Ettevõtte IT-arhitektuuri tegevjuht

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Organisatsioonid mõistavad üha enam vajadust paindliku ja paindliku ettevõtte kujundamise ja toimimise järele, milles infosüsteemid mängivad üha olulisemat rolli, et saavutada agility ja strateegiline edu. Ehkki professionaalses valdkonnas on käsil palju mudeleid ja raamistikke, peab ettevõte siiski tegelema väljakutse nende ideede elluviimisega.

Lihtsate lahenduste puudumise tõttu otsivad paljud ettevõtted arenenud asjatundlikkust, millel on teaduse alus. Selle nõudluse rahuldamiseks Antwerp Management School ja TLÜ Delft - Delft - TopTech on loonud erakordse koostöö, et pakkuda tipptasemel ettevõtluse IT-arhitektuuri juhtivat magistrikraadi . See rahvusvaheline programm jätkub seal, kus lõpeb Antwerp Management School , TLÜ Delfti ja selle rahvusvaheliste teaduspartnerite rakendusuuring, mille eesmärk on pakkuda jätkusuutlikke, uuenduslikke ja põhjendatud kontseptsioone, millel on tõestatud praktiline rakendatavus.

Miks seda programmi Antwerp Management School järgida?

Nii väikesed kui ka suured ettevõtted seisavad silmitsi nende raskustega, mis on seotud kõrgelt koolitatud ettevõtte- ja IT-arhitektide omandamise ja hoidmisega, kellel on nii oskused kui ka võimalused ettevõtluse ja IT-süsteemide kujundamise, arhitektuuri valdkonnas ning ka sellistes seotud valdkondades nagu ettevõtte strateegia, ettevõtlus ning IT juhtimine, juhtimine ja muutuste juhtimine.

Selle programmi eesmärk on harida järgmise põlvkonna ettevõtteid ja IT-arhitektuuri juhte, tuginedes innovaatilistele, jätkusuutlikele ja põhjendatud kontseptsioonidele, millel on praktiliselt tõestatud rakendus. Osalejatel on võimalus külastada mõlemat ülikoolilinnakut ning õppida valdkonna juhtidelt ja rahvusvahelistelt õppejõududelt.

Pärast kursuse edukat läbimist antakse teile Antwerp Management School ametlik ja rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraad ning TLÜ Delfti ülikooli tunnistus - Delft TopTech. Olete valmis edukalt omandama kutsetunnistusi nagu CISA (sertifitseeritud infoturbe audiitor), CISM (sertifitseeritud infoturbejuht), CGEIT (sertifitseeritud ettevõtte IT halduses), CRISC (sertifitseeritud riski- ja infosüsteemide juhtimises) ja DEMO Professionaalne (organisatsioonide konstrueerimise ja konstrueerimise metoodika)

Mida sa ootad?

Sisutase: Asjatundlikkuse süvendamine

Pärast seda programmi külastamist

  • Teie teadmised üldjuhtimisest ja IT-juhtimisest on laienenud ja süvenenud.
  • Teil on võimalik kujundada ja rakendada arenevaid, kindlaid IT-süsteeme.
  • Teil on võimalik integreerida nii ettevõtte kui ka IT arhitektuuri aspektid ettevõtte ja IT juhtimise ning väärtuste haldamise valdkondadesse.
  • Saate toimetada oma igapäevase töö jaoks asjakohase kapteniprojekti.
  • Teil on võimalik arendada karjääri ettevõtte IT-arhitektina.
  • Te saate ametliku ja rahvusvaheliselt tunnustatud Antwerpeni juhtimise magistrikraadi ning ülikoolisertifikaadi Maastrichti ülikooli äri- ja majanduskoolilt.
  • Olete valmis edukalt omandama kutsetunnistusi nagu “Certified DEMO Professional” ning ISACA CISA, CISM, CRISC ja CGEIT.

Dublini kirjeldused ja õpitulemused Ettevõtte IT-arhitektuuri juht.

Kuupäevad

  • Algus: 24. september 2020
  • Kestus: 2 aastat, osalise tööajaga
  • Klassisisesed istungid korraldatakse iga 3 nädala tagant kahepäevaste plokkidena: neljapäeval (14:00 - 22:00) ja reedel (09:00 - 17:00).

Tasud

23 000 eurot (käibemaksuvaba)
Kaasas: dokumentatsioon, raamatud, toitlustamine
Välja arvatud: elamiskulu 485 eurot

Asukoht

Antwerp Management School
Boogkeers 5
BE-2000 Antwerpen
Belgia

Nõuded

Kandidaatidel peaks olema magistrikraad (või sellega võrdsustatud piisava töökogemusega) ja vähemalt 3-aastane töökogemus.

Kraad / sertifitseerimine

Magistriõpe "Master of Enterprise IT Architecture" on ametlikult tunnustatud Flaami kogukonna poolt ja see antakse pärast programmi edukat lõpetamist. Programm on AACSB ja NVAO akrediteeritud ning vilistlased saavad näidata oma magistrikraadi. Lisaks saate Delfti tehnikaülikooli ülikooli tunnistuse.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Loe edasi

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Näita vähem