Elektrotehnika teaduskond

Üldine

Programmi kirjeldus

Osakonnad

 • Elektrivarustuse ja seadmed Elektrivarustuse ja seadmed osakond loodi 1971. aastal, samal ajal kui avati samanimeline suur kahe teemasid:
  • Elektrivarustuse Industries
  • Elektriseadmed Veetranspordivahendite
  Viimastel aastatel on õpetamise ja uurimistöö protsessid viivad läbi kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, vilistlased Bulgaaria ja välisülikoolides (Venemaa, Saksamaa, Tšehhi Vabariik). Bulgaaria ja välisriikide kogemus oli kasulik osakonna ja eriala tervikuna. Märkimisväärne osa teaduskonna osakonna laseb pikaajalise spetsialiseerumine Taani, Venemaa, Tšehhi Vabariik, Saksamaa ja Austria. Loonud viljakad kontaktid välismaa ülikoolides. Kas luua ja säilitada suhteid ülikoolide Kosice, Izhevsk, Riia, Peterburi, Light & Optika - Taani, Praha, Brno, Rostock, Budapest, Odessa ja sarnase osakonnad teistes ülikoolides. Tugevdada ja arendada kontakte välismaa ülikoolides on teinud võimalikuks jagada kogemusi tuntud teadlased. Department "Electric Power Supply and Elektriseadmed" vastutab hariduse kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide vajadusi elektritööstuses, elektroenergeetika, elektrivarustuse ja elektriseadmete tööstuses, transpordis ja kodumasinate valgustavad inseneri ja teised rakendused elektrit.

 • Electroenergetics (elektroenergeetika) Electroenergetics (elektroenergeetika) osakond loodi 1974. aastal, et pakkuda erikoolitust üliõpilastele suuremaid of Electroenergetics. Juba 30 aastat Department on koostanud ja näinud lõpetamist üle 1000 elektrikku, kes on edukalt leitud nende realiseerimiseni kõigi struktuuriüksuste electroenergetic süsteemid (hüdro-, soojus-, tuumaelektrijaamad, alajaamad, toide taimed ja edastamise taimed, energia osakonnad tööstusettevõtete ja laevandus), nende maht on disainerid, insenerid elektro-katselaborid, kõrgemate insenerid, dispetšerid, osakonnajuhatajate, juhid elekter ettevõtted, teadlased jt
  Department viib läbi ka koolitust kraadiõppe üliõpilaste teaduslike erialade: elektrijaamade ja alajaamade, elektrivõrkude ja -süsteemide, kõrge voltageequipment, elektro-isolatsiooni ja cableequipment.
Peamine on Electroenergetics Bulgaarias on akrediteeritud ainult TU-Varna.Elektrotehnika ja Technologies Elektrotehnika ja Technologies osakond on järglane masinaid ja aparaate osakonna kehtestatud 1964/01/09, mis algselt koosnes töötajad üks assistent ja tehnik.

Majors

 • Bakalaureus: Electrical Engineering
 • Bachelor of Science koolituskursuse ЕЕТ osakond on spetsialiseerunud "taastuvad energiaallikad" ja "Electrotechnologies"
 • Magister: taastuvad energiaallikad


Teoreetiline ja mõõtmine Elektrotehnika

Teoreetilise ja mõõtmine Elektrotehnika osakonna loodi 1963. aastal. Praegu osakond on kuus koolitust laborid, kus õpilased kõigi peamiste at TU-Varna on õpetatud.

Osakond korraldab koolitust järgmistes valdkondades:

 • Teoreetiline elektrotehnika
 • Üldine elektrotehnika
 • Elektroenergeetika Mõõtmisi


Kehalise kasvatuse ja spordi

Peamine prioriteet töö instruktorid osakond teket süsteemi oluline spordi oskusi ja harjumusi, suurendades veduri võimeid ja anda rida konkreetseid teadmisi õpilastele vaja oma igapäevases ja spordiüritused.

Ülesehitamine õpilaste füüsiline aktiivsus eesmärk on parandada nende funktsionaalsed võimed ja kohanemisvõime ja kaitsefunktsiooni oma organismid vastata kahjulikku mõju keskkonnale. See on aluseks tervise parandamise ja säilitamise üldise suure jõudlusega.

Sotsiaal- ja seadus Sciences Department of Social and Legal Teaduste annab hariduse erialal "Social Management", bakalaureuse kraadi programm, kutseala 3.4.Social töö. Akrediteerimise programm on ette nähtud sotsiaalse ja õigusliku Sciences komisjonile riikliku agentuuri hindamise ja akrediteerimise kohta 28.07.2010. (Protokoll № 18) kehtivusajaga kuus aastat. Osakond pakub haridust samas karjääri suunas viies akrediteeritud magistrikraadi programmid: Sotsiaalne Management, Euroopa sotsiaalse integratsiooni, ohutus ja tervislik töötingimused, sotsiaaltöö lastega Sotsiaaltöö isikud hälbiv käitumine.

Viimati uuendatud veebr 2016

Teave kooli kohta

The new university should provide engineers for shipbuilding, transport, machinery, electricity and communications technology needed for industrial complexes in chemistry, shipbuilding and ship repair ... Loe edasi

The new university should provide engineers for shipbuilding, transport, machinery, electricity and communications technology needed for industrial complexes in chemistry, shipbuilding and ship repair, engine building, transport, electrical engineering, electronics and communications developing in northeastern Bulgaria. Näita vähem