modelleerimine ja muud tipptasemel distsipliinid.

Cornell Tech ainulaadse haridusuuenduse puhul saate osaleda ka kestva Stuudio kogemuses, kus teete oma meeskonna loomise ja juhtimisoskusi, töötades välja uue toote idee vastuseks reaalse organisatsiooni strateegilistele vajadustele ja loo oma käivitusprogramm.

Mis teie plaan võib tunduda

Sügisel peavad õpilased läbima kokku 30 krediidi tundi kahe semestri jooksul. Põhikursused peavad olema vähemalt 12 ainepunkti.

Kevadel õpilased peavad läbima kokku 30 krediidi tundi kahe semestri jooksul. Põhikursused peavad olema vähemalt 12 ainepunkti. Kevadsemestri, füüsilise arvuti ja baasei hindamise ajal

M.Eng rakenduse ajakava

Cornell Tech pakub kolme taotlusvooru. Taotlejaid julgustatakse esitama oma avalduse, kui see on valmis. Me kaalume kandidaate, kes kehtivad igas taotlusvoorus. Vaatame rakendusi, kui need on saanud.

2017.-2018. Aasta taotluste esitamise tähtajad on järgmised:

1. voor - teisipäev, 5. detsember 2017 kell 23:59 ET

2. voor - neljapäev, 18. jaanuar 2018 kell 11:59 ET

3. voor - neljapäev, 15. märts 2018 kell 23:59 ET

Pärast 3. vooru taotluste esitamise tähtaega vaatab sisseastukomitee taotlusi jooksvalt ja avaldab vastava otsuse kuni esmaspäeva, 30. aprillini 2018

Taotlemise nõuded

Kõik taotlejad peavad oma veebipõhises taotluses esitama järgmised andmed:

Jätka

Peate oma taotlusega esitama praeguse kokkuvõtte. LinkedIni kasutamisel on teil võimalus oma töökoha ja profiili profiilis loetletud tööhõive ja hariduse teabe automaatseks sisestamiseks. Pange tähele, et kõik andmed, mis on LinkedIniga automaatselt asustatud, saab muuta.

Isikliku avalduse

Siin on Cornell Tech osaks keskkond, kus loovus, tehniline sügavus ja juhtkond jagunevad lauale. Me hindame, kes te olete, ja mida lisate sellele valemile. Palun esitage ühe- või kahekohaline avaldus, mis kirjeldab teie huvi selle programmi vastu Cornell Tech . Teie esitusviis peaks esile tõstma isiklikke kogemusi, mis näitavad teie loovust, juhtimist ja tehnilisi võimeid.

Eelkõige võite vabalt välja töötada tehnilised projektid olete lõpetanud, nende loomingulised ja tehnilised aspektid; kõik ettevõtlus- või juhtimiskogemused; oma karjääri eesmärgid; kasu, mida näete New Yorgi tehnoloogia ökosüsteemi osana; ja miks see programm teile sobib.

Kaks soovitust

Soovijatele peaksid olema õppejõud või teised isikud, kes teostavad taotlejaid professionaalselt ja on näinud, et neil on oluline osa olulistes projektides. Soovitused tuleb esitada internetis.

GRE

GRE on vajalik Cornell Tech lubamiseks. Kõik ametlikud testi tulemused tuleb esitada otse Cornelli ülikoolile. Üliõpilased, kes on saanud (või on saanud) bakalaureusekraadi Cornelli ülikoolist, on GRE-nõudest vabastatud Master of Engineering programmi. Cornelli GRE asutuse kood on 2098. Palun järgige oma nime õigekirja nii oma taotluses kui ka testi skoori aruandes.

Ärakirjad

Iga eelnevalt käimasoleva kolledži või ülikooli ärakirjad on vajalikud ja need tuleb rakenduse kaudu üles laadida võrgus. Vastuvõetud üliõpilased peavad esitama ametliku ärakirja otse Cornelli ülikooli lõpetanutele enne immatrikuleerimist.

Taotluse tasu

Online-avaldusega tuleb esitada tagasimakse taotluse tasu 95 $.

Rahvusvahelised kandidaadid

Ärakirjad

Lisaks ülalmainitud programminõuetele peavad rahvusvahelised taotlejad esitama ärakirja kinnitatud ingliskeelse tõlke, kui originaalkeel ei ole inglise keel. Edukad rahvusvahelised taotlejad on saanud bakalaureusekraadi tunnustatud kõrgkoolis või ülikoolis.

TOEFL

Taotlejad peavad näitama inglise keele oskust, võõrkeele test (TOEFL). Ametlikud TOEFL skoorid tuleb saata Cornelli ülikooli lõpetuskoolile. Asutuse kood on # 2098. TOEFL iga elemendi Cornelli ametlikud minimaalsed alakursid on järgmised:

 • Kirjutamine: 20
 • Lugemine 20
 • Kuulamine 15
 • Rääkimine 22

TOEFL-i nõude võib loobuda, kui taotleja vastab vähemalt ühele järgmistest kriteeriumidest:

 • Kas on Ameerika Ühendriikide, Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa või Ühendkuningriigi kodanik.
 • Viimase viie aasta jooksul on ta õppinud täisajaga staatust vähemalt kahe akadeemilise aasta jooksul Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Iirimaal, Uus-Meremaal, Ühendkuningriigis või inglise keele õpetusega Kanadas või Lõuna-Aafrikas. Peate esitama ärakirja, mis näitab, et olete osalenud kolledžis ühes neist heakskiidetud kohtadest.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Cornell Techis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
54,584 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
aug 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Round 1 – Wednesday, December 5, 2018 at 11:59 pm EST. Round 2 – Friday, February 15, 2019 at 11:59 pm EST. Rolling : April 30.
End Date
aug 31, 2020