Etnomusikoloogia magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Nanhua ülikooli etnomusikoloogia osakond asutati 2001. aastal. Taiwanis on see osakond seni ainus akadeemiline instituut, mis uurib ülemaailmset muusikakultuuri etnomusikoloogilises plaanis. Pakume nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe programme.

Selle osakonna eesmärk on kajastada kõiki muusikažanre liberaalselt ja globaalsest vaatenurgast. Lisaks juhendatakse õpilasi kohtlema igat inimkonda. Mitmekultuurilise õpikeskkonna loomiseks kutsub see osakond rahvusvahelisi ja kodumaiseid teadlasi sageli üles pidama loenguid ja seminare akadeemiliseks ja kultuurivahetuseks.

Kraadiprogrammide jaoks on meie eesmärk anda teoreetiline ja praktiline alus etnomusikoloogia distsipliinile, samuti võimalus arendada esinemis- ja etnograafilisi oskusi, piirkondlikke teadmisi ning globaalse muusika sügavam mõistmine. Pakume magistrikraadi etnomusikoloogia alal, performance. Kraadiõppe programm sobib neile, kes otsivad hüppelauda edasistesse teadusuuringutesse või tööhõivesse muusikaga seotud valdkondades, sealhulgas ajakirjandus, tööstus, vabaühendused ja haridus.

136780_photo-1519181245277-cffeb31da2e3.jpg

Areng

Tulevikuväljavaade

  1. Et julgustada rohkem välisüliõpilasi vahetusprogrammi vahetama.
  2. Luua Lu Bing-Chuani veebiandmebaas akadeemilise vahetuse ja pedagoogiliste materjalide jaoks.
  3. Korraldada regulaarselt rahvusvahelist, muusikalist ja akadeemilist konverentsi.
  4. Laiendada etnomusikoloogia distsipliini ja tõsta selle staatust Taiwanis.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Nanhua University is located in the middle part of Taiwan with more than 5,600 students and 468 academic staff. 99% of the faculty are Assistant Professors and beyond; 99% of the faculty hold Doctorat ... Loe edasi

Nanhua University is located in the middle part of Taiwan with more than 5,600 students and 468 academic staff. 99% of the faculty are Assistant Professors and beyond; 99% of the faculty hold Doctorate degrees. We offer more than 300 courses teaching in English and our education has an international focus, with the aim of preparing students to become global citizens who could be successful anywhere in the world. Näita vähem