Ennustava analüüsi magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

 • CRICOS-i kood: 092977C
 • Kestus: 2 aastat
 • Kursuse kood: MC-PREDAN
 • Õpperežiim: täistööaeg
 • Sisseost: veebruar
 • Asukoht: Perth
 • Soovituslik esimese aasta tasu: 31 000 AUD

124378_curtin--predictive-analytics-1600x1067.jpg

Kursuse kirjeldus

Sellel kursusel käsitletakse kasvavat nõudlust andmeanalüütikute ja teadlaste järele, kellel on suured tehniliste ja analüütiliste oskuste segu suurte andmeanalüütiliste väljakutsetega toimetulemiseks. See rõhutab tehniliste ja ärioskuste integreerimist. Õpid täiustatud oskusi andmehalduse, andmete kaevandamise, otsustusmeetodite, ennustava analüüsi ja visualiseerimise alal, keskendudes nende rakendustele sellistel erialadel nagu tehnika, juhtimine, äri ja rahandus. Samuti on teil võimalus töötada erinevate tööstusharude ja organisatsioonide projektide kallal või analüütiliste probleemide kallal läbi tööstuse toetatud projektide, Innovatsiooni Kesk-Perthi, Curtini arvutusinstituudi ja teiste. Võite spetsialiseeruda ühele kolmest voost:

Ressursioperatsioonide kavandamine

Selle voo eesmärk on arendada nafta- ja kaevandusinsenere, kes oskaksid analüüsida, tõlgendada ja kasutada ressursside varade ja toimingutega seotud keerulisi andmeanalüütikaid. See aitab parandada nende operatiivset äriotsustamist, mille tulemuseks on varade maksimaalne tootlikkus ja ettevõtte kasv. See on esimene kursus Austraalias, kus rakendatakse andmete analüüsi ja suurandmete kontseptsioone operatiivtehniliste otsuste optimeerimiseks.

Finants- ja investeerimisanalüüs

See voog hõlmab majanduslikku ja rahalist ökonomeetrilist analüüsi andmete ja ennustava analüüsi raamistikus. Saate omandada tööalaseid teadmisi majanduse, rahanduse ja ärialaste andmete osas, võimaldades teil oma analüütilisi oskusi ettevõtluskontekstis rakendada.

Varahaldus ja tootlikkus

Selle voo eesmärk on juhtide arendamine, kes suudavad analüüsida, tõlgendada ja kasutada organisatsiooni varade ja tegevusega seotud andmeid. Te arendate oskusi, mis on vajalikud äritegevuse efektiivsuse suurendamiseks ja juhtpositsiooni tagamiseks tootlikkuse parandamisel ja varade kasutamisel. Voog keskendub rollile, mida mängivad häirivad tehnoloogiad, ning mõju strateegilisele ja operatiivsele juhtimisele ja juhtimisele.

Sissepääsu kriteeriumid

 • Tunnustatud bakalaureuse kraad.
 • Vastake Curtini inglise keele oskuse nõuetele.

Ennustava analüütika tulevik

Ennustava analüütika eksperdid on tuleviku suurandmete probleemidega tegelemiseks heas positsioonis. Nad mõistavad, kuidas ajaloolisi ja ennustusandmeid ületada tarneahela finantsandmetega, ja saavad korrelatsioonis tõenäosuse hinnanguid paremini informeeritud otsuste tegemisel.

Tööstused

 • Analytics ja sotsiaalmeedia
 • Ettevõtte äri
 • Ressursioperatsioonid

Lisateavet leiate aadressilt curtin.edu/mpredan

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future.

Curtin is an innovative, global university known for its high-impact research, strong industry partnerships and commitment to preparing students for jobs of the future. Näita vähem
Perth , Dubai , Moka , Singapur , Miri + 4 Rohkem Vähem