Ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Digitaalrežiim ja sotsiaalsete võrgustike mõju meie kommunikatsioonile ja tootemargi kuulujuttudele muudavad muu hulgas üha uuenduslikuma ja keerulisema stsenaariumi. 100% kahesuunalise teabevahetuse loomine, milles kodanik saab oma muresid ja arvamusi väljendada, on muutnud ettevõtte, sihtrühma ja selle keskkonna vahelist suhet.

Arvestades kommunikatsiooni kultuurilist arengut ja erinevate platvormide (interneti, nutikate telerite, raadio, nutitelefonide, televisiooni) infosüsteemidele juurdepääsu mitmekesistamist, peame meie sõnumi edastamisel olema üha loomingulisemad.

Turg on informatsiooniga küllastunud, seega on oluline teada, kuidas rõhutada ja hinnata seda, mida me suhtleme. On oluline, et kõigil kommunikatsioonitehnikatel ja -instrumentidel oleks integreeritud visioon, et konsolideerida hea strateegia kõigi meie olemasolevate kanalite kaudu.

Ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni magister on mõeldud kommunikatsioonispetsialistide koolitamiseks, kes on kommunikatsiooniplaanide väljatöötamisel originaalsed, loovad ja tõhusad ning kes on samuti valmis töötama nii ettevõtetes ja organisatsioonides kui ka kommunikatsioonibüroodes. Spetsialistid, kes suudavad kommunikatsiooni-, avalike suhete ja reklaamistrateegiaid uuenduslikult täiustada ning eelkõige kohaneda kanalitega, mille kaudu nende sihtrühm liigub. Seda kõike koos ettevõtte maine kui peamise eesmärgi suurendamisega, mida ettevõtted ja kommunikatsioonikonsultatsioonid määravad organisatsiooni lähiaastate kasvu määravaks teguriks.

Ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni magister - ülikoolilinnak Barcelona

Hakka suhtlemispetsialistiks. Eralduge teiste hulgast, arendades loovaid ja tõhusaid oskusi suhtlusstrateegia väljatöötamiseks. Programmi edukalt lõpetanud osaleja omandab EAE Business School magistrikraadi ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni alal ning kraadi Kataloonia polütehnilises ülikoolis. Selle kraadi saamiseks on vaja täita varem taotletud nõudeid.

106823_5.jpg

Põhjused magistriõppe omandamiseks EAE Business School ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni alal

 1. EAE edetabelis
  Juba seitsmendat aastat järjest on EAE magistrikraad ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni valdkonnas El Mundo “250 Magistriõpe 2018” edetabeli poolt valitud Hispaania parimaks. Lisaks on see Eduniversali edetabelis Euroopa kommunikatsioonivaldkonna parimate meistrite hulgas.


 2. Nõuandev kogu
  Meie magistrikraadi õppekava on välja töötatud koos nõuandev organ, mille moodustavad spetsialistid sellistest ettevõtetest nagu Unilever, Sony, Mango, Nissan, El Mundo, Atremedia, Danone, Telefónica, La Caixa või Dockers.


 3. Prestige Partners
  Oleme Hispaanias peamistes sideühendustes, sealhulgas DIRCOM, ADECEC, CORPORATE EXCELLENCE, AM ja AEA.


 4. India elamuprogramm
  Akadeemilise perioodi lõpus võite viibida SDM-i juhtimisarenduse instituudis "Communication and Social Corporate Responsibility" (Mysore, India). See majutusasutus on lisakulud.


 5. EAE Emprende
  Meie ettevõtlusinkubaatori kaudu koolitame, rahastavad ja kaasame oma ettevõtlusprojekte. EAE Lab pakub teile vajalikke ressursse ja keskkonda, et saaksite tuvastada konkurentsieelised ja arendada oma äriideed.


 6. Ärivõrgustikud
  Kohtumine suurte ja teiste õpilaste spetsialistidega, mis võimaldavad teil oma kontaktide võrgustikku laiendada. 2018. aastal korraldasime kohtumised teiste ettevõtete juhatajatega, nagu Coca-Cola, LVMH, Ikea, Samsung, Nestle, Disney, L'Oreal, Pepe Jeans, Melià, Henkel või Hilton.

106807_6.jpg

Nõuded ja sissepääs

Kaks kraadi

Inimesed, kes programmi edukalt läbivad, saavad magistrikraadi ettevõtte ja digitaalse kommunikatsiooni EAE Business School ning kraadi Kataloonia Polütehnilisest Ülikoolist (Barcelona ülikoolilinnak) või Rey Juan Carlose ülikoolist (Madridi ülikoolilinnak). Ülikooli antud kraadi saamiseks peab vastama mõlema asutuse nõudmistele.

Sissepääs protsessi

Põhieesmärk meie vastuvõtukomisjon protsessi on tagada Kandidaatide kaudu oma erialast ja akadeemilist õppekava. Kõik osalejad peavad maksimaalselt ära käesoleva õppimiskogemuse kaudu kontekstist võimalik arendada pikaajalist suhet klassikaaslased, õpetajad ja vilistlased.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee vastuvõtu otsus kaptenile sponsorluses, ürituste korraldamisel ja protokollis on positiivne, saab kandidaat registreerida oma registreerumise selle meistri juurde.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.

Professionaalsed väljasõidud:

 • Korporatiivkommunikatsiooni direktor
 • Sisemise teatise direktor
 • Avalike suhete direktor ettevõtetes ja muudes organisatsioonides
 • Side- ja avalike suhete agentuuride direktor
 • Riiklike ja rahvusvaheliste avalike haldusorganite pressi- ja kommunikatsioonibüroode direktor
 • Tootekommunikatsiooni juht ettevõtetes
 • Ettevõtte sotsiaalse vastutuse spetsialist
 • Ettevõtte kommunikatsiooni spetsialist
 • Sidusrühmadega suhete spetsialist
 • Corporate Communications Consultant
 • Avalike suhete direktor
 • Ettevõtete ja avalike asutuste pressiesindaja

Mõned andmed meie tööhõivearuandest

 • 93% õpilastest leiab töö kuue kuu jooksul pärast programmi lõpetamist
 • 34% suurendas oma palka 30% -ni aasta pärast magistrikraadi lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 5 Rohkem Vähem