Ettevõtlus ja juhtimine

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

Miks seda muidugi?

Alates maailma suurim korporatsioone traditsioonilise avaliku sektori asutused, organisatsioonid otsivad isikud, kellel on nii hoiakuid ja oskusi, et "mõelda ja tegutseda ettevõtlusvaimuga".

Tarnitakse 12-kuulise perioodi jooksul, MSc on väga praktiline, karjääri suunatud programm, mis on suunatud ülemaailmne nõudlus andekatele ettevõtjatele ja neile, kes töötavad ja juhtimisel ettevõtlikku ettevõtmisteks.

Eetose käigus, et range, tipptasemel, teoreetilisi teadmisi tuleb koos keskendudes eelkõige arendada praktilisi oskusi vaja tegeleda edukalt ettevõtlusalast tegevust.

Kuna üliõpilane, siis saad osa ühest Euroopa juhtivaid tehnoloogilisi ülikoolide ja on sügav kiindumus dünaamilise innovatsiooni ökosüsteemi läbi Ärikonkursid, külaliste loengud ja külaskäikude.

Sa õppida

On kolm erinevat komponenti astmele:

  • keskendumine täiustatud juhtimise ja juhtkonna tava, tarnitakse koos Department of Strategy & Organisatsiooni
  • mis hõlmavad peamisi ettevõtlusega seotud valdkondades nagu loovus, äri modelleerimine, finantsanalüüs ja müük
  • rakendatud projekt, kus saad töö innovatsiooni väljakutse, mis võimaldab sul panna oma õppimise praktikasse

Major projektid

Meie virtuaalne inkubaator Projekti aitavad teil rakendada vahendeid ja tehnikaid välja töötatud kogu programm tööle reaalse innovatsiooni väljakutse. Kasutades uuenduslikke virtuaalmaailmas, Jamii, töötavad osalejad maailma juhtiv Kanada klaster ökosüsteemi ja lähevad läbi lava-värava väljatöötamise mudel ja pitching oma lahendust potentsiaalsetele investoritele.

Õpilased hinnatakse selle mooduli abil oma portfelli esitatud tööd.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Autasud kraadi või ülemere samaväärne, igal erialal.

Karjäär

Valmib MSc Ettevõtlik Management & Leadership on oodata, et leida tööd erinevaid põnevaid rolle. See võib hõlmata:

  • luuakse startup
  • töötab ettevõtliku ökosüsteemi toetavat rolli (nt riigiamet)
  • võttes üle perefirma
  • töötavad suure kasvuga VKEde
  • võttes juhtrolli suurettevõtja
  • töötavad juhtiv konsultatsiooni-
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Loe edasi

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Näita vähem
Glasgow , Ateena , Zürich , Singapur , Dar es Salaam , Manama , Kuala Lumpur , Petaling Jaya , Muscat , Muscat , Dubai , Abu Dhabi , Milano , München , Pekingi , Toulouse + 15 Rohkem Vähem