Erasmus Erasmus Mundus ühine magistrikraad COSI / arvutuslik värvi- ja spektrikujundus

Üldine

Programmi kirjeldus

Erasmuse Erasmus Munduse ühine magistrikraad COSI / arvutuslik värvi- ja spektrikujundus / on kaheaastane (120 ECTS) Erasmuse magistrikraad, mille eesmärk on koolitada järgmise põlvkonna kõrgelt kvalifitseeritud tööstuseksperte rakenduste värviteaduses erinevatel eesrindlikel tööstused (fotoonika, optika, spektraalkujutis, multimeediatehnoloogiad, arvutigraafika ja visioon) erinevates sektorites (sealhulgas multimeedia, tervishoiu-, kosmeetika-, autotööstus, toiduainete töötlemine), ületades talentide lõhe tööstuses, kus asuvad värvieksperdid kõrge nõudlus. Kaks fookuspiirkonda on spektritehnoloogiad ja rakendatud värvikujutised.

COSI-d toovad teile maailma juhtiv ülikoolide ja ettevõtete koostöö 4 Euroopa ülikooli (Norra teaduse ja tehnoloogia ülikool, Jean Monnet 'ülikool, Granada University of Eastern Finland ), 13 akadeemilise partneri ja 9 tööstusjuhi kaudu kogu maailmas.126839_Logos.png

Miks peaksin liituma?

Huvitav, mis teeb meid ainulaadseks?

„Euroopa kõrghariduse tippkohtumine, mis kohtub ülemaailmsetel värviturgudel”.

# Haridus, mida te kuskilt mujalt ei leia

COSI ja CIMETi õppekava on ainulaadne nii Euroopa kui ka rahvusvahelisel tasandil. Võib-olla leiate värviteaduse spetsialiseerumiskursusi teistes kõrgkoolides, kuid võime kindlalt öelda, et meist saab lähiaastatel selle valdkonna maamärk.

# Euroopa akadeemiline tipptase ja rahvusvaheline tunnustus

Toome teile parima, mida Euroopa kõrgharidus pakub. COSI on Erasmus Munduse ühine magistrikraad (EMJMD), mis tähendab, et programm on läbi vaadatud, valitud ja talle on antud tehniline ja rahaline toetus Erasmuselt, mis on uus Euroopa Liidu 16 miljardi euro suurune hariduse ja koolituse raamprogramm. CIMET on loodud Euroopa Liidu eelmise põlvkonna kõrgharidusprogrammi Erasmus Mundus raames.

EMJMD-ks olemine on tõeline tipptaseme märk, arvestades, et COSI on üks Erasmuse esimese projektikonkursi raames 61 Euroopa kõrgkoolide esitatud projektist 9-st ühisest magistrikraadist, millele on antud see märgis.

Programmi käigus omandatavad oskused ja kvalifikatsioonid saavad laialdaselt tunnustada ja mõista ka teisi haridusasutusi ja tööturgu tänu 3 riikliku magistrikraadi omistamisele ning täiendavatele EL-i läbipaistvuse ja tunnustamise vahenditele, näiteks Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumissüsteem ( ECTS) ja diplomi lisa.

# Uus ettevõtmine…, mille on toonud teile kogenud ja kogenud meeskond

COSI on uus programm, mis põhineb 10-aastasel partnerite tihedal koostööl, usaldusel, saavutustel ja saadud õppetundidel. Nii et isegi kui taotlete esimest sissevõtmist, ärge kartke kogeda palju katseid ja tõrkeid: me teame, kuidas hoida laeva paigal.

CIMET (värv informaatikas ja meediatehnoloogias) on alates 2008. aastast koolitanud 87 lõpetajat, kes on nüüd värviteaduste ja pildinduse valdkonna liidrid.

# Tõeliselt rahvusvaheline programm

Programmid on avatud kõikidele rahvustele ja neid õpetatakse 100% inglise keeles. Esimese COSI taotlusvooru ja esimese sissetuleku kogumise kohta saime taotlusi vähemalt 39 erinevast riigist. Seetõttu on teil ainulaadne võimalus liituda kaasõpilaste ja vilistlaste kogukonnaga, tulles väga mitmekesiselt silmaringilt ja tuues programmi erinevaid vaatenurki.

Õpid kahes või kolmes Euroopa ülikoolis Prantsusmaal, Hispaanias ja (sõltuvalt teie eelistatud erialast) Norras või Soomes koos kohalike ja rahvusvaheliste külalislektorite rahvusvahelise teaduskonnaga. Koolitate ühes 12-st Euroopa ja Aasia riigist (ja loeb), kus asuvad COSI partnerite teaduskeskused ja ettevõtted.

Erasmus Munduse vilistlasena saate osa Erasmuse üliõpilasvõrgustikust (ESN), mis on suurim õpilasühendus Euroopas.

Erilist tähelepanu on pööratud sellele, et saaksite sellest rahvusvahelisest kogemusest enamiku saada: vastuvõtjariigi keelekursused, laiendatud kultuuridevahelisi kogemusi edendavad õpikujundused ja võrguteenuste pakkumine on mõned näited sellest, mida leiate sellest elumuutvast kogemusest, mis pakub teile ametikohtadele, mis nõuavad paindlikke ja rahvusvaheliselt mõtlevaid kõrgete oskustega spetsialiste.

# Kohandatud akadeemilised ja haldusteenused

Perekonnas ei jäeta teid üksi.

COSI ja CIMET pakuvad laia valikut õppimistehnoloogiaid, mis on loodud teie õpitulemuste maksimeerimiseks, tuginedes teie enda õppeviisile. Selle akadeemilise toe märkimisväärne omadus on see, et iga tudengit juhendab akadeemiline nõustaja.

Et võimaldada teil keskenduda õpingutele, on töötajad siin, et muuta teie administratiivne elu võimalikult lihtsaks. See tähendab, et veebipõhisest taotlemisest kuni kooli lõpetamiseni on teil üks ja ainus halduse teabekeskus ja kontaktisik. See tähendab ka, et te ei pea igas riigis ise otseselt elamispindade, kindlustuse ja panganduse bürokraatiaga tegelema ning saate tuge sisserändeküsimustes.

# 2 aastat minu elust parimatel võimalikel tingimustel

Te elate turvalistes riikides ja linnades.

Ja kuna Erasmus Munduse tudengielu ei tähenda ainult õppimist, saate ülikoolilinnaku laiaulatuslikest tervise-, toidu-, spordi- ja kultuuriteenustest kasu.

# Juurdepääs stipendiumitele maailmas kõige heldemate hulgas

ERASMUSe rahaline toetus ja tihedad sidemed tööstuspartneritega võimaldavad meil pakkuda parimate rahvusvaheliste tudengite meelitamiseks ambitsioonikat stipendiumistrateegiat. Akadeemiliste saavutuste põhjal võib teie praktika ajal sponsoreerida kuni 50 000 eurot ja kuni 1200 eurot kuus. Arvestades kohalikke elukallid, on siin viibimise piisavalt suur, et riigis viibida.

See tähendab ka, et isemajandatavate tudengitena võite olla kindel, et liitute üliõpilaste kogukonnaga, kellel on silmapaistev akadeemiline ja professionaalne taust.

# Hankige oma unistuste töökoht juba enne kooli lõpetamist

COSI magistri algatuse põhirõhk on meie tööstuspartnerite talentide lünkade likvideerimisel. Pole üllatav, et teie tööalane konkurentsivõime on meie esimene prioriteet.

Meie eesmärk on, et suur osa COSI õpilastest saaks oma töö õppimise ajal COSI võrgustike, värbamisürituste ja kohustusliku praktika kaudu. Oleme seadnud ambitsioonika, kuid saavutatava eesmärgi - 100% tööhõive määr 6 kuu jooksul pärast kooli lõpetamist.

COSI kaubamärgi laiem tunnustamine tööstusharudes, meie tööstuspartnerite struktuurne kaasamine alates COSI kujundamisest kuni õpetamistegevuste ja strateegilise arenduseni, uuenduslike pädevuste ja pehmete oskuste kaasamine õppekavasse: need on vaid mõned sammud, mille oleme teinud tagamaks saate tasuva ja sisuka töö.

CIMETi tööhõive määr on üle 95%, 75% lõpetanutest jätkab doktorikraadi. uuringud.

# Olge värviteaduse uuenduslike tehnoloogiate ja toodete eesotsas

Labori istungjärgud ja tööstusjuhtumite uuringud võimaldavad teil mõne muu hulgas tegeleda uusimate tööstusseadmete ja tipptehnoloogiate ning selliste toodetega nagu Microsoft Kinect sensor, Emotiv EEG süsteem ja Google glass. Üliõpilasena on teil juurdepääs kõigi meie akadeemiliste ja tööstuspartnerite rajatistele (uurimisüksused, laborid).

Kiiresti arenevates sektorites võimaldab selline kokkupuude siseneda tööturule tugeva konkurentsieelisega.

# Olla osa vastutustundlikust ettevõtmisest, mis maksimeerib sotsiaalset mõju

Hoolime kõige olulisemast: inimestest ja keskkonnast. Sellel kolmekordsetel alustel on kogu tähendus, kui me:

  • Soolise võrdõiguslikkuse edendamine üliõpilaste ja õppejõudude tasandil;
  • Minimeerige meie keskkonnamõju;
  • Tagada puuetega inimeste mittediskrimineeriv valik ja tugi, et nad saaksid täielikult osaleda COSI programmis ja osaleda COSI kogukonnaelus;
  • Kuvar
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuo ... Loe edasi

With approximately 15,000 students and 2,500 members of staff, the University of Eastern Finland is one of the largest universities in Finland. The university’s campuses are located in Joensuu and Kuopio Näita vähem
Joensuu , Kuopio + 1 Rohkem Vähem