Elektroonika teaduse ja tehnoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Elektrooniline teave BITis (sealhulgas elektrooniline infotehnoloogia, elektrooniline teadus ja tehnoloogia, sidetehnika ja infotehnoloogia counter) on riiklik võtiprogramm.

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, elektroonilise teaduse ja tehnoloogia, arvutiteaduse ja -tehnoloogia kui põhiteemade programm aitab edendada erialaseid teadmisi elektroonilise infotehnoloogia, elektromagnetvälja ja mikrolainetehnoloogia, signaali ja infotöötluse, vooluringide ja süsteemide erialaste oskustega, kes saavad töötada teadustöös, projekteerimises, tootmises ja operatsioonides infotehnoloogia vallas või infotehnoloogiaalases uurimuses ja seadmete arendamises rahvamajanduse ja riikliku kaitsetööstuse osakondades.

Lõpetajad osalevad teaduse, tehnoloogiaarenduse ja õpetamise valdkonnas elektroonika ja infotehnoloogia või kõrgetasemeline juhtimine seotud valdkondades.

Põhilisi kursusi hõlmavad alused vooluringides, analoogahelate alused, digitaaltehnoloogia, signaalid ja süsteemid, juhtimisteooria alused, digitaalignaali töötlemine, juhusliku signaali analüüs, elektromagnetiliste väljade teooria, mikrolainetehnoloogia alused, andmete struktuur ja algoritmi projekteerimine, arvuti Põhimõte ja rakendus, digitaalse kommunikatsiooni põhimõte ja sideahelad ja süsteemid.

Kvalifikatsioonid

  • Magistriprogrammi taotlejad peaksid olema ülikooli lõpetanud või lõpetama 31. juulil. Doktoriõppe taotleja peaks olema magistrikraad sama suur või suhteline huvivaldkonnas;
  • Tõhus hiina keele oskus * (4 klassi HSK) või TOEFL ja IELTS skoori.
  • Kahe professori soovitused.

* Märkus: Hiina (Mandarin) on peamine õpetuskeel. BIT pakub ka programme inglise keeles. Inglise õpetatavate programmide taotlejad ei pea omama hiina keele oskust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Beijing Institute of Technology (BIT) is currently home to more than 2,200 international students from 137 different countries. The largest student population is coming from South Korea, Russia, Polan ... Loe edasi

Beijing Institute of Technology (BIT) is currently home to more than 2,200 international students from 137 different countries. The largest student population is coming from South Korea, Russia, Poland, Pakistan, Germany, France, Kazakhstan, Indonesia and Thailand. Since the launch of the "Study in BIT” initiative in 2013, the past five years have witnessed that BIT made great strides in international students enrolment and management with the number of registered students increasing exponentially from hundreds to more than 2,200, ranking first among national universities with an average annual growth rate of 20%. Näita vähem