Elektroonilise ärijuhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on valmistada kõrgelt kvalifitseeritud ja kvalifitseeritud juhid ja juhatajad magistrikraadiga ärijuhtimises ja halduses, kes suudavad kavandada, arendada ja hallata elektroonilisi äriettevõtete ja -projekte ning rakendada saadud teadmisi konkurentsieelise saamiseks küberruumis.

Programmi eesmärk

Kvalifitseeritud ärijuhtimise spetsialistide ettevalmistamine, oskuste ja teadmiste omandamine uute ja eristavate sotsiaalmajanduslike protsesside kohta teadmistepõhises küberruumis, kaasaegse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) mõju traditsioonilistele ärimudelitele ning edukaks rakendamiseks vajalike juhtimisoskuste arendamine info- ja kommunikatsioonitehnoloogia potentsiaali arendada, kujundada ja juhtida äri küberruumis.

Programmi profiil

See õppeprogramm hõlmab juhtimis-, majanduse erialasid ja interdistsiplinaarseid aineid, mis analüüsivad teadmusühiskonnas küberruumi võtmeaspekte, sealhulgas nende hulgas e-äri õiguslikku keskkonda, teadmiste haldamise mudelit ja strateegiat, e-teenuseid, ettevõtlust küberruumis, Internetti õigus jne. See õppekava hõlmab ka valdkondi, mis annavad põhiteadmisi teadmistepõhise ühiskonna infokeskkonna ja protsesside kohta. Praegu on teised e-äri ja samalaadsed programmid põhinevad tehnoloogiaalaste programmide puhul ning on suunatud infotehnoloogia spetsialistidele. See e-äri magistriõppekava eesmärk on valmistada ette kõrgelt kvalifitseeritud juhtimis- ja ärijuhtimise spetsialistid.

Karjääri väljavaated

Uuringute tulemused - lõpetajatele saab tuvastada ja hallata elektroonilise keskkonna innovatsiooni ja ärivõimalusi, teavet ja e-äriprotsesse, IT rakendusi sotsiaalses kontekstis ja sotsiaalseid väljakutseid ning innovatiivseid lahendusi kiirelt muutuvas e-ärikeskkonnas ja luua jätkusuutlik konkurentsieelis. Pärast õpinguid on spetsialistid koolitatud töötama nii Leedu kui ka välisturgudel. Samuti saavad lõpetajad töötada juhtivatel ametikohtadel nii suurettevõtetes kui ka väiksemates erasektori ettevõtetes, ettevõtetes ja konsultatsioonifirmades, samuti erinevates valitsusasutustes ja ministeeriumides või erasektori töös.

Sisenemise nõuded

Bakalaureus: ülikoolide bakalaureuseõppe lõpetanud ükskõik millises õppevaldkonnas saab taotleda seda programmi.

Inglise keele oskus - tase ei ole madalam kui B2 (järgides Euroopa Nõukogu heakskiidetud keeleõppe raamdokumenti). Inglise keele taseme test on korraldatud neile, kellel ei ole IELTS-i ega TOEFL-i sertifikaate.

Taotluse kord ja vajalikud dokumendid

Järgige 4 sammu:

 1. Täitke taotlusvorm aadressil apply.mruni.eu
 2. Laadige nõutud dokumendid üles
 3. Kinnitage oma registreerimine, tasudes taotluse tasu
 4. Esitage oma taotlus

Vajalikud dokumendid:

 1. Haridust tõendavad dokumendid
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: keskhariduse diplomi või kõrgharidust tõendava diplomi tõestatud koopiad koos akadeemiliste dokumentide ärakirjaga. Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
  2. Märkus: taotleja elukohariigi järgi võidakse nõuda lisakoolitusdokumente (nt riigieksami või pre-ülikoolihariduse tulemusi).
  3. Magistriõppe üliõpilastele: ülikooli transkripti ja diplomi tõestatud koopiad (kandidaadil peab olema ülikooli bakalaureusekraad või samaväärne esimene ülikoolikraad vähemalt 3-aastase õppeperioodiga). Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
 2. Dokument, mis tõendab inglise keele oskuse tulemusi.
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: vähemalt B1; tasemel B1 samaväärsed inglise keele taseme tunnistused: TOEFL Paper 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE tase
  2. Magistriõppe üliõpilastele: vähemalt B2 tase, B2 tasemega samaväärsed ingliskeelse kvalifikatsiooni tunnistused: TOEFL-i paber 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Märkus: kui teil pole IELTSi või TOEFLi, on olemas võimalus võtta ülikoolis korraldatavat online-inglise keele taseme testi. Taotluse täitmisel peaksite seda võimalust valima. Selle katse eest lisatasu puudub.
 3. Passi koopia
 4. Passi tüüpi foto
 5. Vanemate / sponsorite sponsorluse notariaalset kirja ja panga kirja nende finantsvõimekuse kohta (viimase kolme kuu sissetulekute näitamine).
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... Loe edasi

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. Näita vähem