Ettevõtte IT-arhitektuuri tegevjuht

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ettevõtte IT-arhitektuuri tegevjuht

Organisatsioonid tunnistavad üha enam vajadust paindlikkuse ja paindliku ettevõtte ülesehituse ja toimimise järele, milles infosüsteemidel on üha olulisem roll, paindlikkuse ja strateegilise edu saavutamiseks. Ehkki kutsealal on käepärast palju mudeleid ja raamistikku, peab ettevõte siiski tegelema väljakutsega muuta need ideed ellu.

Lihtsate lahenduste puudumise tõttu otsivad paljud ettevõtted põhjalikke teadmisi, millel on teadusuuringute alus. Selle nõudluse rahuldamiseks on Antwerp Management School ja TU Delft - Delft TopTech loonud erakordse koostöö, et pakkuda tipptasemel ettevõtete juhtide IT-arhitektuuri . See rahvusvaheline programm jätkub Antwerp Management School , TU Delfti ja selle rahvusvaheliste teaduspartnerite rakendusuuringute lõppedes, eesmärgiga pakkuda jätkusuutlikke, uuenduslikke ja hästi põhjendatud kontseptsioone, millel on tõestatud praktiline rakendatavus.

Miks seda programmi Antwerp Management School järgida?

Nii väikesed kui ka suured ettevõtted seisavad silmitsi nende raskustega, mis on seotud kõrgelt koolitatud ettevõtte- ja IT-arhitektide omandamise ja hoidmisega, kellel on nii oskused kui ka võimalused ettevõtluse ja IT-süsteemide kujundamise, arhitektuuri valdkonnas ning ka sellistes seotud valdkondades nagu ettevõtte strateegia, ettevõtlus ning IT juhtimine, juhtimine ja muutuste juhtimine.

Selle programmi eesmärk on harida järgmise põlvkonna juhte ettevõtlus- ja IT-arhitektuuris, mis põhineb innovaatilistel, jätkusuutlikel ja hästi põhjendatud kontseptsioonidel, mille rakendatavus on praktiliselt tõestatud. Osalejatel on võimalus külastada mõlemat ülikoolilinnakut ning õppida valdkonnajuhtidelt ja rahvusvahelistelt teaduskondadelt.

Pärast kursuse edukat läbimist antakse teile Antwerp Management School ametlik ja rahvusvaheliselt tunnustatud magistrikraad ning TLÜ Delfti ülikooli tunnistus - Delft TopTech. Olete valmis edukalt omandama kutsetunnistusi nagu CISA (sertifitseeritud infoturbe audiitor), CISM (sertifitseeritud infoturbejuht), CGEIT (sertifitseeritud ettevõtte IT halduses), CRISC (sertifitseeritud riski- ja infosüsteemide juhtimises) ja DEMO Professionaalne (organisatsioonide konstrueerimise ja konstrueerimise metoodika)

Mida sa ootad?

Sisu tase: teadmiste süvendamine

Pärast seda programmi külastamist

  • Teie teadmised üldjuhtimisest ja IT-juhtimisest on laienenud ja süvenenud.
  • Teil on võimalik kujundada ja rakendada arenevaid, kindlaid IT-süsteeme.
  • Teil on võimalik integreerida nii ettevõtte kui ka IT arhitektuuri aspektid ettevõtte ja IT juhtimise ning väärtuste haldamise valdkondadesse.
  • Saate toimetada oma igapäevase töö jaoks asjakohase kapteniprojekti.
  • Teil on võimalik arendada karjääri ettevõtte IT-arhitektina.
  • Saate Maastrichti ülikooli ärikoolis ametliku ja rahvusvaheliselt tunnustatud Antwerpeni juhtimise magistrikraadi ja ülikoolitunnistuse.
  • Olete valmis edukalt omandama kutsetunnistusi nagu “Certified DEMO Professional” ning ISACA CISA, CISM, CRISC ja CGEIT.

Dublini kirjeldused ja õpitulemused Ettevõtte IT-arhitektuuri juht.

Kuupäevad

Algab: 26. septembril 2019
Kestus: 2 aastat, osalise tööajaga
Klassisisesed sessioonid korraldatakse iga 3 nädala järel 2-päevase kaupa: neljapäeval (14:00 - 22:00) ja reedel (09:00 - 17:00).

Tasud

22 000 € (käibemaksuvaba)
Sisaldab dokumentatsiooni, raamatuid, toitlustust ja elamu avamise seminari.

Asukoht

Antwerp Management School
Boogkeers 5
BE-2000 Antwerpen
Belgia

Nõuded

Taotlejatel peaks olema magistrikraad (või samaväärne piisava töökogemusega) ja vähemalt 3-aastane töökogemus.

Kraad / sertifitseerimine

Magistriõpe „Ettevõtte IT-arhitektuuri magistrikraad” on flaami kogukonna poolt ametlikult tunnustatud ja see antakse pärast programmi edukat lõpetamist. Programm on AACSB ja NVAO akrediteeritud ja vilistlased saavad näidata oma "MSc" (magistrikraad) tiitlit. Lisaks saate Delfti tehnikaülikooli ülikoolisertifikaadi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Loe edasi

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Näita vähem