Elektrotehnika magister

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc elektrotehnika valdkonnas

Programm ühendab ranget teaduslikku ja tehnilist haridust, arendades praktilisi oskusi. See julgustab iseseisvust, loovust ja leidlikkust ning kujundab pädevaid insenere, kes saavad panustada ühiskonda paljudel, kui mitte kõigil tasanditel. See programm kuulub Bruface'i, mis tähendab, et seda korraldab Vrije Universiteit Brussel koos Université Libre de Bruxelles'iga. See võimaldab õpilastel kasutada mõlema asutuse juurde kuuluvaid infrastruktuure ja anda neile võimalus õppida multikultuurses kontekstis.

Kursuse eesmärk on moodustada insenerid, mis on kohandatud meie ühiskonna tegelikele vajadustele. Neil on ka ulatuslik ülevaade elektroonika ja informaatikaga seotud tööstuse, majanduse ja ülemaailmse kaubanduse ja kaubanduse mõju kohta.

Minge programmi veebilehele

PROGRAMMI ÕPPEKAVA

Valikaine kursused Õpilased võivad samuti valida, kas lükata ettevõtte kogemus kuni magistriprogrammi lõpuni ja valida 12 ECTS akadeemilise personali ja nende uurimisgruppide poolt pakutavatest rohkem kui 20 valikained. Valikainetel on palju erinevaid teemasid, hõlmates põhjalikumat spetsialiseerumist, samuti selliseid teemasid nagu ettevõtlus ja isegi keeled.

Internatuur Alates esimesest ja teisest aastast võivad üliõpilased astuda praktikale kas 6 ECTS (40 tööpäeva) või 10 ECTS (60 tööpäeva) väärtuses. Üliõpilane saab aktiivselt osaleda tõelises firmas, kus nad täidavad tõelisi ülesandeid ja eeldatavasti integreerivad ja suhtlevad töörühmas, omandades tööstuse inseneri pädevused reaalsetes olukordades professionaalses kontekstis. See võib toimuda Belgias või väljaspool Belgiat, kui teema on seotud inseneri tööeluga valitud ettevõttes. See võib olla laboratoorium või uurimisinstituut, välja arvatud ülikoolide laborid Belgias. Õpilased võivad isegi oma internatuuri siduda oma magistritööga. Et vältida õpingute sekkumist teisel aastal, soovitatakse õpilastel planeerida oma internatuuri nii palju kui võimalik kahe suvevaheaja jooksul kahe magistriaasta jooksul.

VASTUVÕTMISNÕUDED

Akadeemilised nõuded Õppuritele, kellel on samas õppes (elektrotehnika) bakalaureusekraad, on pärast taotlustoimiku hindamist otsene juurdepääs. Teise inseneri kraadi omanikud peavad olema õppekavavolikogu heaks kiidetud / heaks kiidetud.

Keele nõuded Tulevased üliõpilased võivad tõendada, et inglise keele oskus on piisav

KUIDAS KANDIDEERIDA

Taotluse esitamiseks peate täitma veebipõhise taotlusvormi (allpool olev nupp).

Taotlege nüüd MSc. Elektrotehnika

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the ... Loe edasi

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the most interesting cities in Europe. Almost 200 years of experience and history await you at its three green, urban campuses. A young university with a well-established tradition The single word ‘vrije’ in ‘Vrije Universiteit Brussel’ means ‘free’ and really tells you everything you need to know about the ambition of our university: the promotion of research and thought without dogmas and prejudices. Because studying at VUB, in an open atmosphere of tolerance and diversity, means growing into an independent and critically- thinking individual who can cope with our fast-changing world. Näita vähem