Ettevõtluse ja innovatsiooni magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Ettevõtlus on muutunud üha populaarsemaks tegevuseks, mida saab tõestada erinevates majandussektorites ja ühiskonnas. Kõige sagedamini on ettevõtluskäitumist seotud uute ettevõtete loomisega, kus risk, omandiõigus ja juhtimine on kombineeritud, et kasutada uusi turu- või tehnoloogilisi võimalusi. Kuid selliseid tegevusi saab vaadelda ka ettevõtete, sotsiaalsete, avalike, ühiskondlike, kogukondade ja väikeettevõtete kontekstides, et kajastada organisatsioonilisi jõupingutusi, et säilitada konkurentsieelis, unikaalsus ja uudsus. See on osaliselt tingitud sellest, et kahekümne esimese sajandi iseloomustab kiiresti liikuv, konkurentsivõimeline ja globaalne majandus. Konkurentsieelise säilitamine nõuab, et üksikisikud, ettevõtted ja riigid suudaksid ennustada ja stimuleerida (mitte lihtsalt hallata) muutusi.

Ettevõtlus tähendab ebamäärasuste ja ettenägematute olukordade ärakasutamist. Veelgi olulisem on see, et ettevõtlus seisneb selles, et tekib pinge praeguse "mis on" ja "mis peaks tulevikus" olema - ja seejärel muuta see pinge ettevõtlikuks probleemiks, mis suudab pinget lahendada. Selline protsess nõuab erinevates valdkondades kontseptsioone ja teadmisi ning nende mõistete integreerimist igapäevase äritegevuse oskusteabe ja praktiliste kogemustega.

Programmi eesmärk on saavutada see integratsioon, teooria ja oskusteabe optimaalne tasakaalustamine.

97923_MaisonDesEtudiants_SophieMargue.jpg

Meie õppekava kohta

Ettevõtluse magister

Magistriprogrammid, mis on akrediteeritud rahvusvaheliselt tunnustatud kõrghariduse kvaliteedi ja kvaliteedi tagamise agentuuri FIBAA poolt 2015. aasta novembris viieks aastaks.

Kättetoimetamise viis

See on osalusdemokraatia ja interaktiivne. Kõigis kursustes on tasakaal teooria ja praktika vahel (kasutatakse ettevõtete juhtumeid, ettevõtete omanike ja ettevõtjate vahelised kõnelused, inkubaatorid, kaubanduskoda või ettevõtted). Mõne kursuse puhul kaasame praktikud kohalikust äriringkonnast.

Teisel aastal arutatakse organisatoorse tegevuse üle (ja näiteks ühiskonna ettevõtluse ja innovatsiooni rolli laiemas majanduses) mõttekam ja teoreetilisem arutelu. See tähendab, et õpilased on nende protsesside üle kriitiliselt mõelnud, selle asemel et võtta neid enesestmõistetavaks kui aktsepteeritud mõtteviise või korraldust.

97925_Students2.jpg

Uuring välismaal valik

Kolmandal semestril on õpilastel võimalus õppida välismaal, mille käigus nad saavad võtta asjakohaseid kursusi partnerinstitutsioonides erinevates rahvusvahelistes keskkondades (NB: konkreetsed partnerid on veel välja töötatud).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European in ... Loe edasi

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European institutions, Luxembourg’s leading international financial centre and its vibrant business community. Institutional and private sector partnerships, sponsored Chairs and a growing network of international partner universities make the FDEF a vibrant academic hub at the heart of Europe. Näita vähem
Luksemburgi linn