Erasmus Munduse ühine magistrikraad arukate süsteemide integreerimisel

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Nutikad süsteemid, mis on integreeritud mikrosüsteemidest ja mikroelektroonikast, ühendavad andmetöötluse multimodaalsete andurite, aktiveerimise ja kommunikatsiooni funktsioonidega. Näideteks on autojuhtimine, kunstlikud elundid, asjade Internet (IoT) ja heaolu käevõru, mis on kõikjal ühiskonna sektorites, sealhulgas tervishoid, transport, keskkonnakaitse, energeetika ja turvalisus.

Kas soovite õppida kaheaastase ühise magistrikraadiga 3 riigis?

  • Tööstusele suunatud programm
  • Õpetab iga riigi õppeainete eksperdid
  • Ulatuslik lab ja praktiline töö (
  • Rahvusvahelised ja tööstus internatuuri võimalusi
  • Valmis tööle ja täiendav akadeemiline õpe pärast lõpetamist
  • 50% rahvusvahelistest üliõpilastest jääb Euroopasse pärast õpinguid

Intelligentsete süsteemide integreerimise rahvusvaheline magistrikraad on Euroopa magistriprogramm, mida pakuvad ühiselt kolm ülikooli: Heriot-Watt Ülikool (Suurbritannia), Kagu-Norra ülikool (Norra) ja Budapesti Tehnikaülikool (Ungari). See on ainulaadne, kaheaastane 120-ECTS magistriõppekava, mis põhineb kolme ülikooli täiendavatel teadmistel ja laboratooriumitel.

Õpilased õpivad kõiki MEMS-i ja andurite, arukate süsteemide ja IoT projekteerimise, tootmise, pakendamise ja rakenduste põhiaspekte. Neil on võimalus valida arukad biomeditsiinilised süsteemid või küberfüüsilised süsteemid. Õpilased õpivad tööstuse standardse disaini (EDA) tööriistu mikroelektroonika, MEMSi ja nende integreerimise jaoks, et luua terviklikud intelligentsed süsteemid integreeritud andurite, aktiveerimise ja signaalitöötlusfunktsioonidega. Õppekava eesmärk on anda õpilastele tööstusharuga seotud oskused

Magistriprogrammi täiendavad külalisõppejõudude ja tööstuslike kõnelejate loengud. Lisaks on ühises magistriõppes rahvusvahelised ja tööstuslikud praktikavõimalused.

Rahastamine

Tasud on 7950 eurot aastas rahvusvahelistele üliõpilastele ja 4250 eurot aastas ELi üliõpilastele, sh kindlustus ja suvekool.

Sisenemise kvalifikatsioon

Hea bakalaureusekraad elektrotehnika, elektroonika, mehhatroonika, arvutitehnoloogia, füüsika või tihedalt seotud distsipliiniga.

Edasised detailid

Rakendamiseks, üksikasjade ja abikõlblikkuse kriteeriumide saamiseks külastage veebilehte http://ssi-master.eu või võtke ühendust dr Changhai Wangiga (pgt.eps@hw.ac.uk).

Viimati uuendatud jaan 2019

Teave kooli kohta

Heriot-Watt University (HWU) provides the fundamental concepts of smart systems during the first semester, giving courses from a programme awarded the Eurotraining Quality Label. Practical work will t ... Loe edasi

Heriot-Watt University (HWU) provides the fundamental concepts of smart systems during the first semester, giving courses from a programme awarded the Eurotraining Quality Label. Practical work will take place in the cleanroom for the students to learn and practice photolithography, a fundamental process in microfabrication for manufacturing of MEMS and sensors. Other labs such as laser machining and 3D printing will be used to support the study of alternative methods for the manufacturing of smart systems. Näita vähem
Edinburgh , Kongsberg , Budapest + 2 Rohkem Vähem