Energia ja materjalide biomass ja jäätmed

Prantsusmaa saab kasu pika ja uhke teadus- ja tehnoloogiauuringute ja innovatsiooni traditsioonidest, mis toetavad riigi saavutusi sellistes valdkondades nagu bioenergia, säästev areng, kliimamuutused ja jäätmekäitlus. Prantsuse teadusuuringute maastikul on IMT Mines Albi RAPSODEE uurimiskeskus (UMR CNRS 5302) ainulaadne, et pakkuda tipptasemel koolitust puhastetehnoloogiate ja ringkäigulises majanduses. RAPSODEE uurimiskeskuse poolt toetatud magistriõpe BiWEM on multidistsiplinaarne tipptasemel koolitusprogramm, mis on spetsiaalselt kohandatud tulevaste keskkonna- ja ühiskonnaprobleemide lahendamiseks taastuvenergia ja vähese CO2-heitega majanduse valdkonnas.

Kes me oleme? Kus me asume?

IMT Mines Albi on üks inseneri- ja digitaaltehnoloogia valdkonna kõrgharidus- ja innovatsiooniuuringutega tegelevast Prantsusmaa avalik-õiguslikust asutusest Institut Mines Telecom'i (IMT) 13 kõrgkoolide kõrgkoolidest.

Kas BiWEM on minu jaoks õige programm?

Kas olete mõtlema taastuvenergia karjäärile? Kas soovite saada professionaaliks, mis aitab kaasa vähem CO2-heitega maailma loomisele? Kas soovite kujundada tehnilisi lahendusi, mis vastavad energia- ja materjalivajadustele, vähendades samal ajal taastumatute ressursside ja kasvuhoonegaaside heitkoguste tarbimist?

Kui jah, siis 100% -lise inglise keele õpetanud energeetika ja materjalide juhtiva biomassi ja jäätmete pakkumine annab teile ainulaadse võimaluse saada kliimamuutuste ja sotsiaalsete muutuste oluliseks osaks. BiWEM valmistab ette juhid, töötlemisinsenerid, projektiinsenerid, keskkonnakonsultandid ja tulevasteks teadlasteks rahvusvahelised karjäärivaldkonnad jäätmete ja biomassi hindamise ja ringikujunduse valdkonnas.

Mis on Master BiWEM?

BiWEM pakub kaasaegset haridust keskkonnasäästliku tehnoloogia (sealhulgas bioenergia, materjalide taastamise ja valoriseerimise, jäätmete energia) valdkonnas, ressursside diagnostika ja integreeritud strateegiate väljatöötamiseks ja haldamiseks majanduslikult ja keskkonnasäästlikel süsteemidel . Sel eesmärgil asub BiWEM keemiatehnoloogia, keskkonnateaduste, majandus- ja sotsiaalteaduste ristumiskohas

See multidistsiplinaarne koolitusprogramm on jaotatud järgmiste sammaste vahel:

Kui praktilised on klassid?

BiWEM annab üliõpilastele STEM-i (teaduse, tehnoloogia, inseneri ja matemaatika) kõrge kvalifikatsiooni, mis on analüütiliste oskuste arendamisel ja paindlikkuse ja vastupidavuse tagamisel väga oluline. Bi - WEM ühendab mitmekülgsed õpikogemused (praktiline arvutiõpe, tõsised mängud, loomingulise mõtlemise meetodite ja kunstikeskkonna kasutamine, klassidevaheline arutelu, külastused, loengud ja konverentsid) praktilise leidlikkuse ning paindlikkuse ja loovuse arendamise abil Do- It-yourself "lähenemine ekspertide praktikute, juhendajate ja kolleegidega koostöös näost-näkku järelevalve all.

Meie soov on, et tööstusharu üliõpilased, õpetajad, teadlased ja eksperdid töötaksid tihedalt vastastikmõjusid ning rakendaksid pragmaatilist ja konkreetset lähenemist. Selleks on teil võimalus võtta tööstuslikult asjakohane meeskonna projekt. Saate omandada võime kavandada majanduslikult elujõulisi bioloogilisi või termokeemilisi protsesse biomassi ja jäätmete muundamiseks uutesse materjalidesse või energiakandjatesse säästva arengu raamistiku raames. Samuti on 6-kuulise väitekirja või internatuuri ajal (4. semester) õpilastel võimalus oma teadmisi ja oskusi konsolideerida ja täiustada. Prantsusmaal tehtud praktikale makstakse selle internatuuri perioodi eest vähemalt 500 eurot kuus (võib olla palju rohkem)

Koolitustegevus on üldiselt harjutamiseks mõeldud 43%.

Sellel täisajaga programmis osalemisel kahe aasta jooksul kogete keerukat õpikeskkonda, mis ühendab endas kõrgelt akadeemilise ja teadusliku legitiimsuse praktilise äri lähedusega:

  • BiWEMi programmi toetab teadusosakond RAPSODEE CNRS UMR 5302, millel on suurepärane riiklik ja rahvusvaheline teaduslik tunnustus jäätmete ja biomassi valoriseerimise valdkonnas. RAPSODEE, kelle direktor on tuntud professor Ange NZIHOU, kohtub kõrgelt kvalifitseeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajatega, kes teevad koostööd paljude ülikoolide üle maailma;
  • Teil on ligipääs meie muljetavaldavatele ja ajakohastele katseprojektidele. RAPSODEE on Prantsuse valitsus andnud teaduseenergia ümberkorraldamise tipptaseme uurimiskeskuseks (etiketil on vaid 10% Prantsusmaal asuvatest uurimislaboritest) ning tal on arenenud termotehnoloogiad jäätmete ja biomassi muundamiseks energiakandjatena ning kasulik materjalid;
  • Teil on tugev suhtlus tööstuse ekspertidega läbi loengute, konverentside, külastuste ja praktiliste seansside (sh internatuuri).

IMT Mines Albi asub Albi linnas - Soe, armas ja taskukohane linn Toulouse lähedal, Prantsusmaa edelaosas.
Kõik IMT Mines Albi üliõpilastel on majutus (taskukohase hinnaga üür) ühes 8 IMT Mines Albi elukohast, kesklinnast või ülikoolilinnakust.
Roheline ülikoolilinnak on suurepärane koht lõõgastumiseks pärast õppetunde ja paljude sporditegevuste läbiviimist, isegi nädalavahetustel.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 4 kursust IMT Mines Albiis »

Viimati uuendatud October 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
18,000 EUR
Õppemaks on 9000 € aastas (või 7 500 eurot aastas Euroopa kodanikele), mida saab tasuda osamaksega alates saabumisest Prantsusmaale
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuli 31, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuli 31, 2021

Paul from BiWEM

Aldo from BiWEM