Energiasüsteemide inseneri magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Insenerijuhtide edendamine

Rutgers School of Engineering pakub üliõpilastele tugevat tehnilist tausta ja valmistab neid ette juhtivate karjääri jaoks põnevatel ja väljakutsetel kutsealadel. Nii meie õpetus kui ka teadus on kindlalt juurdunud teaduspõhimõtetesse, lisades samal ajal teadmised tänapäeva probleemidest.

  • Magistrikraad (MEng)114787_2.jpg

Energia on Rutgers'i prioriteet ja meie inseneriteaduskond energeetikasüsteemide inseneriprogrammis on üks väheseid omamoodi rahvas. See pakub interdistsiplinaarset lähenemisviisi puhta energia tuleviku uuenduslikele lahendustele. Koostööprogramm integreerib tehnoloogia ja teaduse äri-, IT-, IT-programmiga, kasutades kuue inseneriteaduskonna, Graduate School-New Brunswicki, Edward J. Blousteini planeerimis- ja avaliku poliitika kooli ning Rutgers School of Businessi ressursse. avaliku korra ja regulatiivse uuringu.

Juhindudes oma valdkonna ekspertide teaduskonnast, tegelevad üliõpilased tipptasemel R-ga

Kliimamuutusest ja puhtast sõidukist kuni arukate võrkudeni ja taastuvenergia tootmisse lihtsustab meie ainulaadne programm dünaamilise ja laieneva valdkonna uurimist, ühendades mitmekülgseid, valdkondadevahelisi kursusi hindamatute praktiliste õppimisvõimalustega. Tugevate sidemete kaudu energiamajandusega suudame õpilased viia praktilistesse praktikakohtadesse ja aidata neil saada pärast kraadi teenimist täistööajaga ametikohti.

Kraadi valik

MEng: 30 kursuse krediiti

6 ESE põhikursusi (18), 3 valikainete kursust (9) ja 3 krediidi tundi (1) tööstusharude praktikas või praktilises projektis, sealhulgas kirjaliku aruande ja suulise ettekande. MEng loetakse terminali kraadiks, mis automaatselt ei muutu Ph.D.114786_1.jpg

Miks Rutgers School of Engineering kõrgkoolis?

Rutgers School of Engineering magistrikraadi programmid on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud oma teadmiste edasiarendamisest konkreetses inseneriteaduses tööstuse ja teaduse edendamiseks. Pakume üheksa kraadi programme seitsme inseneriosakonna kaudu koos ülemaailmse pühendumusega kõrgtehnoloogilistele teadusuuringutele ja stipendiumile.

Põhialuste õppekava on täiendatud valikainetega, mis võimaldavad üliõpilastel keskenduda valdkondadele, mis on otseselt seotud teadusuuringute esirinnas olevate uuendustega. Üliõpilased, kes on lõpetanud kõrghariduse Rutgers'ist, on hästi võimelised karjääri teostama mitmesugustes tööstus- ja ärivaldkondades ning jätkama kõrghariduse omandamist.

Meie kool tagab ranged akadeemilised standardid, soodustab interdistsiplinaarset koostööd kõrgkoolide õppejõudude ja üliõpilaste vahel ning jälgib uuenduslikke professionaalse arengu algatusi, mis valmistavad magistriõppe üliõpilasi ette nii akadeemilistes kui mitteakadeemilistes karjäärides.

Miks Rutgers?

  • Väga interdistsiplinaarne, integreeriv lähenemine haridusele ja kraadiõppele
  • Dünaamiline ja mitmekesine kogukond
  • Piirkondlikult asub New Yorgi, Washingtoni, DC, Philadelphia ja Bostoni lähedal
  • Tihedad sidemed ja juhtivate tööstusharude lähedus
  • Taskukohane õppemaksu ja mitu stipendiumi ja stipendiumi
  • Rutgers Global pakub täielikku toetust viisade ja dokumentide tagamisel
Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With n ... Loe edasi

At Rutgers School of Engineering our graduate students are valuable partners in research, instruction, and outreach. We offer graduate degree programs for dynamic students in 10 areas of study. With nearly $70 million in research expenditures and nearly 200 faculty members engaging in research on a broad range of topics that impact society, the nation, and the global community, the School of Engineering is a dynamic and academically supportive environment for pursuing graduate studies. Näita vähem
Piscataway alevik