Master Entrepreneurship

See magistrikraad pakub teile teadmisi ja kogemusi, mida vajate ettevõtluse edendamiseks, pöörates erilist tähelepanu rahastamisele kui põhiteemale. Praeguses makromajanduslikus kontekstis, võttes arvesse olemasoleva krediidi puudumist, saavad riskikapitalitööstused ja erakapitali investeerimisfondid üha rohkem ettevõtete rahastamisvõimaluseks.

Barcelona on silmapaistvam, kuna tal on palju eraisikutele spetsialiseerunud üksusi ja ettevõtete finantseerimist, mis toetab ja rahastab uute ettevõtete arengut.

Mõnedes ringkondades on Barcelona praegu sama, mis üheaegselt esitati Ameerika Ühendriikides Silicon Valley'ile.

Meie UIC Barcelona eesmärk on edendada ettevõtlusvaimu ja meie ühiskonnas asuvate ettevõtete loomist ning sellepärast pakume teile selles valdkonnas parimat haridust.

Eesmärgid

 1. Operatsiooniteenuste valdkonnas riskide tuvastamine ja kvantifitseerimine ettevõtte positsiooni analüüsi ja kõige olulisemate tegurite kindlakstegemise kaudu.
 2. Parandage oma haridust ja suunake oma karjääri ettevõtte finantseerimise valdkonnas, suurendades seeläbi oma tööalast konkurentsivõimet ja töövõimalusi selles sektoris.
 3. Oskuste ja võimete arendamine, et saada positsioon erakapitali investeeringute sektoris või rahvusvahelistele turgudele avatud ettevõtetele.
 4. Riskikapitali investeerimistsükli juhtimise, samuti finantsmudeli koostamisega seotud spetsiifiliste meetodite ja tüpoloogiate haldamine.
 5. Juhtida teid uue ettevõtte loomise suunas või suurendada ettevõtte ettevõtlusvõimet, otsides uusi ärimudeleid.

Kes on suunatud

See magistrikraad on teie jaoks, kui:

 • Olete hiljuti lõpetanud bakalaureusekraadi ärijuhtimise ja juhtimise või inseneri erialal.
 • Te olete noorem professionaal
 • Sooviksite oma karjäärile uue ettevõtte loomise suunas liikumiseks, konkreetse ettevõtte jaoks uue kontseptsiooni või äritegevuse arendamiseks.
 • Kui soovite spetsialiseeruda riskikapitalile, erakapitalile, tehinguteenustele või ettevõtte finantseerimisele.

Ametialased võimalused

 • Riskikapital ja erakapitalifondid
 • Tehinguteeninduse osakonnad ja ettevõtete finantspositsioonid audiitorühingutes ja finantsnõustamisfirmades.
 • Investeerimispankade riskikapitali ja erakapitali osakonnad.
 • Töökohad strateegilistes nõustamis- ja finantsettevõtetes.

Akadeemiline akrediteerimine

Ettevõtluse, riskikapitali ja erakapitali magistrikraad

Õppekava

Esimene semester

Riskikapital - ettevõtlusfinantseerimine

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Francesc Prior Sanz

See kursus rongib ettevõtjaid varajase etapi investeeringute maastikku, õpetades neid koostama investorite jaoks finantsaruandeid, valima ettevõtte riskikapitali, mõistma varajases staadiumis tegutsevate ettevõtete peamistest kapitaliallikatest, määratlema rahastamisprotsessi etappe, rakendama protsessi koguma kapitali, hallata töövõimalusi ja mõista äriettevõtte kogumise protsessi.

Ettevõtlus, strateegia

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Montgomery Davis

See kursus tutvustab ettevõtluse ja sellega seotud teooriate kontseptsiooni ning määratleb ärimudeleid ja strateegiat. Kursus hõlmab ka ärimudeli mustreid ja toiminguid ning teabehalduse ja ärimudelite kujundamise rolli. Lõppeesmärk on aidata õpilastel luua oma äriplaan.

Tehnoloogia, innovatsioon

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Carlos Cosials

Selle kursuse eesmärk on õpetada õpilastele, kuidas juhtida innovatsiooniprotsessi tehnoloogiapõhises ettevõttes, et parandada uute toodete turuletoomist. Ettevõtte protsessi edukaks läbimiseks õpivad õpilased selle kursuse osana, kuidas korraldada projektiarendusmeeskirju, et saavutada üldine arusaam infosüsteemide haldamise kohta.

Erakapital - täiustatud ettevõtete finantseerimine

6 ECTS (kohustuslik)

Professor: Fernando García (KPMG)

See kursus hõlmab erakapitali tootmisharu ja selle tehinguid. See tutvustab erakapitali investeerijate peamisi mudeleid, tehnikaid ja tegevusi; erakapitali ja riskikapitali vahe; kes on erakapitali investorid; erakapitali peamised sissetulekute juhid; erakapitali investeeringuteks kasutatavad institutsionaalsed sõidukid; erakapitali investeerimisfondide haldamine; hindamistehnikad ja nende rakendamine erakapitali investeerimisega seotud tehingute tegemisel.

Portfoolio haldus

3 EAP (valikuline)

Professor: Juan Antonio Astorga

See kursus õpetab üliõpilastele mitmekesistamise kontseptuaalset raamistikku ja portfelli riskijuhtimist, rakendades tuletisinstrumente finantsotsuste riskide haldamiseks. Õpilased näevad portfelli riskijuhtimise võimaluste, futuuride, forwardide ja vahetuslepingute kasutamise eeliseid ning omandavad praktilisi kogemusi hüpoteetiliste varade portfelli haldamiseks, mis hõlmab riskikapitali / erakapitali investeeringuid.

Sotsiaalne ettevõtlus

3 EAP (valikuline)

Professor: Andrea Balletbò Roldán

See kursus tutvustab sotsiaalmajanduse, sotsiaalse ettevõtluse ja sotsiaalse ettevõtluse kontseptsioone ning sotsiaalettevõtte, korrapärase äritegevuse, valitsusväliste organisatsioonide ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse erinevusi. Eriti olulised on mittetulundusliku ettevõtte, sotsiaalse innovatsiooni ja sotsiaalse ettevõtluse ökosüsteemis osalejate mõisted. Lõppeesmärk on aidata õpilastel luua sotsiaalse äri idee ja muuta see sotsiaalseks ärimudeliks.

Turundus

3 EAP (valikuline)

Professor Josep M. Rius

Õpilased saavad õppida uute kontseptsioonide turustamise peamised kontseptsioonid, näiteks ettevõtte jaoks kehtiva viiteraamistiku. Õpilasi õpetatakse turundusküsimusi süstemaatiliselt ja metodoloogiliselt käsitlema ning koguma ettevõtte jaoks asjakohast teavet nii sise- kui ka välistest allikatest (turu-uuringud). Lõppeesmärk on õpetada õpilastele, kuidas turunduskava ette valmistada ja rakendada.

Riskikapital, erakapitali seadus ja maksustamine

3 EAP (valikuline)

Professor: Xavier Xivillé (Cuatrecasas) ja Jeff Turner (Iona College)

See kursus hõlmab kõiki peamisi õiguslikke ja maksuküsimusi, mis on seotud VC / PE tehingutega, sealhulgas erakapitali investeerimisfondide ja riskikapitali reguleerivad raamistikud; erakapitali investeerimisfondid ja riskikapitali tehingud; nõuetekohane hoolsus; omakapitaliinstrumentide struktuur; omandamised; võõrandatud väljaminekud ja maksustamine väljumisstrateegiate puhul.

Eraõiguslike investorite rahvusvahelised finantsaruandluse süsteemid

3 EAP (valikuline)

Professor Ramon Bastida / Ernest Solé Udina

See kursus annab ülevaate rahvusvaheliste erakapitali investeerijate rahvusvahelisest finantsaruandlusest ja tutvustab finantsaruandluse kontseptuaalset raamistikku konsolideeritud finantsaruannete koostamise ja esitamise seisukohalt. Eriti tähtis on mõista grupiaruandluse tähtsust ja hinnata riskikapitali / erakapitali investeerimisfondide arvestusmeetodite eripära.

Teine semester

 1. Töökoht ettevõttes - 15 EAP (kohustuslik)
 2. Lõplik magistrikraadi projekt -15 ECTS (kohustuslik)

Õppejõud

Õppekogu koosneb õpetajatest ja akadeemilistest õppejõududest, mida täiendavad spetsialistid valdkonnas, mida täiendavad ettevõtluse ja riskikapitali spetsialistid. Nad on spetsialistid, kellel on olulised positsioonid selles sektoris asuvates ettevõtetes, millest paljud asuvad Barcelonas.

Sissepääs

Nõutavad dokumendid

* Esitage järgmisi dokumente teabe- ja vastuvõtuteenistusele:

 1. Originaal sertifitseeritud koopia ülikooli kraadi
 2. Originaal kinnitatud koopia akadeemilise tõendi kandidaat klasside lõpetatud ülikoolidiplomid
 3. Kodukõrgkooli väljaantud tunnistus, milles öeldakse, et kraad annab kandidaadile õiguse jätkata magistriõpinguid riigis, kus see välja anti
 4. Kaks passi fotot
 5. Passi koopia
 6. Uuendatud CV
 7. Motivatsioonikiri
 8. Teiste kõrgkoolide, sealhulgas kraadiõppe diplomeeritud fotokoopia
 9. Kui dokumentide keel ei ole hispaania keel, peab kandidaat esitama ülikoolikraadi ja akadeemilise tõendi originaali kinnitatud tõlke hispaania keelde
 10. Inglise keele oskuse tunnistus või keeleoskuse tõend

* Isiklik intervjuu, kui vaja

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust International University of Cataloniais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
10 kuud
Päevane õpe
Price
10,470 EUR
9990 eurot 480 eurot (registreerimistasud) = 10 470 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev