Ettevõtluse Magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ettevõtluse magister koolitab õpilast, kas ta kavatseb luua oma projekti või on ta seda juba teinud. Kui see on teie juhtum, õpetab see teid õigusaladelt arvestama, kuidas ideed leida, rahastamist otsida ning ettevõtte toimimist ja juhtimist läbi viia.

Keskkond on 100% kogemuslik ning teid juhendavad ja juhendavad tuntud ettevõtjad, kes tutvustavad teile oma äriidee jaoks kõige huvitavamat võrgustikut.

Lisaks lõpetate huvi korral magistrikraadi oma ideega seda teha ja teie ettevõte on loodud sektori parimate spetsialistide nõuannetega.

pixel

adresseeritud

Igaüks, kellel on ettevõtlik iseloom ja kes soovib teada, kuidas ta mingil hetkel peab oma projekti üles seadma ja seeläbi riske minimeerima.

Ülikooliõpilased, aktiivsed või mitte, vabakutselised. Kõigil profiilitüüpidel on koht sellel kursusel, kui nad usuvad, et nende väljakutsetega saab hakkama.

Sellel kaptenil on võimalus saada topeltkraad ülikooli tunnustusega. Selle taotlemiseks peab üliõpilasel olema riigi territooriumil tunnustatud ülikoolikraad.

Saa eesmärgid

Kas teil on idee? Kas tunnete seda ja jõudu selle nimel võidelda? Kas olete juba võtnud, kuid kas arvate, et saaksite juhtimisel abi kasutada? Niisiis, teil on projekt. Ettevõtluse magistri peamine eesmärk on, et õpilane tunneks ettevõtte loomise, juhtimise ja inimeste juhtimise erinevaid mõõtmeid, tutvustaks loomiseks vajalikke tööriistu ja annaks teadmisi selle teostamiseks. Kursuse eesmärgid on järgmised:

  • Mõista uue ettevõtte loomise protsessi
  • Andke ettevõtjale ülevaade oma projektist
  • Mõista peamisi edutegureid
  • Koolitage osaleja juhtimise alustamiseks täielike tööriistade kasutamist
  • Koolitage ettevõtjat tema äriplaani ettevalmistamiseks
  • Paljastage õiguslik ulatus
  • Digitaalprojektide strateegiad ja toimingud (kasutatavus, turundus, sotsiaalsed võrgustikud jne)
  • Treenige ärioskuste jaoks vajalikke oskusi ja pädevusi

... ja ennekõike mõtlema nagu ettevõtja, käituma nagu ettevõtja.

nõuded

Sisseastumiseks ei ole vaja konkreetseid teadmisi kursuse teema kohta ega spetsiaalset koolitust.

Sellel kaptenil on siiski võimalus saada topeltkraad ülikooli tunnustusega. Selle taotlemiseks peab üliõpilasel olema riigi territooriumil tunnustatud ülikoolikraad.

metoodika

Programmi metoodika on SEMIPRESENTIAALNE. Spain Business School ja näost näkku kohtumiste kaudu läbib õpilane koolituse.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas esc ... Loe edasi

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas escuelas de negocios sociales si no la única. Está formada por profesionales con amplia experiencia en docencia y que desean compartir sus conocimientos aportando valor a la sociedad. Deseamos dar servicio y formación a personas con talento, sin importar edad, raza ni requisitos. Näita vähem
Madrid , Hispaania Online + 1 Rohkem Vähem