Ettevõtte analüüsi magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ettevõtte analüüsi magister

Ülevaade

Olemasolevate andmete dramaatiline suurenemine muudab juhte, raamatupidajaid, investoreid või turundajaid tööle. Ettevõtted, kes säilitavad oma domineerimise konkurentsis, peavad neid andmeid oma analüüsis, äriplaanides ja otsustes integreerima.

See programm on kavandatud nende muutuste käsitlemiseks majanduslikus ja tehnoloogilises keskkonnas, võimaldades äriteadustel olla terviklik talent, mis põhineb selle peamistel teadmistevaldkondadel nagu juhtimine, rahandus, turundus ja infotehnoloogia.

See programm hõlmab täiustatud kursusi rahanduse, turunduse või juhtimise, mis annab õpilastele sügava arusaamise tipptasemel meetodeid andmete töötlemine (masin õppe, suured andmete analüüs) ja andmete haldamine. See programm põhineb "praktika juhitud" filosoofiale. Pärast 12-kuulist intensiivravi, üliõpilased sisenevad ettevõttesse kuus kuud internatuuri.

西交利物浦大学 ja IBMi ja Suzhou riikliku teaduse andmekeskuse loodud suurte andmete analüüsi- ja tehnoloogiakeskuse õpilased saavad kasutada IBMi tarkvara ärianalüüsi koolituseks ja taotleda praktikat või projekti Suzhou riiklikus teaduse ja tehnoloogia andmekeskuses.

Selle tähtsa tunnuse hulka kuuluvad:

 • Juurdepääs Big Data analüüsi- ja tehnoloogiakeskusele
 • Tugev tähelepanu praktilistele andmetöötlus- ja analüüsitehnikatele
 • Internatuuri võimalus
 • Integreerimine kohaliku tööstusega ja koostöö Xi'an Jiaotongi ülikooliga;
 • Saadud magistrikraadi Liverpooli Ülikoolist ja heaks kiitnud Hiina Haridusministeerium.

Kursus

Põhikursus

 • Sissejuhatus ettevõtteanalüüsist
 • Andmete jagamine privaatsus ja moraalne oht
 • Ökonomeetria
 • Andmebaasi ja andmete haldamine
 • Andmete kaevandamine ja masinõpe
 • Sotsiaalse võrgustiku analüüs
 • Suured andmed: ärirakendused
 • Finantssuund: finantsturg, portfellihaldus
 • Turundussuund: sotsiaalse meedia turundus, turunduse juhtimine
 • Juhtimissuund: strateegiline ärianalüüs, strateegiline operatiivjuhtimine, operatsioonide juhtimise modelleerimine ja simulatsioon
 • Internatuuri aruanne / paber
Täiendavad õppetegevused

Magistriõppe nõuded hõlmavad ka 200 tundi erialast ja muud õppetegevust semestri jooksul.

Tööhõive

Ärianalüüs on igakülgne oskus igas majandussektoris, eriti kiiresti kasvavates teenindusvaldkondades (nagu rahandus, jaemüük, turud, info- ja sidetehnoloogia). Programmi lõpetanute tüüpilised sihtseaded hõlmavad andmete või teabe analüüsi, tehnilisi konsultante, IT-projektide juhte ja kliendisuhete halduse analüüsi.

tasu

Õppemaks

120 000 jüaani, täistööajaga 18 kuud.

Vilistlaste õppemaksu vähendamine

西交利物浦大学 ülikooli 西交利物浦大学 Xi'an Jiaotongi- 西交利物浦大学 ja Xi'an Jiaotongi ülikooli 西交利物浦大学 saavad õppemaksu 20% allahindlust.

Makseviis

 • Magistrandid saavad tasuda osamaksetena semestris või nad saavad registreerumisel maksta ühekordselt ja viimane saab 5% õppemaksu soodustust.
 • Taotlejad peavad kinni maksemeetodist, nõustudes tingimusteta meie kooli sissepääsuga.

Stipendium

西交利物浦大学 pakub rahvusvahelistele üliõpilastele stipendiume ja tasumata üliõpilased saavad kuni 50% õppemaksu soodustust. 西交利物浦大学 lõpetanute stipendiumile, palun lisage taotlusmaterjalidele stipendiumi taotlusvorm ja selgitage pakkumise eelised ja põhjused.

Vastuvõtutingimused

Ühendkuningriik:

Teise klassi autasud või kõrgemal tasemel

Hiina:

 • See 1. tüüpi ülikool: 75% või rohkem
 • 2 tüüpi ülikoolid: 80% või rohkem

Märkus: Hiina taotlejad ei pea osalema haridusministeeriumi poolt korraldatud riiklikus kraadiõppes.

Põhja-Ameerika:

GPA-skoor 3.0 (kokku skoor 4) või GPA skoor 3,2 viimase kahe aasta jooksul bakalaureuse kursus on 3,2

Muud valdkonnad:

Samaväärne

Akadeemiline taust

Bakalaureuseõppe põhioskused majanduses, juhtimises, rahanduses, turunduses ja muudes teaduse ja tehnika valdkondades. On parem ökonomeetriline alus, kuid see ei ole vajalik tingimus.

Inglise nõuded

Inglise keele emakeelena kõnelejad ja bakalaureuseõppe üliõpilased, kes ei kuulu inglise keelt, peavad tõendama inglise keele oskust. See oluline nõuab keeleoskust:

 • IELTS: 6,5 ja üle selle (ja kõik klassid on vähemalt 5,5)
 • TOEFL iBT: 90 (ja kõik skoorid on vähemalt 21)

Erijuhtudel kaalume neid individuaalselt, lähtudes taotleja konkreetsetest asjaoludest. Taotlejatel võib olla vaja läbida intervjuu või test, et näidata oma inglise keele oskust. Taotlejad, kes on alla IELTS skoori 0,5-1,0 (või sarnased teistes keelekatsetes), saavad registreeruda koolis pärast inglise keele ettevalmistavat õpet 4 või 6 nädala jooksul.

Taotlejad võivad taotleda ka osalemist Western Union Liverpooli inglise keeles, et asendada vastav IELTS / TOEFL-test. Vastavalt testi skoorile saavad taotlejad otseselt või koolis osaleda inglise keele ettevalmistavas uuringus 4 või 6 nädala pärast.

Lisaks sellele võib 西交利物浦大学 täiendavate õppetegevuse nõuete raames nõuda, et õpilased võtaksid inglise keele kursuse, millel on "pass" või "pass pass".

Kuidas taotleda

Palun vaadake, kuidas taotleda oma rakenduse kohta lisateavet.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Loe edasi

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Näita vähem