Ettevõtluse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Liituge innovatiivse programmiga, mis pakub akadeemilist kvaliteeti koos WHU ainulaadse ettevõtlusvõrguga

WHU on alati püüdnud luua loovat ja innovaatilist keskkonda, mis inspireerib õpilasi ettevõtliku mõtteviisi arendamisel. Ettevõtte ökosüsteemis on palju olulisi organisatsiooni tüüpe, nagu inkubaatorid, kiirendid, inglite võrgustikud, riskikapitalifondid ning loomulikult on WHU vilistlased välja töötanud või mõjutanud palju tuntud alustavaid ettevõtteid. Seega oli WHU suur osa Berliini üheks silmapaistvamaks ettevõtluskeskuseks.

Miks Master of Business in WHU ?

 • Saksamaa 1. magistriprogramm ettevõtluses.
 • Kõrge akadeemiline kvaliteet koos WHU ainulaadse ettevõtlusvõrguga.
 • Palju töövõimalusi alustavatel ettevõtetel, uuenduslikel ettevõtetel ja investeerimisfondidel

Programmi kohta

 • Pakume ettevõtluses kõige uuemaid tööriistu ja meetodeid.
 • Vallendar, Düsseldorfi ja Berliini, Euroopa # 1 ettevõtluskeskuse pakutavad kursused.
 • Koodide ja tarkvaraarenduse sertifitseerimise lubamine.

Õppekava

Master in Entrepreneurship Programm on järjestikune äriteaduse programm, mis sobib taotlejatele, kellel on äriline akadeemiline kraad, kellel on või on huvitatud ettevõtluskogemuse omandamisest.

Uue 17- või 21-kuulise õppeprogrammiga vastab WHU kasvavale nõudlusele alustajate ja ärimaailma spetsialistide jaoks. Programm ei meelita mitte ainult tulevastele asutajatele, vaid ka ettevõtliku mõtlemisele inimestele, kes soovivad töötada uuenduslikel ettevõtetel ja organisatsioonidel pärast nende lõpetamist. See pakub laialdast ülevaadet sellistest kesksetest teemadest nagu uue ettevõtmise loomine, ettevõtlusalane ettevõtlus, ettevõtluse rahastamine, innovatsioon, tootearendus ja tehnoloogiad, samuti perefirma ja sotsiaalne ettevõtlus.

Uuringud algavad 1. septembril 2019 kahe semestriga WHU ülikoolilinnakul Vallendaris, kuhu kuuluvad kuus põhi moodulit (iga 5 ECTS) ja seitse valikaineid (kokku 35 ECTS).

Üliõpilasel, kellel on 210 ECTS bakalaureusekraad, on võimalus ühineda 90 krediidiprotsessiga, kuhu kuulub ühe nädala pikkune rahvusvaheline Capstone'i moodul ühele ärimaa metropolile Ameerikas, Aasias või Euroopas. See koosneb valitud teemade kohandatud loengutest ja ettevõtte külastustest. Seejärel omandavad õpilased vähemalt 4 nädalat enne magistritöö alustamist internatuuri. Õpilased, kellel on bakalaureusekraad 210 ECTS või rohkem krediiti, saavad samuti liituda 180 ECTS-i krediidilintiga.

120 krediitkaardil osalevad üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad vähemalt 180 ECTS-i. Pärast Vallendari kahe semestri õpinguid lõpevad üliõpilased vähemalt 6 nädala jooksul internatuuri ja seejärel lõpetavad oma magistritöö välismaal õppimiseks.

Lisaks tavapärasele praktikale pakub WHU nüüd selle magistriprogrammi alustamist : meeskonnad saavad hakkama hakata ja neid korraldavad tuntud inkubaatorid, kiirendid ja ettevõtted WHU võrgustikust.

 • Sissejuhatus ettevõtlusse.

Põhimoodulid

Õpilased võtavad järgmised viie põhinäitaja (35 ECTS):

 • Ettevõtte ettevõtlus
 • Sprint2Berlin
 • Raamatupidamine ja finantsanalüüs
 • Tööstusorganisatsioon
 • Täiustatud ettevõtlik turundus

Valikained

Pärast kohustuslike põhi moodulite vastuvõtmist valivad õpilased 7 valikuvõimalust. Vähemalt neli valikaineid tuleb valida järgmiste moodulite hulgast:

 • Riskikapitalifondid
 • Planeerides ja püüdes oma venture
 • Infotehnoloogia, kodeerimise ja arendaja haldamine
 • E-kaubanduse operatsioonide juhtimine
 • Ettevõtlik müük ja klienditeenindus
 • Sotsiaalne ettevõtlus
 • Väärtus põlvkondades pereettevõtetes

Kuni kolme valikaineid saab valida kogu valikained Master of Management ja Master in Finance.

Eriomadused

Ettevõttejuhtimise magistriprogramm on spetsiaalselt kavandatud tulevaste ettevõtjate vajaduste rahuldamiseks. Seega lisaks optimaalsele kursuste portfellile oleme lisanud mitmeid erifunktsioone, mis aitavad teil oma äriideid kiirendada.

Ettevõtluse põhimootused

Õppimise algusest peale on teil kursused, mis hõlmavad kõige olulisemaid ettevõtlusoskusi. Ettevõtte perspektiivis kogete ettevõtlust käivitumisprotsessist, võttes arvesse ka turgu ja investoreid. Lisaks toimub kursused Berliinis ja Düsseldorfis. Nii võite ka kohe ühendust võtta WHU ettevõtlusvõrgustikuga ja ökosüsteemiga.

 • Startup perspektiiv - esimesed 100 päeva käivitamisel
 • Ettevõtte perspektiivid - ettevõtete ettevõtlus
 • Täiustatud turundus ja rahandus ettevõtjatele

Koostöö kodakondsusega

Selle programmi kavandamisel rääkisime paljudest ettevõtjatest ja juhtidest, et saada tagasisidet turult oskuste kohta, mida tulevastel ettevõtjatel on vaja. Üks teema, mida alati mainiti, oli tarkvara arendamine või kodeerimine. Sellepärast pakume teemale ühe valikaine kursuse, kuid sellel on ka eriline omadus: koostöö kodakondsusega, juhtiv platvorm kogu maailmas kodeerimiseks. Lisaks tavapärastele loengutele WHU on teil võimalus Codecademy kursustel osaleda. Sellega saate valida paljude programmeerimiskeelte ja IT-oskuste vahel, mis sobivad teie konkreetsete vajadustega.

Praktika: Võimalus kasutada WHU käivitusvõrku!

Me tahame, et te tõeliselt oma äriideed ehitaksite. Sel põhjusel oleme loonud veel ühe suurepärase omaduse: internatuuri kui käivitusmeeskonna! Teie tavapärase internatuuri perioodil (mai-juuli) on teil võimalus oma äriideele töötada: kuna see on kõrge kvaliteediga ja vastab meie programmi ettevõtte või investoripartneri teemadele ja nõuetele, siis WHU käivitusmeeskonnad saada ainulaadne kogemus, et töötada partneri raames ja õppida selles keskkonnas. See võib isegi olla teie esimene investeering!

 • Kurss: käivitamise perspektiiv november-detsember
 • Rakendus: partnerluse, äriidee ja meeskonna ja kvaliteedi kokkuvõte detsember-jaanuar
 • Õpilased töötavad oma projekti ajal internatuuri. Mai-juuli
 • Õppurid töötavad oma projekti raames edasi väitekirja raames. Sügis / kevadine tähtaeg

Demo päev

Programmi lõpus saavad üliõpilased Saksa ja rahvusvaheliste investorite jaoks Berliinis lõpliku demo päeva oma ideed ja ärimudelid esitada.

Välismaal õppima

Rahvusvaheline kogemus on WHU integreeritud juhtimiskoolituse oluline element, sest õpilased saavad kasu paljudest õpetamismeetoditest, kultuuridest ja kommetest. Magistriõpe programmid pakuvad mitmeid rahvusvahelisi võimalusi, sealhulgas meie välismaal õppimise programm 120 krediidi rada, kus õpilased on registreeritud Master või MBA programmi valitud partner ülikoolis.

Meie üliõpilasel on juurdepääs igale maailma kontinendile asuvas 199 partnerülikoolis ainulaadse koostöövõrgustikuga.

Nõuandev kogu

WHU oleme teadlikud ettevõtlike ökosüsteemide kasvavast tähtsusest. Ettevõtte asutamine või innovatsiooni väljaarendamine ei ole enam üksinda tegutseva ettevõtja tegevus, vaid sageli pigem paljud osalevate osalejate liigid.

Saksa ja ka ülemaailmne ettevõtlusökosüsteem koosneb kolmest olulisemast osalejast: 1) alustajad ja asutajad, 2) inkubaatorid, kiirendid ja investorid ning 3) ettevõtted.

Asukoht

Selle programmi jaoks oleme kokku pannud unikaalsete kohtade komplekti, mis toovad kasu teie ettevõtlusarengule ja karjäärile:

Homebase Vallendar

Vallendar, meie bakalaureuse- ja magistriprogrammide kodu, paikneb mugavalt Kölni ja Frankfurti vahel. Teile tähendab see juurdepääsu paljudele kõnelejatele, tegevustele, konverentsidele ja suhtlemisele - kõik see ühendab ainulaadse WHU vaimu.

Õppimise ajal saate kasu mitte ainult akadeemilisest sisust, vaid ka lugematust väliskõrgkoolitustest ja põnevatest üritustest, mis toimuvad kogu aasta jooksul meie unikaalse ja võluvas ülikoolilinnakus. WHU vilistlased ütlevad sageli meile, et see intiimne atmosfäär ülikoolilinnakus viis tihedaid sidemeid ja elukestvaid sõpru.

Berliin

Programmi üksikmoodulid pakutakse Berliinis, Euroopa No 1 ettevõtluskeskuses. Siin on teil võimalus tutvuda paljude meie partnerite ja vilistlaste ulatusliku võrgustiku liikmetega. Need hõlmavad selliseid ettevõtteid nagu Rocket Internet, Project A, Axel Springer Plug and Play, Zalando, Audibene, Kitschenstories, Cherryventures ja palju muud. Teie kursused annavad teile õiguse, kus tegevus on: asub Berliinis asuvates alustavas ettevõtetes ja ettevõtetes, mis viib teid otsesesse kontakti paljude suurte ettevõtete ja investoritega.

Düsseldorf

Saksa ettevõtete ettevõtluspiirkond on tõusuteel. Selles osas õitseb üks piirkond Kölni ja Düsseldorfi piirkonda. Suhteliselt väikeses geograafilises kauguses leidub enamik Saksamaa suurimaid ettevõtteid. Düsseldorfis asuvas teises ülikoolilinnas korraldame meie ettevõtte ettevõtluse mooduli. Töötades tegelike äriprobleemidega, on teil võimalus pakkuda uuenduslikke lahendusi tippfirmadele piirkonnas - suurepärane võimalus tulevastele ettevõtjatele ja innovaatilistele juhtidele!

Rahvusvaheline

Lühidalt: WHU on üle kogu maailma partner ülikoolid ja partnerettevõtted. Kui otsite rahvusvahelist kogemust ja soovite oma ärieesmärki laiendada, on WHU õige koht peaaegu 200 partnerülikooliga maailmas.

Stipendiumid on saadaval

Ettevõtluse magistriprogramm pakub üliõpilastele mitmeid rahastamisvõimalusi, et tagada kõigile, kes on õpitulemuste saamisel õnnestunud, õppida WHU .

 • Praxi mitmekesisuse stipendium

Praxis - WHU Alumni Ühing on käivitanud In Praxi mitmekesisuse stipendiumi. Selle eesmärk on aidata välismaal kvalifitseeritud noortele noortele abi, pakkudes neile rahalist abi ja vaimset tuge. Siinkohal saab stipendiume pakkuda üliõpilastele, kes ei suuda oma õpinguid ise rahastada.

Praxis on veendunud, et mitmekesine üliõpilane - koos rangete valikukriteeriumidega - on kogu WHU kogukonna jaoks väärtuslik vara. Lisateavet leiate PDF-dokumendist Praxi mitmekesisuse stipendiumis.

 • Praxis Naised Business Scholarship
  The In Praxi Naised Business Scholarship on veel Stipendium, mida pakub WHU - Otto Beisheimi juhtimiskooli In Praxi Alumni Assotsiatsioon. Selle eesmärk on aidata eriti kvalifitseeritud naistel osaleda WHU rahalise toetusega ja üldiselt julgustatakse suuremat osa naissoost taotlejaid WHU . Stipendiumi summa vastab In Praxi mitmekesisuse stipendiumi summale. Lisateavet leiate PDF-dokumendist Praxi Naised Business Scholarship.
 • Campus Finance for stipendium

Koostöös ülikooliga Campus for Finance eV, üks WHU – Otto Beisheim School of Management üliõpilasliidudest, me oleme uhked, et pakume ülikooli rahandusministeeriumi rahandusalase stipendiumi saamiseks. See on ainulaadne võimalus ülikoolilinnakunstnikele - WHU uusaasta konverentsile või WHU erakapitali konverentsile, kes on huvitatud ka WHU programmi Master of Finance (MiF) õppimisest.

Rahvuslik ülikool rahandusministeeriumi stipendiumiks pakutakse WHU ülikoolilinnakule - WHU uusaasta konverentsile või WHU erakapitali konverentsile. See hõlmab rahalisi väärtusi, mis on võrdne ühe semestri õppemaksuga Master in Finance (MiF) programmis. WHU uue aasta konverentsi või WHU erakapitali konverentsi osalised võivad taotleda rahalise ülikooli rahandusministeeriumi stipendiumi kuni 13. maiks 2019. Meie magistriprogrammide taotlemiseks palume esitada oma avaldus veebipõhise portaali kaudu.

Peale selle saavad WHU uue aasta konverentsi või WHU erakapitali konverentsi osalejad, kes saavad WHU põhiprogrammide taotlemisel taotlusele maksuvabastust.

 • Vähendatud õppemaks

Õpilastel on võimalus õppemaksu vähendada. Stipendiumide arv määratakse igal aastal. Vähendamine moodustab ühe semestri õppemaksu. Õppemaksu vähendamise taotlemiseks palun täitke vorm Antrag Teilerlass ja saatke see üliõpilasbüroole 1. augustil 2019. Lisaks peate esitama oma BAföG-avalduse *.

Kõikidel ELi kodanikel on õigus saada BAföG kaudu finantsabi. Palun esitage oma BAföG-avaldus hiljemalt teie immatkuleerimise kuupäeval vastutava BAföG büroos (Amt für Auszubildenendförderung der Universität Koblenz).

Vähendatud õppemaksu taotlemine ei oma mingit mõju valiku- või vastuvõtuprotsessile.

* Pange tähele, et kogu BAföG taotluse esitamise kord on saadaval ainult saksa keeles.

 • Deutschlandstipendium
  National stipendiumiprogrammi Deutschlandstipendium raames annab WHU igale sügissemestrile iga-aastaseid stipendiume üliõpilastele, kes on eriti andekad, kogenud ja pühendunud ning kes eristavad end silmapaistva sotsiaalse ja ühiskondliku pühendumise kaudu. Stipendiume rahastavad föderaalne haridusministeerium võrdse osakaaluga
 • Edasised stipendiumid

WHU tulemusena on WHU õpilastel head stipendiumiprogrammi vastuvõtmise võimalused. Ligi 20 protsenti WHU üliõpilastest rahastatakse toetuse või annetusega (BSc ja MSc-programmid). Seitse protsenti on Saksa riikliku akadeemilise assotsiatsiooni (Studienstiftung des Deutschen Volkes) stipendiumi saajad.

  • Bristish Counsel - IELTS auhind
  • Cusanuswerk, Bischöfliche Studienförderung
  • DAAD
  • Daniela und Jürgen Westphal Stiftung
  • Deutsche Telekom Stiftung
  • Evangelisches Studienwerk eV
  • Friedrich Ebert Stiftung
  • Friedrich-Naumann-Stiftung
  • Haniel Stiftung
  • Hanns-Seidel-Stiftung
  • Hans-Boeckler-Stiftung
  • Heinrich-Böll-Stiftung
  • Konrad-Adenauer-Stiftung
  • Schmalenbachi stipendium
  • Stiftung der Deutschen Wirtschaft
  • Thyssen Krupp Studienförderung

WHU Brain Capital GmbH

Aastal 2006 on Brain Capital välja töötanud uue ja uuendusliku rahastamisprogrammi: generatsiooni leping. Selle rahastamise taotlemiseks võivad taotleda üliõpilasi, kes on saanud sisseastumiseks ühe WHU magistriprogrammi ja kes vajavad rahalist toetust või soovivad rahastada oma kraadiõppimist ise. Generatsioonileping võimaldab õpilastel keskenduda oma õpingutele, muretsemata finantsaspektide üle. Tagasimaksed sõltuvad brutosissetulekust pärast seda, kui õpilased alustavad oma tööelu; on tagasimakse miinimum ja maksimaalne summa. Seetõttu on lõplikud õppemaksud proportsionaalsed töökohtade saavutustega. Põlvkondade lepingus osalemine on saadaval ka kolmandate riikide kvalifitseeritud MSc üliõpilastele. Lisateavet leiate WHU Brain Capital Flyerist.

Laenud

WHU pakub madala intressiga laenupakkumist Sparkasse Koblenziga, mis on saadaval Saksa keelt kõnelevate WHU õpilaste jaoks, kellel ei ole spetsiaalseid tagatisnõudeid. Uuringukokkulepe on piisav panga turvalisuse tagamiseks. See laen on saadaval ka Saksa keelt kõnelevate rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks, kes saavad Saksamaalt laenugarantiid anda.

Deutsche Bildung AG

Deutsche Bildung AG pakub paindlikku rahalist toetust nii Saksa kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele koos veebipõhise platvormiga WissenPlus. Lisateavet leiate Deutsche Bildungi veebisaidilt.

Muud stipendiumiportaalid

 • www.scholarshipportal.eu
 • www.diversityabroad.com
 • www.mystipendium.de
 • www.stipendien-datenbank.de
 • www.stipendienlotse.de
 • www.zeit.de/stipendienfuehrer
 • www.studienstiftungen.org
 • Saksa sihtasutuste ühendus
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

WHU – Otto Beisheim School of Management pursues excellence in everything it does. This philosophy is underscored by our claim “Excellence in Management Education.” We achieve our goal of excellence t ... Loe edasi

WHU – Otto Beisheim School of Management pursues excellence in everything it does. This philosophy is underscored by our claim “Excellence in Management Education.” We achieve our goal of excellence through the motivation and dedication of WHU students and staff (Passion), their call for social responsibility (People) and the faithfulness to the principle that results count (Performance) Näita vähem
Vallender , Düsseldorf + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited