Ettevõtluse, innovatsiooni ja juhtimise magister

Üldine

Programmi kirjeldus

119612_Mesadetrabajo7.png


MHTIcon

PROGRAMMI KOHTA

Harbour.Space on ainulaadne segu õppejõudude programmist, käivituskiirendajast, riskikapitali ehitajast ja reaalsest kogemusest, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette edukate kõrgtehnoloogiliste ettevõtjate järgmise põlvkonna valmistamiseks.

Ettevõtlus-, innovatsiooni- ja juhtimisprogrammi metoodika ühendab Silicon Valley'st alguse saanud tehnoloogiaettevõtluse põhialused juhtivate tehnoloogiliste ettevõtjate ja kiirendajate, näiteks Y Combinatori ja firmade ehitajate, näiteks Rocket Interneti poolt välja töötatud protsessidega, et tehnoloogia kiiresti käivitada ja kiirendada ettevõtted. Teoreetilise praktilise kogemuse omandamiseks moodustavad õpilased meeskonnad ja töötavad nende meeskondade raames reaalsetes käivitusfirmades. Õpilased peaksid olema valmis töötama väga konkurentsivõimelises keskkonnas, mis iga päev oma oskusi ja püsivust vaidlustab. Võistkonnad sobituvad mentoritega ja parimad meeskonnad valitakse investorite jaoks ideedeks.

PROGRAMMI STRUKTUUR

See intensiivne programm on mõeldud kraadiõppuritele, kes on huvitatud tehnoloogia äri alustamisest ja säilitamisest. Programm ühendab reaalmaailma kogemused rahanduse põhialuste, inimeste juhtimise ja ettevõtluskeskkonna loomingulise mõtlemise kursustega.

PEAMISED KURSUSED

Nullist kangelaseni

Startup Team Project Management

Digital Marketing Concepts 1.0

Võimalus nimega FinTech / InsurTech

Ettevõtte kommunikatsioon, PR

Piiramatu inimene

Ettevõtjate käivitamise rahastamine

Andmetöötlus

Täiusliku SEO digitaalsete platvormide loomine

Digitaalne analüüs Google'i turundusplatvormi kasutades

Digitaalse turunduse meistriklass

Võimalus nimega FinTech / InsurTech 2.0

Skaalautuva organisatsiooni loomine

Käivitamise jutuvestmine, avalike kõnede oskused

Demo päev Bootcamp

Capstone'i projekt

Programmi juht

Kamran

alt = "Kamran Elahian
BIT-AMENA keskuse esimees UC Berkeley Haase ärikoolis / Global Innovation Advisor 500 start-upis

alt = "Kamran Elahian, seeriaettevõtja, riskikapitalist, filantroop ja" globaalne hea initsiaator "viib teid teele, kui ta jagab oma edusamme ja ebaõnnestumisi," tähistades ebaõnnestumise kunsti "ja õppides põhjalikult iTechpreneurship ™ -i kriitilised elemendid, investeeringud kõrgtehnoloogiasse ja positiivse muutuse mõjud, mis kujundavad ühiskonna tulevikku.

Kogenud ja hea mainega ettevõtja alt = "Kamran Elahian on praegu rahvusvahelise tehnoloogiapõhise riskikapitalifirma Global Catalyst Partners (GCP) esimees ja kaasasutaja, kes on UNGAIDi, ülemaailmse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia liiduga ning Areng (GAID) - Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ülemaailmne foorum, mis tegeleb põhjalikult IKT arenguga seotud valdkondadevaheliste küsimustega.

1996. aastal asutas ta koolid-online (nüüdseks humanitaarabi heategevusfirma Relief International) heategevusorganisatsiooni, mis töötab Interneti kaudu vähem kui 36 riigis. Peaaegu 3 aastakümne kõrgtehnoloogilise ettevõtjana, alt = "Kamran on asutanud 10 ettevõtet: CAE Systems (ostis Tektronix $ 75M eest) Cirrus Logic (IPO $ 150M) Momenta, NeoMagic (IPO $ 300M) PlanetWeb (omandas MTI 2009. aastal) Centillium Communications (IPO $ 700M) Actelis Networks (lairibasüsteemide ettevõte) Informatiivne, Entopia, Greenfield Networks (omandas Cisco Systems 2006. aastal).

alt = "Kamran on ka juhatuse liige Actelis Networks, Beceem Communications, iKoa ja SoundHound. Utahist. Aastal 2013, alt = "Kamran oli mentor ebamõistlik merel, tehniline kiirendaja sotsiaalsetele ettevõtjatele, mille asutasid ebamõistlik rühm, poolaasta merel ja Stanfordi Hasso Plattneri Disaini Instituut.

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain.

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain. Näita vähem