Energeetika ja keskkonna eriala energeetikauuringud MSc

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

MSc programmi eesmärk on valmistada ette osalejad juhtimis-, nõuande- ja akadeemilistel ametikohtadel energeetikasektoris. Programmi eesmärk on pakkuda intellektuaalselt keerukat akadeemilist õppekava, mis nõuab õpilase võimet analüüsida, sünteesida ja hinnata põhilisi teoreetilisi kontseptsioone ja praktilisi rakendusi energias, rõhuasetusega teemade majanduslikele mõõtmetele.

Maailma pikaajaline majandusareng sõltub tõhusate, uuenduslike ja loominguliste energia- ja ressursitööstuste olemasolust. Need omakorda tuginevad üksikisikutele, kellel on õiguslik, majanduslik, tehniline ja poliitiline taust.

CEPMLP on nende probleemide keskmes ja pakub oma valdkonnas parimat arenenud haridust, valmistab ette lõpetanud, et täita väljakutsuva maailmamajanduse väljakutseid.

Kogu oma ajaloo kestel on CEPMLP pidevalt kasvanud ja oma põhitegevuses rahvusvaheliselt esile tõusnud: teaduslikud tulemused, kõrgetasemelised akadeemilised uuringud, strateegilised konsultatsioonid ja tippkvaliteediga juhtiv haridus. Praegu on meil üle 500 registreeritud kraadiõppe üliõpilased üle 50 riigi kogu maailmas.

Kõik moodulid on suures osas kontekstipõhised ja tuginevad ekspertpersonali laiaulatuslikule ülemaailmsele võrgustikule, pakkudes õpilastele kõige kõrgema kvaliteediga ja asjakohasema tipptasemel programmi.

See programm on mõeldud hea esimese astme lõpetanutele, kes soovivad töötada energeetikasektoris ja kellel on eriline huvi nafta

Kõik moodulid toimetatakse Dundee ülikooli ülikoolilinnakule näost-näkku režiimis. Eneseuuring moodustab märkimisväärse osa üliõpilase õpikogusest. Mõnel moodulil esineb formaalset ja mitteformaalset rühmatööd.

57377_pexels-photo-371900.jpeg

Kuidas sulle õpetatakse?

Programmi eeldatavad õpitulemused on järgmised:

Teadmised

 • Teadmised peamistest majanduslikest vahenditest, mida saab kasutada rahvusvahelise energiatööstuse analüüsimiseks.
 • Arusaamine energiatarbimise, -kaubanduse, töötlemise ja tarbimisega seotud peamistest poliitikaküsimustest.

Rakenduslikud teadmised ja mõistmine:

Võime:

 • Kasutage majandusanalüüsi, et mõista rahvusvahelises energiatööstuses tekkivaid probleeme.
 • Selgitage teistele, millised jõud juhivad rahvusvahelist energiatööstust, turgu ja mängijaid.
 • Esitage teadlikke arvamusi lähenemisviiside ja strateegiate kohta rahvusvahelises energiasektoris.

Üldised kognitiivsed oskused

Võime:

 • Vaadake kriitiliselt üle teave ja analüüsige kriitiliselt rahvusvahelise energiasektoriga seotud küsimusi, mis on seotud teema esirinnas toimuvate arengutega.

Kommunikatsioon, IT

Võime:

 • Kirjeldage keerukaid ideid lühidalt ja selgelt.

Autonoomia, vastutus

Võime:

 • Õppige autonoomia ja initsiatiivi õppeprobleemide ja -küsimuste tuvastamisel ja käsitlemisel.
 • Töö teistega ja näidata juhtimist keerukate probleemide lahendamisel õppevaldkonnas.

Kuidas teid hinnatakse?

Iga kursust hinnatakse koos eksamite ja uurimistööga.

Mida sa õpid

Meie MSc koosneb kokku 180 krediiti

Põhilisi mooduleid: tuleb täita järgmised moodulid (60 krediiti)

 • CP51003 - Energiamajandus: tööriistad
 • CP52002 - Energiamajandus: probleemid
 • CP52069 - Energia majandusteadlaste kvantitatiivsed meetodid

Põhiosaline: vähemalt 40 krediiti

 • GE51026 - Jätkusuutlikkuse põhimõtted
 • GE52031 - ümberkujundamine jätkusuutlikkuse tagamiseks
 • TP52011 - keskkonnamõju hindamine
 • CP52003 - keskkonnaõigus ja loodusvarade ja energiapoliitika
 • CP52033 - Energiatööstuse reguleerimise ja restruktureerimise majandus
 • CP52061 - Keskkonna ja kliimamuutuste poliitika
 • UN50012 - Keskkond ja loodusvarad: teadus ja ühiskond

Kohustusliku valiku moodulid: 40 krediiti

 • CP50051 - projekti aruanne
 • CP51012 - praktikaaruanne (täistööajaga ja kaugõppega)

Valikainete moodulid: piisavad moodulid akadeemilisest ajakavast, et viia krediidi koguarv 180. Ühine teiste CEPMLP MSc kraadi, kõik heakskiidetud moodul saab lisada valikainete moodulid.

Karjäär

Milliseid töökohti teeb CEPMLP vilistlased?

Vastus on laia valikut erinevaid rolle. Oluline on olla teadlik sellest, et nagu mis tahes töö puhul sõltub see teie kogemuste ja oskuste tasemest, mis määravad kindlaks, kas see roll sobib teile, pole ühtegi sobivat.

Varasemad vilistlased on leidnud tööd paljude organisatsioonidega, sealhulgas riiklike naftaettevõtetega, uurimis- ja tootmisettevõtetega, valitsusega ja ministeeriumide ja äriorganisatsioonidega, sealhulgas pangad, juristid ja globaalsed konsultatsioonid.

Sisenemise nõuded

Teil peaks olema hea nelja-aastane kraad, mis vastab Suurbritannia autasud kraadile, eelistatavalt 2. klassi kõrgemal või kõrgemal tasemel. Kandidaadid, kellel on hea 2. klassi madalam kraad, võivad samuti kehtida. Teie taotlusega peate esitama kraadiõppe tunnistusi ja akadeemilisi ärakirju. Eelistatud kraadiõppeks on Law, Economics, Geology, Petroleum või Mining Engineering, Finance. Energia / loodusvarade tööstuse töökogemus on eelis, kuigi see ei ole rangelt nõutav magistriõppele lubamine.

Inglise keele nõue

IELTS Üldiselt 6.5

 • Kuulamine 6.0
 • Lugemine 6.0
 • Kirjutamine 6.0
 • Rääkimine 6.0

Inglise keele programmid

Pakume eelseisundi ja sihtprogrammi (programme) kogu aasta vältel. Need on ette nähtud Ühendkuningriigi ülikooliõppe ettevalmistamiseks, kui te ei ole veel täitnud keeleküsimusi otsese kraadiprogrammi sisenemiseks.

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, ilusad maastikud ja suurepäraselt sõbralikud inimesed ... Scotlandil on kirg ja innovatsioon oma südames ning need on vaid mõned põhjused, miks see on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.

"Šoti inimesed on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan, et esimene päev, kui ma saabusin, ei olnud veel kolleeg, kes pidas mind kohtuma. Taksojuht kukkus maha, ma uksesin ukse sisse ja ta ei olnud seal, nii et ma ootasin väljas. Keegi tuli ja küsis, kas ma olin okei ja kutsus mind, kui ma ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle toitu ja juua, nii hakkasin ma esimesest päevast, mil ma tulin, armastan Dundee ja Šotimaalasi. " Willy William Mrema on Tansaaniast ja õpib MSc Geotechnical Engineering.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Loe edasi

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Näita vähem