Ettevõtluse, innovatsiooni ja juhtimise magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

119612_Mesadetrabajo7.png


MHTIconHarbour.Space on ainulaadne segu õppejõudude programmist, käivituskiirendajast, riskikapitali ehitajast ja reaalsest kogemusest, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette edukate kõrgtehnoloogiliste ettevõtjate järgmise põlvkonna valmistamiseks.

Kõrgtehnoloogilise ettevõtluse magistriõpe ühendab Silicon Valleys rajatud tehnoloogiaettevõtluse põhialused protsessidega, mille on välja töötanud juhtivad tehnoloogiaettevõtjad ja kiirendid, näiteks Y Combinator ja selliste ettevõtete ehitajad nagu Rocket Internet, et tehnoloogiaettevõtteid kiiresti käivitada ja kiirendada. Teooria kõrval praktiliste kogemuste saamiseks moodustavad õpilased meeskonnad ja töötavad nendes meeskondades reaalse maailma idufirmade juures. Õpilased peaksid olema valmis töötama väga konkurentsitihedas keskkonnas, mis seaks iga päev proovile nende oskused ja visaduse. Võistkonnad sobitatakse mentoritega ja valitakse parimad meeskonnad, kes pakuvad oma ideid investoritele.

PROGRAMMI STRUKTUUR

See intensiivne programm on mõeldud kraadiõppuritele, kes on huvitatud tehnoloogia äri alustamisest ja säilitamisest. Programm ühendab reaalmaailma kogemused rahanduse põhialuste, inimeste juhtimise ja ettevõtluskeskkonna loomingulise mõtlemise kursustega.

PEAMISED KURSUSED

Nullist kangelaseni

Startup Team Project Management

Digital Marketing Concepts 1.0

Võimalus nimega FinTech / InsurTech

Korporatiivkommunikatsioon, PR ja jutuvestmine

Piiramatu inimene

Ettevõtjate käivitamise rahastamine

Andmepõhine ja meiliturundus

Täiusliku SEO digitaalsete platvormide loomine

Digitaalne analüüs Google'i turundusplatvormi kasutades

Digitaalse turunduse meistriklass

Võimalus nimega FinTech / InsurTech 2.0

Skaalautuva organisatsiooni loomine

Stardi jutustamine, avaliku esinemise ja läbirääkimise meistriklass

Demo päev Bootcamp

Capstone'i projekt

Programmi juht

Kamran Elahian
UC Berkeley Haasi ärikooli BIT-AMENA keskuse esimees / 500 idufirma globaalse innovatsiooni nõustaja

Uuenduskatalüsaatorina nõustab Kamran eri valitsusi vajalikul üleminekul fossiilkütustel põhinevalt majandusele jätkusuutlikule innovatsioonimajandusele.
Ta on ka UC Berkeley Haasi ärikooli innovatsioonimajanduse rajamise keskuse BIT-AMENA esimees; 500 idufirma globaalne innovatsioonimajandusnõustaja; Ebamõistliku Instituudi asutamismentor ja Harbour.Space University asutajaliikme nõunik.
Globaalse kõrgtehnoloogiaettevõtjana asutas ta kümme ettevõtet, neist kolm ebaõnnestusid (nt Momenta), neist kuus tootis turu ülempiiri üle 8B dollari (nt Cirrus Logic). RV-na asutas Kamran Global Catalyst Partnersi investeeringuid USA-s, Jaapanis, Hiinas, Indias, Iisraelis ja Singapuris.

Don Ritzen
Kaasasutaja ja äridirektor, Rockstart

Ligi 10-aastase kogemusega kirglik ja tulemustele orienteeritud ettevõtlusjuht. Ta on saavutanud kogemusi digitaalse tootearenduse, uute ettevõtete ja ärimudelite käivitamise, üldise juhtimise, lean startupi ja globaalse strateegia valdkonnas, keskendudes tehnoloogia, inimeste ristumiskohale ja õhutamisele.
Don on koos suurepärase meeskonnaga asutanud ettevõtte nimega Rockstart, kus nad lõid, käivitasid ja haldavad ettevõtjatele mõeldud rahvusvahelisi programme veebi ja mobiili, nutika energia, digitaalse tervise ja tehisintellekti valdkonnas nii Hollandis kui ka LATAMis. Ta sõelus üle 5000 startup-i koha ja valis koos IC-ga parimad 150 alustavat ettevõtjat, kes sisenevad ühte meie programmi. Don alustas ka Rockstarti korporatiivpraktikaga, kus ta käivitas eritellimusel valmistatud programmid ja võistlused sellistele ettevõtetele nagu Philips, Sony ja Shell.

Lisateavet leiate meie kõrgtehnoloogia ettevõtlusprogrammist .

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain and Bangkok, Thai ... Loe edasi

Harbour.Space is an innovative private university that combines technology and design, taught by industry leaders from around the world. The university is located in Barcelona, Spain and Bangkok, Thailand. Näita vähem