Ettevõtluse, riskikapitali ja erakapitali magistrikraad

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Entrepreneurship

See magistrikraad pakub teile teadmisi ja kogemusi, mida vajate ettevõtluse edendamiseks, pöörates erilist tähelepanu rahastamisele kui põhiteemale. Praeguses makromajanduslikus kontekstis, võttes arvesse olemasoleva krediidi puudumist, saavad riskikapitalitööstused ja erakapitali investeerimisfondid üha rohkem ettevõtete rahastamisvõimaluseks.

Barcelona on silmapaistvam, kuna tal on palju eraisikutele spetsialiseerunud üksusi ja ettevõtete finantseerimist, mis toetab ja rahastab uute ettevõtete arengut.

Mõnedes ringkondades on Barcelona praegu sama, mis üheaegselt esitati Ameerika Ühendriikides Silicon Valley'ile.

Meie UIC Barcelona eesmärk on edendada ettevõtlusvaimu ja meie ühiskonnas asuvate ettevõtete loomist ning sellepärast pakume teile selles valdkonnas parimat haridust.

Eesmärgid

 • Operatsiooniteenuste valdkonnas riskide tuvastamine ja kvantifitseerimine ettevõtte positsiooni analüüsi ja kõige olulisemate tegurite kindlakstegemise kaudu.
 • Parandage oma haridust ja suunake oma karjääri ettevõtte finantseerimise valdkonnas, suurendades seeläbi oma tööalast konkurentsivõimet ja töövõimalusi selles sektoris.
 • Oskuste ja võimete arendamine, et saada positsioon erakapitali investeeringute sektoris või rahvusvahelistele turgudele avatud ettevõtetele.
 • Riskikapitali investeerimistsükli juhtimise, samuti finantsmudeli koostamisega seotud spetsiifiliste meetodite ja tüpoloogiate haldamine.
 • Juhtida teid uue ettevõtte loomise suunas või suurendada ettevõtte ettevõtlusvõimet, otsides uusi ärimudeleid.

Kes on suunatud

See magistrikraad on teie jaoks, kui:

 • Olete hiljuti lõpetanud bakalaureusekraadi ärijuhtimise ja juhtimise või inseneri erialal.
 • Olete nooremprofessionaal.
 • Tahaksite, et teie karjäär liiguks uue ettevõtte loomise, konkreetse ettevõtte siseselt uue kontseptsiooni või ärivaldkonna väljatöötamise suunas.
 • Kui soovite spetsialiseeruda riskikapitalile, erakapitalile, tehinguteenustele või ettevõtete finantseerimisele.

Ametialased võimalused

 • Riskikapital ja erakapitalifondid
 • Tehinguteeninduse osakonnad ja ettevõtete finantspositsioonid audiitorühingutes ja finantsnõustamisfirmades.
 • Investeerimispankade riskikapitali ja erakapitali osakonnad.
 • Töökohad strateegilistes nõustamis- ja finantsettevõtetes.

Akadeemiline akrediteerimine

Ettevõtluse, riskikapitali ja erakapitali magistrikraad

Õppekava

Esimene semester

Riskikapital - ettevõtlusfinantseerimine

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Francesc Prior Sanz

See kursus koolitab ettevõtjaid varajases staadiumis investeerimismaastikku õpetades neid koostama investoritele finantsaruandeid, valima riskikapitaliettevõtte struktuuri, mõistma varajases staadiumis olevate ettevõtete peamisi kapitaliallikaid, määrama kindlaks rahastamisprotsessi etapid, rakendama protsessi kapitali kaasamine, käibevõimaluste haldamine ja äriettevõtte koristamise protsessi mõistmine.

Ettevõtlus, strateegia ja ärimudelid

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Montgomery Davis

See kursus tutvustab ettevõtluse ja sellega seotud teooriate kontseptsiooni ning määratleb ärimudeleid ja strateegiat. Kursus hõlmab ka ärimudeli mustreid ja toiminguid ning teabehalduse ja ärimudelite kujundamise rolli. Lõppeesmärk on aidata õpilastel luua oma äriplaan.

Tehnoloogia, innovatsioon ja juhtimine

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Carlos Cosials

Selle kursuse eesmärk on õpetada õpilastele, kuidas juhtida tehnoloogiapõhises ettevõttes innovatsiooniprotsessi, et parandada uute toodete turule toomist. Ettevõtlusprotsessi õnnestumiseks õpivad selle kursuse raames õpilased, kuidas korraldada projekti arendusmeeskondi, et saavutada üldine arusaam infosüsteemide haldamisest.

Erakapital - täiustatud ettevõtete finantseerimine

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Fernando García (KPMG)

See kursus hõlmab erakapitali investeeringuid ja selle tehinguid. See tutvustab peamisi mudeleid, tehnikaid ja tegevusi, mida erakapitaliinvestorid rakendavad; erakapitali ja riskikapitali erinevus; kes on erakapitali investorid; erakapitali peamised sissetuleku soodustajad; erakapitali investeeringuteks kasutatavad institutsionaalsed vahendid; erakapitali investeerimisfondide haldamine; hindamismeetodid ja nende rakendamine erakapitali investeeringute tegemisel.

Portfoolio haldus

3 EAP (valikuline)

Professor: Juan Antonio Astorga

See kursus õpetab üliõpilastele mitmekesistamise kontseptuaalset raamistikku ja portfelli riskijuhtimist, rakendades tuletisinstrumente finantsotsuste riskide haldamiseks. Õpilased näevad portfelli riskijuhtimise võimaluste, futuuride, forwardide ja vahetuslepingute kasutamise eeliseid ning omandavad praktilisi kogemusi hüpoteetiliste varade portfelli haldamiseks, mis hõlmab riskikapitali / erakapitali investeeringuid.

Sotsiaalne ettevõtlus

3 EAP (valikuline)

Professor: Andrea Balletbò Roldán

See kursus tutvustab sotsiaalmajanduse, sotsiaalse ettevõtluse ja sotsiaalse ettevõtluse mõisteid ning erinevusi sotsiaalse ettevõtte, tavaettevõtluse, vabaühenduste ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse vahel. Eriti olulised on mittetulundusühingu, sotsiaalse innovatsiooni ja sotsiaalse ettevõtluse ökosüsteemis osalejate mõisted. Lõppeesmärk on aidata õpilastel luua sotsiaalse äriidee ja muuta see sotsiaalse ettevõtluse mudeliks.

Turundus

3 EAP (valikuline)

Professor Josep M. Rius

Õpilased saavad õppida uute kontseptsioonide turustamise peamised kontseptsioonid, näiteks ettevõtte jaoks kehtiva viiteraamistiku. Õpilasi õpetatakse turundusküsimusi süstemaatiliselt ja metodoloogiliselt käsitlema ning koguma ettevõtte jaoks asjakohast teavet nii sise- kui ka välistest allikatest (turu-uuringud). Lõppeesmärk on õpetada õpilastele, kuidas turunduskava ette valmistada ja rakendada.

Riskikapital, erakapitali seadus ja maksustamine

3 EAP (valikuline)

Professor: Xavier Xivillé (Cuatrecasas) ja Jeff Turner (Iona College)

See kursus hõlmab kõiki peamisi õiguslikke ja maksuküsimusi, mis on seotud VC / PE tehingutega, sealhulgas erakapitali investeerimisfondide ja riskikapitali reguleerivad raamistikud; erakapitali investeerimisfondid ja riskikapitali tehingud; nõuetekohane hoolsus; omakapitaliinstrumentide struktuur; omandamised; võõrandatud väljaminekud ja maksustamine väljumisstrateegiate puhul.

Eraõiguslike investorite rahvusvahelised finantsaruandluse süsteemid

3 EAP (valikuline)

Professor Ramon Bastida / Ernest Solé Udina

See kursus annab ülevaate rahvusvaheliste erakapitali investeerijate rahvusvahelisest finantsaruandlusest ja tutvustab finantsaruandluse kontseptuaalset raamistikku konsolideeritud finantsaruannete koostamise ja esitamise seisukohalt. Eriti tähtis on mõista grupiaruandluse tähtsust ja hinnata riskikapitali / erakapitali investeerimisfondide arvestusmeetodite eripära.

Teine semester

 1. Töökoht ettevõttes - 15 EAP (kohustuslik)
 2. Lõplik magistrikraadi projekt -15 ECTS (kohustuslik)

Õppejõud

Õppeasutus koosneb õpetajatest ja õppejõududest, keda täiendavad ettevõtluse ja riskikapitali valdkonna spetsialistid. Nad on spetsialistid, kellel on olulised positsioonid selle sektori ettevõtetes, millest paljud asuvad Barcelonas.

Sissepääs

Nõutavad dokumendid

* Esitage teabe- ja vastuvõtuteenistusele järgmised dokumendid:

 1. Alguskõrgharidusdokumendi tõestatud valguskoopia
 2. Originaal kinnitatud koopia akadeemilise tõendi kandidaat klasside lõpetatud ülikoolidiplomid
 3. Kodukõrgkooli väljaantud tunnistus, milles öeldakse, et kraad annab kandidaadile õiguse jätkata magistriõpinguid riigis, kus see välja anti
 4. Kaks passi fotot
 5. Passi koopia
 6. Uuendatud CV
 7. Motivatsioonikiri
 8. Teiste kõrgkoolide, sealhulgas kraadiõppe diplomeeritud fotokoopia
 9. Kui dokumentide keel ei ole hispaania keel, peab kandidaat esitama ülikoolikraadi ja akadeemilise tõendi originaali kinnitatud tõlke hispaania keelde
 10. Inglise keele oskuse tunnistus või keeleoskuse tõend

* Isiklik intervjuu, kui vaja

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Universitat Internacional de Catalunya (UIC Barcelona), offers you a highly personalized university education with a strong vocational element. Since 1997 we have been teaching people based on aca ... Loe edasi

The Universitat Internacional de Catalunya (UIC Barcelona), offers you a highly personalized university education with a strong vocational element. Since 1997 we have been teaching people based on academic rigor, university life, and enriching life experiences. We have 15 degree programs and a wide range of Master’s and Postgraduate degrees as well as continuing education courses in the areas of knowledge you are interested in. Näita vähem