Elektroonikainseneri magistriprogrammi uuendatakse. Alates akadeemilisest aastast 2018-2019 on meil täiesti uus haridustee.

Kursused valikul

See leht annab lisateavet kursuste kohta, mis hõlbustavad personaliseeritud õppejoonte ehitamist. Iga kursuse jaoks on kursuse esitamiseks kasutatavad slaidid kättesaadavad iga õppeaasta alguses toimuvas koosolekul.

 • Täiustatud elektroonilised tehnoloogiad ja seadmed
 • Traadita süsteemide disain
 • Arvuti turvalisus
 • nanoelektroonika
 • Võrgusüsteemide juhtimine

Kuidas registreeruda

Registreerimisprotsess koosneb kahest etapist:

 • isikliku ettevalmistuse kontrollkatse registreerimine
 • sisseastumiseksam

Isikliku ettevalmistuse test toimub tavaliselt septembrikuu keskel, täpne kuupäev avaldatakse igal aastal juuli lõpuks teaduskonna veebisaidil. Alati on vaja registreeruda isikliku ettevalmistuse testimiseks, kuid te ei saa seda toetada, kui lõpetate (või mõistagi eeldate lõpetamist), mille hinne on suurem kui 92/110 või sellega võrdne.

Pärast isikliku ettevalmistuse testi läbimist (või pärast seda, kui see on vabastatud toetusest), tuleb registreeruda õpilasekretariaadi veebilehel märgitud protseduuride alusel.

Praktika

Praktika on tegevus, mida üliõpilane teeb ettevõttes ja / või asutuses, mis aitab kaasa oma professionaalsuse kujunemisele elektroonilise insenerina.

Internatuuri võib tunnustada elektroonilise tehnika juhtimissüsteemiga kuni 12 ainepunkti, mida saab kasutada kolmeaastase kraadi (kus maksimaalne on 6 ainepunkti) ja kapteni.

Iga nädala (umbes 40 töötundi) kohta tunnustatakse ligikaudu 1 krediiti, välja arvatud esimesed 2 nädalat, mida peetakse aklimatistamiseks. Näiteks:

 • 2-kuulise internatuuri jaoks antakse 6 krediiti (8 nädala jooksul internatuuri, sh 6 kehtib krediidi kohta);
 • 4-kuulise internatuuri asemel 12 ainepunkti (16 nädalat, millest 14 on kehtivad, kuid 12 krediidi ülemmäär jääb kehtima).

Õppimisvõimalused välismaal

Rahvusvahelised üliõpilaskonna mobiilsuse pakkumised väljastatakse ülikooli üliõpilaste liikuvussektorist, umbes möödunud aasta märtsis (kuid mõnikord positsioone võidakse ümber lükata). Erasmuse stuudioprogrammi kaudu on võimalik õppida välismaal peamiselt didaktilist tüüpi (kursustel osalemisega omandatud ainepunkte); Erasmuse praktikaprogrammi ja Globusi paigutuse ja Erasmuse Tesi programmide raames pakutakse võimalusi ka praktikakohtade või välismaal õppimiseks. Praktika või teeside teated eeldavad üldjuhul välisriigi asutuse (äriühingu, ülikooli, uurimiskeskuse) kutse saamist eelnevalt, mille puhul on soovitatav võtta ühendust ühe õpetajaga, kes on ilmselt nende seas kellel on rohkem huvi, teatades eelnevalt kontakti saamise teate tähtajast, kui seda ei leita iseseisvalt.

Mis puutub Erasmuse stuudiosse, siis DIEE poolt aktiveeritud erinevad õppekursused on otsustanud võtta meetmeid, et pakkuda kõigile õpilastele Erasmuse õppeperioodi, jagades kõiki oma kokkuleppeid ja asutades ühe osakondliku komisjoni Rahvusvahelistumise komisjon (C-Int). Sel moel on umbes 50 koti saadaval üle 30 sihtkoha kogu Euroopas.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
 • Itaalia

Vaata veel 16 kursust University of Cagliariis »

Viimati uuendatud Detsember 15, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date