Energia ja materjalide juhtiv biomass ja jäätmed (BiWEM)

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduselt Biomass ning Energia- ja Materjalijäätmed

Kes me oleme? Kus me asume?

IMT Mines Albi on üks inseneri- ja digitaaltehnoloogia valdkonna kõrgharidus- ja innovatsiooniuuringutega tegelevast Prantsusmaa avalik-õiguslikust asutusest Institut Mines Telecom'i (IMT) 13 kõrgkoolide kõrgkoolidest.

See asub Albi linnas Toulouse'i lähedal Prantsusmaa edelaosas.

Kas BiWEM on minu jaoks õige programm?

Kas olete mõtlema taastuvenergia karjäärile? Kas soovite saada professionaaliks, mis aitab kaasa vähem CO2-heitega maailma loomisele? Kas soovite kujundada tehnilisi lahendusi, mis vastavad energia- ja materjalivajadustele, vähendades samal ajal taastumatute ressursside ja kasvuhoonegaaside heitkoguste tarbimist?

Kui jah, siis 100% -lise inglise keele õpetanud energeetika ja materjalide juhtiva biomassi ja jäätmete pakkumine annab teile ainulaadse võimaluse saada kliimamuutuste ja sotsiaalsete muutuste oluliseks osaks. BiWEM valmistab ette juhid, töötlemisinsenerid, projektiinsenerid, keskkonnakonsultandid ja tulevasteks teadlasteks rahvusvahelised karjäärivaldkonnad jäätmete ja biomassi hindamise ja ringikujunduse valdkonnas.

Mis on Master BiWEM?

BiWEM pakub kaasaegset haridust keskkonnasäästliku tehnoloogia (sealhulgas bioenergia, materjalide taastamise ja valoriseerimise, jäätmete energia) valdkonnas, ressursside diagnostika ja integreeritud strateegiate väljatöötamiseks ja haldamiseks majanduslikult ja keskkonnasäästlikel süsteemidel . Sel eesmärgil asub BiWEM keemiatehnoloogia, keskkonnateaduste, majandus- ja sotsiaalteaduste ristumiskohas

See multidistsiplinaarne koolitusprogramm on jaotatud järgmiste sammaste vahel:

Kui praktilised on klassid?

BiWEM annab üliõpilastele STEM-i (teaduse, tehnoloogia, inseneri ja matemaatika) kõrge kvalifikatsiooni, mis on analüütiliste oskuste arendamisel ja paindlikkuse ja vastupidavuse tagamisel väga oluline. Bi - WEM ühendab mitmekülgsed õpikogemused (praktiline arvutiõpe, tõsised mängud, loomingulise mõtlemise meetodite ja kunstikeskkonna kasutamine, klassidevaheline arutelu, külastused, loengud ja konverentsid) praktilise leidlikkuse ning paindlikkuse ja loovuse arendamise abil Do- It-yourself "lähenemine ekspertide praktikute, juhendajate ja kolleegidega koostöös näost-näkku järelevalve all.

Meie soov on, et tööstuses osalevad üliõpilased, õpetajad, teadlased ja eksperdid töötaksid omavahel tihedalt ning et rakendataks praktilist ja konkreetset lähenemist. Sel eesmärgil on teil võimalus alustada tööstuslikult asjakohase meeskonna projekti . Te omandate oskuse säästva arengu raames kavandada majanduslikult elujõulisi bioloogilisi või termokeemilisi protsesse biomassi ja jäätmete muundamiseks uuteks materjalideks või energiakandjateks. Samuti on üliõpilastel 6-kuulise lõputöö või praktika ajal (4. semester) võimalus oma teadmisi ja oskusi kinnistada ja täiendada. Kui see tehakse Prantsusmaal, makstakse selle praktikaperioodi eest vähemalt 500 eurot kuus (võib olla palju rohkem)

Koolitustegevus on üldiselt harjutamiseks mõeldud 43%.

Sellel täisajaga programmis osalemisel kahe aasta jooksul kogete keerukat õpikeskkonda, mis ühendab endas kõrgelt akadeemilise ja teadusliku legitiimsuse praktilise äri lähedusega:

  • BiWEMi programmi toetab teadusosakond RAPSODEE CNRS UMR 5302, millel on suurepärane riiklik ja rahvusvaheline teaduslik tunnustus jäätmete ja biomassi valoriseerimise valdkonnas. RAPSODEE, kelle direktor on tuntud professor Ange NZIHOU, kohtub kõrgelt kvalifitseeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud õpetajatega, kes teevad koostööd paljude ülikoolide üle maailma;
  • Teil on ligipääs meie muljetavaldavatele ja ajakohastele katseprojektidele. RAPSODEE on Prantsuse valitsus andnud teaduseenergia ümberkorraldamise tipptaseme uurimiskeskuseks (etiketil on vaid 10% Prantsusmaal asuvatest uurimislaboritest) ning tal on arenenud termotehnoloogiad jäätmete ja biomassi muundamiseks energiakandjatena ning kasulik materjalid;
  • Teil on tugev suhtlus tööstuse ekspertidega läbi loengute, konverentside, külastuste ja praktiliste seansside (sh internatuuri).

IMT Mines Albi asub Albi linnas - Soe, armas ja taskukohane linn Toulouse lähedal, Prantsusmaa edelaosas.
Kõik IMT Mines Albi üliõpilastel on majutus (taskukohase hinnaga üür) ühes 8 IMT Mines Albi elukohast, kesklinnast või ülikoolilinnakust.
Roheline ülikoolilinnak on suurepärane koht lõõgastumiseks pärast õppetunde ja paljude sporditegevuste läbiviimist, isegi nädalavahetustel.

Lisateabe saamiseks kirjutage aadressil admission.biwem@mines-albi.fr

Taotlused on avatud kuni juulini 2020.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1993, IMT Mines Albi is a state-funded higher education institution, placed under the authority of the Ministry of Economy and Industry.

Founded in 1993, IMT Mines Albi is a state-funded higher education institution, placed under the authority of the Ministry of Economy and Industry. Näita vähem
Albi , Toulouse + 1 Rohkem Vähem