Erasmus Mundus avaliku sektori innovatsiooni ja e-halduse ühismeister (Leuven jt)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Avalik sektor vajab interdistsiplinaarset asjatundlikkust, et IKT ja tehnoloogiliste uuenduste potentsiaal täielikult ära kasutada. Olukorras, kus IKT muutub avaliku sektori moderniseerimise ja innovatsiooni jaoks üha olulisemaks, vajab sektor ise eksperte (1), kes suudavad tõlkida tehnoloogilisi teadmisi tõhususe, tulemuslikkuse, jõudluse ja kasutajate vajadusteks, ja (2) kes on võimelised võtta uute tehnoloogiate juurutamisel arvesse avaliku sektori organisatsioonilisi, kultuurilisi, sotsiaalseid ja struktuurilisi iseärasusi.

PIONEERi eesmärk on anda õpilastele spetsialiseeritud kompetentsid avaliku sektori innovatsiooni ning IKT ja tehnoloogiliste arengute rolli kohta innovatsiooniprotsessis.

Struktuur

PIONEER on:

Ainulaadne programm Erasmus Mundus, mida toetab Euroopa Komisjoni Hariduse, Audiovisuaalvaldkonna ja Kultuuri Rakendusamet (EACEA).

Interdistsiplinaarne programm, mis ühendab avaliku halduse, avaliku halduse, infosüsteemide ja e-valitsuse valdkonna teadmised.

Kolme ülikooli ühiselt korraldatud rahvusvaheline magistriprogramm 120 EAP:

  1. KU Leuven (esimene semester): Leuvenis saab üliõpilane sissejuhatuse avaliku halduse ja avaliku halduse valdkonda, üldise juhendi infosüsteemide kasutamisel avalikus sektoris, samuti sissejuhatuse e-valitsuse tavadesse.
  2. Münsteri ülikool (teine semester): Münsteris saab üliõpilane sügavama ülevaate infosüsteemide kasutamisest asjassepuutuvates äriprotsessides, IKT projektides, uutest lähenemistest teenuste osutamisele, samuti ülevaade IKT võimalustest valitsemistavadel.
  3. Tallinna Tehnikaülikool (kolmas semester): Tallinnas omandab tudeng põhjalikke teadmisi e-valitsuse võimalike eeliste, riskide, ebaõnnestumise / edukuse tegurite, e-valitsuse rolli kohta ühiskonnas ja avaliku sektori innovatsiooni suundumustest.

Neljanda semestri jooksul kirjutavad üliõpilased magistritöö enda valitud teemal, järgides ühte kahest õpperajast: kas praktika erialaorganisatsioonis või võimalus uurimistöö tegemiseks teadusinstituudis.

Miks õppida seda programmi?

Õppige asjatundjatelt, kellel on arenenud teadmised ja professionaalsed, distsiplinaarsed teadmised avaliku halduse, avaliku halduse, infosüsteemide ja e-valitsuse kohta.

  • Osalege interaktiivsetel kursustel väikeses, rahvusvahelises rühmas. Kursustel õpetatakse erinevaid õppemeetodeid: juhtumianalüüsid, rühmatöö, klassiarutelud, külalisloengud ja õppevisiidid.
  • Ehitage nõudluse järgi pädevusi, et määratleda ja rakendada uusi meetodeid ja digitaalseid tehnikaid avaliku sektori kasuks.
  • Kombineerige metoodilised ja teaduslikud uurimistöö oskused ning kõrge mõistmine, kuidas IKT-d ja infoteadusi saab kasutada muutuva ühiskonna avaliku sektori ennetavaks uuendusteks.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti