Erasmus Mundus nanoteaduste ja nanotehnoloogia ühismeister (Leuven jt)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Nanoteaduste ja nanotehnoloogia magistri Erasmus Munduse eesmärk on valmistada teid multidistsiplinaarsete teadmiste ja oskustega ette tellimusel valmistatud materjalide ja toodete väljatöötamiseks, millel on uued täiustatud omadused - näiteks uued nanoelektroonilised komponendid, uut tüüpi nutikad ravimid ja andurid, ning liidesed elektroonika ja bioloogiliste süsteemide vahel.

Programm on tõeliselt integreeritud rahvusvahelisse teadusringkonda, millel on tugev analüütiline selgroog ja oluline rahvusvaheline teaduskeskuste võrgustik, näiteks imec Belgias, CEA-LETI Prantsusmaal ja Leibnizi tahkete osakeste materjalide uurimise instituut Saksamaal. See tugev seos hariduse ja teadusuuringute vahel tagab kaasaegse programmi tipptasemel teadusuuringute tipptasemel.

Erasmus Munduse raames pakuvad viis juhtivat Euroopa haridusasutust ühist Erasmus Munduse magistrikraadi nanoteaduste ja nanotehnoloogia alal. Partneriasutused on:

· KU Leuven , Belgia (koordinaator)

· Barcelona ülikool, Hispaania

· Chalmers, Tekniska Högskola, Rootsi

· Université Grenoble Alpes, Prantsusmaa

· Technische Universität Dresden, Saksamaa

Programmi ülevaade

Programm koosneb 6 haridusmoodulist:

  • Põhikursused tutvustavad teile nanoteaduste ja nanotehnoloogia olulisi erialasid.
  • Üldhuvikursused pakuvad teile mittetehnilisi oskusi sellistes valdkondades nagu juhtimine, majandus, keeled, kvaliteedijuhtimine, eetika, psühholoogia jne.
  • Põhikursused hõlmavad magistri peamisi erialasid: nanofüüsika, nanokeemia, nanoelektroonika ja nanobiokeemia.
  • Spetsiifilised kursused võimaldavad teil spetsialiseeruda ja süvendada oma pädevusi konkreetses valdkonnas.
  • Laiendavad kursused on kursused muudest magistriprogrammi võimalustest, mis võimaldavad teil laiendada oma tegevust väljaspool valitud eriala.
  • Magistritöö toimub tihedas ja aktiivses kontaktis multidistsiplinaarse teaduskeskkonnaga. Uurimisprojekt toimub alati teise aasta partnerülikoolis ning lõpetatakse kirjaliku lõputöö ja avaliku esitlusega.

Tugevused

  • Piiratud arvu stipendiume nii Euroopa kui ka väljaspool Euroopat asuvatele üliõpilastele rahastab Euroopa Komisjon. EMP-välistele üliõpilastele on olemas Euroopa Komisjoni rahastatavad stipendiumid. Toetuste arv ja toetuse suurus otsustatakse igal aastal. Lisaks stipendiumitele on saadaval ka piiratud arv õppetasust loobumisi.
  • Programm pakub laiapõhjalist haridust, mis hõlmab kõiki nanoteaduste ja nanotehnoloogia aspekte, ühelt poolt tugeva horisontaalse multidistsiplinaarse tuumikharidusega erinevates aluseks olevates distsipliinides ning teiselt poolt vertikaalsema spetsialiseerumisega nanoteaduse ja nanotehnoloogia konkreetsele alamvaldkonnale.
  • Erasmus Munduse magistriprogrammi korraldab ülikoolipartnerite konsortsium, mis on valitud nanoteaduste ja nanotehnoloogia valdkonnas nende hariduslike ja teadusuuringute tugevuste järgi. See tagab kvaliteetse ja konkurentsivõimelise magistriprogrammi tunnustamise kui üks parimaid nanoharidusprogramme, mis praegu maailmas saadaval on.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day.

KU Leuven will host an online open day on 1 december. For more information, please visit www.kuleuven.be/online-open-day. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti