Akrediteeritud: IET EI

Ainult 3. aasta kirje

Ülemaailmne nõudlus taastuvate ja muude energiatehnoloogiate järele suurendab vajadust inseneriõpetajate järele, kellel on traditsioonilised elektrilised ja elektroonilised oskused, mis sobivad energia tootmiseks, jaotamiseks, seadmeteks ja telekommunikatsiooniks.

Hiljutised tööstus- ja valitsemissektori aruanded rõhutavad taastuvate ja energiatehnoloogiate tungivat vajadust osaleda elektri- ja elektroonikaseadmete lõpetajate oskuste kogumis. Lõpetajad saavad ideaalse panuse selle valdkonna märkimisväärse ja enneolematu kasvu ärakasutamiseks.

See programm on akrediteeritud Instituudi Engineering & Technology (IET). IET akrediteerimine on rahvusvaheliselt tunnustatud võrdlusalus kvaliteetsete programmide jaoks, mis pakuvad ideaalse ettevalmistuse asjatundlikele inseneridele.

Sinu karjäär

Lõpetajad annavad oma panuse globaalsesse vajadusesse energiavarude ja -tootmise jätkusuutlikkuse järele ning kohustust vähendada süsinikdioksiidi heitkoguseid. Programmi lõpetanutele võib eeldada, et algpalk on £ 20k ​​kuni £ 30k.

Mida sa õpid

3. aasta

Energiavarud

4. aasta

Honoursi projekt, elektrisüsteemide analüüs ja kaitse, tööstuskommunikatsioonisüsteemid, täiustatud süsteemid

5. aasta (MEng)

Mehn Team Project, elektrienergia süsteemid, Advanced Industrial Communications Systems, seisukorra jälgimine, taastuvenergia tehnoloogiad, juhtimissüsteemid, energiaaudit

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

3. aasta

HND

SQA HND elektri- ja / või elektroonikaseadmetes matemaatika alal 1, 2 ja 3, või inseneri matemaatika 1, 2, 3, 4 ja 5 ning B klassi või samaväärse kvalifikatsiooniga.

inglise keel

Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tavaliselt hoidma akadeemilise IELTS-testi tulemuse samaväärsuse 6.0-st, mille elementi pole vähem kui 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 1820 £
  • RUK: 9250 kr *
  • EL: 1820 £
  • Rahvusvaheline: 11 500 naela

* Koolituskursuse kogukulud RUKi üliõpilastele, kes sooritavad kolme- või nelja-aastase kraadi, on piiratud 27 750 dollariga. Konkreetsed tasud peavad kinnitama Šotimaa valitsus ja võivad muutuda kinnituse korral.

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

Programm on akrediteeritud Instituudi inseneriteaduse ja tehnoloogia (IET) ja Energeetik Instituut (EI), mis on mõlemad litsentseeritud Engineering Council akrediteerida kursused CEng staatust. Saate hulgaliselt hüvesid, sealhulgas tasuta liikmeks teie õpingute kestust. Samuti saate kasutada oma akrediteeritud kraadi kvalifikatsiooni kutseliseks liikmeks.

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Hindamismeetodid

Moodulites kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid sõltuvalt eesmärkidest, eesmärkidest ja õpitulemustest. Mõned moodulid on teoreetilised, mõned on praktilisemad või tarkvara aluseks, teised on rohkem diskursiivsed või esitluspõhised. Kõige tavalisemad hinnangud on mitut liiki nähtamatud eksamid ja kursuste hindamise harjutused. Eksamid tehakse trimestri lõpus. Kursitöö võib võtta mitmel kujul: juhtumiuuringud ettekanded ja vivased laboratooriumitööd projektitegevus. Kõik kandidaadid täidavad suurte individuaalprojektide auhinnarahas. Projekti aluseks olev filosoofia seisneb selles, et iga õpilane võib hariduslikult individuaalselt välja töötada, valides, uurides, analüüsides ja põhjalikult analüüsides mõnda inseneri probleemi või valdkonda. Projekt pakub alternatiivi traditsioonilise loengu / juhendikeskkonna õppimisele ja alternatiivse meetodi, mille abil üliõpilane oma võimeid demonstreerib. Kontserni projekti tegevused MEng tasemel on mõeldud selleks, et õpilased saaksid osaleda pseudo-tööstusliku meeskonna töövaldkonnas multidistsiplinaarses kontekstis. Kombineeritakse sellised kontseptsioonid nagu kommertstarkvara, toote realiseerimise, toote elutsükli, äritegevuse, juhtimise, finantskulude, jätkusuutlikkuse, keskkonnaalaste ja eetiliste kaalutluste kavandamine ja analüüs.

Õpetamismeetodid

Elektroonilise ja energiatehnoloogia programmi õppimise strateegia on programmi üldiste eesmärkide saavutamiseks ülioluline. Õppimisviis on tudengikeskne, praktiline ja osalusvõimalus ning selle eesmärk on liikuda eemale traditsioonilisest õpetajakeskse paradigmast aktiivsemale, õpilastele orienteeritud, isiklikule õppimisega kaasatud mudelile, kasutades selleks uusimaid tehnoloogiaid, mis on vajalikud tööalase konkurentsivõime tõstmiseks digitaalajastul. Õpilasi julgustatakse võtma laia ülevaate oma haridusest ja kontekstuaalselt kursuste materjalid nende isiklikud eesmärgid ja reaalses maailmas. Programmis kasutatakse erinevaid kohaletoimetamismeetodeid, sealhulgas loengud gruppide õpetused ja seminarid (nii juhendaja kui ka õpilaspõhine) grupp põhinevad praktilised harjutused elektroonilise süsteemi disainis (juhendatud ja suunatud) probleemipõhised õppestsenaariumid ja juhtumianalüüsid orienteeritud õppekursused ülesanded (individuaalsed ja grupipõhised) ja järelevalveprojektid. Online digitaalse tugiteenuse meedia võimaldab õpilastel kasutada alternatiivseid õppematerjale, mis sobivad nende isikliku õppimise stiiliga. SEBE akadeemilise personali teadmised ja kogemused uurimis- ja nõustamistegevuste alal kõigis valdkondades tagavad õpilaste kaasaegse praktika ja teooriate uusima edenemise. 3. trimestril B on üliõpilastel võimalus välismaal rahvusvahelisel vahetusülesannete täitmisel õppida ülikoolilinnakuid. Teine võimalus võimaldab üliõpilasel viia läbi üheaastane tööstusharu paigutus 3. taseme ja 4. taseme vahel. Kõigi aastate jooksul kasutatakse vajaduse korral välisekspertide õppejõude, kes hõlmavad spetsialiseerunud teemasid. Mehhaanilise, elektri- ja keskkonnainstituudi osakond on ennatlikult käimasolevaid äriuuringuid ja konsultatsioone, mille kaudu saab külalisõppejõude värvata.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Computing, Engineering and Built Environmentis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
1,820 GBP
Kodu / ELi üliõpilased; 9250 RUK õpilased; 11 500 £ rahvusvahelistest üliõpilastest
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev