Ettevõtluse Ja Teaduse Magistriõpe - Insenerijuhtimise Kontsentratsioon

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Juhtide edendamine insenerijuhtimises

Rutgersi ärijuhtimise ja teaduse magistrikraad (MBS) insenerihalduses ühendab endas kõrghariduse insenerijuhtimises professionaalselt juhendatud ettevõtte õppekavaga, mis keskendub võtmevaldkondadele, sealhulgas rahandus ja raamatupidamine, projektijuhtimine, turundus, juhtimisoskused, innovatsioon, teaduse ja tehnoloogia juhtimine , eetika ja ettevõtlus.

Engineering Management kontsentratsioon võimaldab meie õpilastel juhtida valdkondadevahelisi inseneri- ja teaduspõhiseid meeskondi, töötada välja uusi tooteid ja tehnoloogiaid, edendada uuendusi kontseptsioonilt turule ja parandada organisatsiooni infrastruktuuri.

Meie lõpetajad astuvad enesekindlalt tänapäeva inseneritööjõusse, kes pole varustatud mitte ainult innovaatiliste, tipptasemel akadeemiliste teadmistega, vaid ka ärioskustega, mis on vajalikud silma paista juhtivates rollides pidevalt arenevas ja üha enam globaliseeruvas masinatööstuses.

Kraadi valikud

Meie insenerijuhtimise kontsentratsioon on ideaalne spetsialistidele, kes soovivad oma karjääri edendada või omandada kraadiõppe tasemeõppe inseneri- ja tehniliste erialade alal.

MBS kraad (43 ainepunkti)

Õpilased peavad täitma 24 krediiti inseneri juhtimise koos 19 ainepunkti äri. Lisaks peavad õpilased osalema üritustel, et teenida kokku 12 kollokviumi ainepunkti. Igas kontsentratsioonis on loetelu kohustuslikest ja valikainetest. Õpilased saavad valida ka valikaineid muudest kontsentratsioonidest, mis sobivad nende karjääri eesmärkidega.

MBS-kraadi mittevõimalus

Üliõpilased, kes on registreerunud kraadi omandamiseta variandis, saavad minna üle kraadiõppe programmile ja lasta oma läbitud kursused arvestada lõpetamisega.

Rutgers MBS võimaldab teil keskenduda oma karjäärile ja elule

Kohandatav: valige kursused, mis sobivad teie karjääri eesmärkidega; kursusi pakutakse veebis, ülikoolilinnakus või mõlema kombinatsioonina - see teeb meist ühe rahvuse kõige paindlikuma STEM-põhise kraadi.

Paindlik: täiendage oma kraadi osalise või täistööajaga kursustega, mida pakutakse õhtuti ja nädalavahetustel. Oma ajakava alusel saate minna osalise või täistööajaga - eraldi rakendust pole vaja.

Juhtimiskursused: ümbritseva stiili kursused, mis on suunatud kogenud spetsialistidele, kes on huvitatud oma teadus- ja ärioskuste parandamisest lühikese aja jooksul.

Keskenduge ametialasele arengule: erinevalt teaduspõhistest magistriõppekavadest keskendub Rutgersi MBS teie järgmisele karjäärile suunamisele, pakkudes praktika- ja praktikavõimalusi, tegevjuhtide juhendamist, karjääriseminare ja võrgustikuüritusi.

Miks Rutgersi MBS-i kraad insenerijuhtimises?

Meie professionaalselt keskendunud õppekava koos väärtuslike kogemusliku õppimise võimaluste, tugeva tööstusalase partnerluse ja regulaarsete võrgustikuüritustega hoiab meie õpilasi tööstuse arenguga esirinnas ja võimaldab neil järjekindlalt sammu pidada kiirete tööstusharu muutustega.

Rutgersi MBS insenerihaldusprogrammis eristuvad eelkõige järgmistest eelistest:

Strateegiliselt asuv: Rutgers asub NJ / NY telekommunikatsiooni ja kõrgtehnoloogia tööstuse koridoris ning on tihedalt seotud New Jersey farmaatsia-, tervishoiu-, keemia-, biomeditsiini- ja biotehnoloogia tööstusega.

Tugev vilistlasvõrgustik: me kiitleme kindla, kaasatud ja aktiivse vilistlaste võrgustikuga, mis pakub juurdepääsetavat juhendamist ja rikkalikke võrgundusvõimalusi. Võõrustame regulaarselt üliõpilaste ja vilistlaste segajaid ning meie lõpetajad töötavad mõnes rahva juhtivas korporatsioonis.

Individuaalne karjääriplaneerimine: Meie õpilased saavad kohtuda meie juhtivtöötajate treeneritega, et uurida karjäärivõimalusi, kirjutada tõhusaid CV-sid ja valmistuda intervjuudeks. Meie üliõpilasnõustajad teevad iga õpilasega koostööd, et mõista nende konkreetseid ametialaseid eesmärke ja aidata neil seejärel õppekavareise isikupärastada.

Kogemuslikud õppimisvõimalused: Meie ettevõtlusalase teavitustegevuse kaudu jätkame laiaulatusliku tööstussidemete võrgustiku ehitamist ja selle tulemusel areneva õpirände- ja praktikaprogrammi loomist, mis annab enamusele meie osalevatest tudengitest täiskohaga töökohti.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Master of Business & Science degree is part of a national movement of Professional Science Master’s (PSM) programs that brings together master’s level study in science or engineering with “plu ... Loe edasi

The Master of Business & Science degree is part of a national movement of Professional Science Master’s (PSM) programs that brings together master’s level study in science or engineering with “plus” courses in business and policy. Rutgers is the only university in New Jersey that offers a statewide Master of Business and Science degree. Näita vähem
Piscataway alevik
Külasta kooli veebisaiti