Erasmus Mundus ühine kujutise ja valguse laiendatud reaalsuse magister (Gent)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriõpe pildinduses ja valguses laiendatud reaalsuses (IMLEX) pakub multidistsiplinaarset ja uuenduslikku lähenemisviisi, mis ühendab pildinduse, valgustuse ja infotehnoloogia. Eesmärk on harida õpilasi kõrgtehnoloogiate, metoodikate ja praktiliste rakenduste osas, millel on kaks eesmärki: parandada lõpetajate karjäärivõimalusi ning rahuldada tööstuse ja ühiskonna vajadusi. Õpilased arendavad erialaseid ja sotsiaalseid oskusi, mis on kasulikud nii Euroopa kui ka Jaapani kultuurilises kontekstis. Lõpetajal on järgmised pädevused: laiendatud reaalsus (XR): liit-, sega- ja virtuaalreaalsus (AR, MR, VR), robotite ja keerukate elementidega tööstuskeskkonnad, pildistamine, renderdamine ja valgustus.

IMLEX on üks esimesi Erasmus Munduse magistrikraadi ühisprojekte Jaapaniga. Konsortsium koosneb neljast täisülikoolist: Ida-Soome ülikool (UEF), Jean Monnet ülikool (UJM, Prantsusmaa), KU Leuven (Belgia) ja Toyohashi tehnikaülikool (TTÜ, Jaapan). Iga tudeng võtab õpinguid kolmes partnerülikoolis.

Programm

Erasmus Mundus - magistrikraad pildinduses ja valguses laiendatud reaalsuses on kaheaastane programm, mis vastab 120 EAP-le.

Kõik IMLEXi õpilased alustavad oma õpinguid septembris Ida-Soome ülikoolis 1. semestril toimuvatel põhikursustel. 2. semestris valivad õpilased oma eelistatud loo: Computational Imaging Université Jean Monnet'is (Prantsusmaa) või Lighting KU Leuven (Belgia).

Teine õppeaasta, 3. semester, algab Jaapanis Toyohashi Tehnikaülikoolis valgustuse ja XR / Imagingi ning XR teemadega. 4. semester on pühendatud magistritööle ühes partnerülikoolis või tööstuses.

Programm on täielikult õpetatud inglise keeles. Õpilasi julgustatakse õppima kohalikke keeli, eriti jaapani keelt.

Akadeemiline kalender ja asukohad

1. semester: septembri lõpp> jaanuari lõpp Ida-Soome ülikool

2. semester: veebruari pool> juuni lõpp - KU Leuven või Jean Monnet ülikool

3. semester: septembri lõpp> jaanuari lõpp Toyohashi tehnikaülikool

4. semester: veebruari pool> juuni lõpp Magistritöö

Stipendiumid

Erasmus Munduse stipendiumid, mis katavad õppetasusid, kindlustust ning reisi- ja elamiskulude katmist, on saadaval nii EL-i välistest kui ka EL-i üliõpilastest. Stipendiumid antakse välja konkursi korras. Stipendiumi suurus sõltub teie rahvusest. Kõiki IMLEXi taotlejaid käsitatakse automaatselt Erasmus Munduse stipendiumitaotlejatena.

Vastuvõtutingimused

Magistriõpe pildinduse ja laiendatud reaalsuse valguses on suunatud üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureusekraadi:

  • Arvutiteadus
  • Infotehnoloogia
  • Elektrotehnika
  • Fotonika
  • või sellega seotud heade hinnetega valdkond, mille on välja andnud rahvusvaheliselt tunnustatud ülikool.

Taotlejatel peab olema piisav inglise keele oskus (TOEFL iBT 92, IELTS Academic 6.5, PTE 62 VÕI inglise keeles korraldatud bakalaureuse- või magistrikraad).

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti