Ettevõtluse magister

Üldine

Saadaval 10 asukohta

Programmi kirjeldus

Eesmärgid

Programmi eesmärk on kasu üksikisikutele, organisatsioonidele ja kogu Aafrika ühiskonnale. Ettevõtlikku tegevust edendatakse kogu maailmas. Igas ühiskonnas ei saa uue ettevõtte vajadust ületada. Olemasolevad organisatsioonid nõuavad ka loomingulisi ideesid ja uuendusi, mis aitaksid neid ära kasutada ja arendada uusi ärilisi lähenemisviise, samuti laiendada, mitmekesistada ja parandada konkurentsivõimet. Kõik need on karjäärivõimalused õpilastele selles programmis.

Programmi struktuur

Programm on struktureeritud nii, et kombineerida kohapealseid õpitöid väljaspool kohapealseid tegevusi. Intensiivse kohapealse õpetamise eelneb ettevalmistav lugemine ja sellega seotud harjutused koolile esitamiseks. Samuti on järgnev istungjärgu järeltegevus, mis hõlmab selliseid tegevusi nagu probleemide lahendamine, väliuuringute aluseks olevad paberkirjed ja iseseisev lugemine.

Koos intensiivse ja motiveeriva õppekavaga saavad üliõpilased ise ettevõtlusprojekti läbida (30 ainepunkti). Projektid esitatakse pankurite ja / või mikrokrediidiga tegelevatele asutustele, kus on võimalik tagada laenude / rahastamise teostatavus teostatavate ja usaldusväärsete projektide jaoks. Kõrgkvalifitseeritud õppejõud ja kogenud ärijuhid aitavad õpilastel oma äriprojekte arendada.

Programm koosneb järgmistest üheksa ulatuslikust moodulist ja ettevõtlusprojektist:

 1. Ettevõtlik protsess ja võimaluste äratundmine
 2. Ettevõtlik turundus
 3. Teostatavuse analüüs
 4. Ettevõtlik rahastamine ja ressursside hankimine
 5. Uue äritegevuse kasvu juhtimine
 6. Juhtimine ja organisatsiooniline muutus
 7. Uurimismeetodid
 8. Statistiline analüüs.
 9. Ettevõtlik projekt

Programmi pakutakse osalise tööajaga. Õpilased on kohapealsetest istungitest kohapeal kolm kuni neli nädalat pärast iga kolme kuu tagant kokku üheksateistkümne klassiruumi nädalat. Seejärel teevad nad oma ettevõtlusalaseid projekte viis kuni kuus kuud nende valitud kohtades.

Õpitulemused

Selle programmi lõpetanute hulgas peaks olema võimalus luua uusi ettevõtteid, uurida uusi ärivõimalusi ja mõelda olemasolevatele organisatsioonidele. Konkreetsemalt peaksid õpilased olema võimelised arendama ärivõimalusi elujõulisteks ja edukateks uuteks ettevõteteks; uurida ja teisendada teavet teostatavaks äriettepanekuks; juhtida ja säilitada äsja asutatud äritegevust. Lisaks peaksid juba loodud ettevõtjad oskama oma organisatsioonide jaoks uusi ärivõimalusi aru saada; tuvastada ja hinnata mitmesuguseid innovatsioonistrateegiaid oma organisatsioonide väärtuste loomisel; tegeleda keerulise ärikeskkonnaga viisil, mis tugevdab organisatsioonilist konkurentsivõimet.

Sissepääsu kriteeriumid

Magistriõpe vastuvõtmise tingimused ettevõtluses on järgmised:

 • Bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolist või samaväärne
 • Rahvusvaheliselt tunnustatud täielik kutsekvalifikatsioon
 • Nii kõneldava kui kirjaliku inglise keele oskus

Taotlemise kord

Kandidaadid peavad esitama taotlusvormi järgmisega:

 • Diplomi või kutsetunnistuse kinnitatud koopia
 • Ametliku ärakirja koopia
 • Praegune elulookirjeldus
 • Vähemalt üks soovituskiri isikult, kes oskab hinnata kandidaadi võimet
 • Mitte tagastatav töötlemislõiv 30 USA dollarit
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. Näita vähem
Arusha , Nairobi , Dar es Salaam , Lusaka , Kampala , Windhoek , Mbabane , Harare , Maputo , Lilongwe + 9 Rohkem Vähem